İLGİNİZİ ÇEKMEK İÇİN

vecıhı ( sener sen ) gıbı mesala evınıse ucakla felan gırmeye kalkan oldumu sızın askınızı kazanmak ıcın:Cachondon:

onairci

Sözlük Yazarı
Kimse benim ilgilimi çekmek için uğraşmadı, öyle bir şeye gerek kalmadı hiç sanırım:s

demekkı sende kımsenın ılgısını cekmemısın:Cachondon: aslında soru ıstermıydın ıstemesmıydın yada hosuna gıdermıydı gıtmesmıydı

onairci

Sözlük Yazarı
Uğraşmalarına gerek kalmıyor ben zaten birinine çabuk ilgi gösteriyorum sanırım:s

kolay lokmayım dıosun yanı :Cachondon: bır seyı ne kadar zor elde edersen o kadar degerlı oluo ama nedense

taraftar sitelerine üyeyim ben :) kuzenimle maca gitmistim o sitelerden tanıstıgım msnde konustugum bi cocuk vardı eski açıktaydık onada eski acıkta olcagımızı söylemiştim stadda merve merve diye tüm bayanlara sormus beni görünce herkezin içinde Merveeeee kuzum herkesin içinde ne kadar da farklı duruyorsun diip koşa koşa yanımıza gelmişti :)
Kızların aaa merve buymus dediğini duydum :)

Son düzenleme:
Lise de benden hoşlanan bi cocuk vardı doğum günümde okula bi girdim panolarda "Dünyanın en güzel kızının doğum günüymüş bugün spor salonunda onun için büyük bir parti varmıs tüm okul davetli..Prenses sende doğum gününe gel sakın kaçırma..PrepB Kaan" diye afişler vardı..Afişlerle yetinilmemiş bir de el ilanı gibi bastırmışlardı :) O kişi o gün bana kocaman bir ayıcık hediye etmişti taşıyamadığım için babam gelip almıştı beni okuldan sonrasında ev tadilattayken kayboldu :(