• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

öpüşmek

Birisine duygusal anlamda bir şeyler hissedince , yaş da biraz ilerleyip cinsel dürtüler artmaya başlayınca , tensel yakınlaşma bekliyor insan . Belki de bunun en masum ve kolay yolu öpüşmekle başladığı için ilk aşamada bu şekilde ifade ediyor insanlar ilgilerini. Sonuçta bir beğeni belirtisi :)

diğer insanlara hissettiğimden bambaşka bir sevgi hissettiğim sevgilimle öpüşürüm tabii birazda seytan dürter :)

Öpüşmeyi illede cinsellikle bağdaştırmak yanlış olur.Çok yoğun duygu hissetiğiniz biriyle öpüşebilirsiniz.Çok seversiniz.Ama öpüşünce, illede cinsel anlamda farklı şeyler yaşanacakn diye kural yok.Yollarda öpüşen o kadar çok insan var ki.Eğer öpüşmek cinselliğin bir kademesi olsaydı, otobüs duraklarında öpüşen bir çok kişi, bir kademe daha yukarı çıkarlardı herhalde :)

iki seyi bilmek istiorum belkıide aynı seyi iki kere bilmek istirım insanlar neden opusur¿¿ sorumun karsılıhını kımse blmıor

iki seyi bilmek istiorum belkıide aynı seyi iki kere bilmek istirım insanlar neden opusur¿¿ sorumun karsılıhını kımse blmıor

öpüşmenin bir nedeni olmaz ki ben sevgilimi çok seviyorum onunda beni sevdiğini biliyorum ikimizde birbirimize hissettiğimiz sey dısarıdan kimseye hisetmiyoruz..beraber oldugumuz birbirimize en cok ihtiyacımız oldugunu hissettiğimiz zamanlar birbirimize moral vermek için bitmeyeceğini söylemek için ya ele ele tutusurken daha sıkı tutuyoruz birbirimizin elini yada kafamı onun omzuna yasladıgımda bana bakarken gözgöze gelip buse konduruyoruz dudaklarımıza..nedenli değildir yani öpmek yada öpüşmek mantık gerektirmez o yüzden açıklanamaz..duygusaldır..