Gerdekte damada kızdı, aynaları parçaladı

Kocaeli'nin Kandıra İlçesi'ne bağlı Eğerceli Köyü'nde yapılan düğünde, bir ara arkadaşlarının yanına gidip kendisini yalnız bırakan damat 24 yaşındaki Mehmet Yılmaz'a sinirlenen gelin 18 yaşındaki Songül Yağız gerdek odasında aynaya yumruk atıp kırınca hastaneye kaldırıldı. Gelinliği kanlar içinde kalan genç gelinin kesilen eline hastanede dikiş atıldı.

Eğerceli Köyü'ndeki evlerinde hafta sona yapılan düğün neşe içinde başladı. Mehmet Yılmaz'la kaçarak evlenen Songül Yağız, damadın düğün sırasında arkadaşlarının yanına gidip kendisini uzun süre yalnız bırakmasına sinirlendi. Sazlı- sözlü ve karşılıklı oyunlarla devam eden düğün sırasında çift sık sık bu konuda tartıştı. İlerleyen saatlerde de devam eden tartışmada sinirlerine hakim olamayan Songül Yağız, evin üst katındaki gerdek adasına girdi. Damat da peşinden giderek onu sakinleştirmeye çalıştı. Songül Yağız, "Beni neden orada yalnız bırakıp arkadaşlarının yanına gittin?" diyerek, gerdek odasındaki aynaya yumruk attı.

Aynanın kırılması nedeniyle eli kesilen Songül Yağız'ın gelinliği de kanlar içinde kaldı. Damat yakınlarından yardım istemesi üzerine Songül Yağız Kandıra Devlet Hastanesi'ne götürüldü ve eline dikiş atıldı. Olay nedeniyle damat ile yakınları şok geçirdi.

Vatan
 
O adarda değil :) Ya! Damat kızıp Kıza tecavuz etseydi :Complice:

yok yok kız daha çok sinirlenmiş valla geldi mi boğa gücü gelio benim sinir anında attığım tokatların ne kadar can yaktığını bilen bilir :Seguridad:
yanak ertesi günde kıpkırmızı oluodu..bide sinirim geçince elim acıodu :Triste:
 
İyi de kardeşim bir ara yalnız bırakmış isyan çıkmış; evlilik boyunca bunlar yapışık ikiz taklidi mi yapacak ?
Aksi takdirde bir dahaki sefere çok kan dökülür.
 
Üst