Erkekleri Çekici Kılan Meslekler

ERKEKLERi CEKiCi KILAN MESLEKLER

1- Pilot
Kadınların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. Üstelik, yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok yüksek.

2- Modacı
Kadınların en çok ilgilendiği alanlardan biri moda... Dolayısıyla modacılar birçok meslek grubuna göre daha baştan avantajlı. Beraber çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz...

3- Cankurtaran
İşte tam yaz tatilinde yapılacak iş... Zamanınız sürekli plajda ya da havuzda geçecek. Çevrenizde bir sürü genç kız olacak. İçlerinden birinin hayatını kurtarırsanız, şöhretiniz daha da artacak.

4- Dans öğretmeni
Kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği halde sabaha kadar piste çıkmayan ya da 'çok iyi dans ettiğini' iddia edip, etrafındakilerin alay konusunu olan erkekler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu yüzden...

5- Özel spor antrenörü
Görevleri gereği zaten kadınların dikkatini çekiyorlar. Fakat 'özel antrenörlük,' kadınlara daha yakın olmayı sağlıyor.

6- Oyuncu
Oyunculardan etkilenmeyen kız var mı? En ünlüsü de, amatör olarak bu işi yapanı da ilgi çekiyor. Ayrıca oyun çalışmaları sırasında ya da turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

7- Manken ajansı
Fazla söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

8- Barmen
İşiniz eğlence mekânlarında. Çevrenizdekiler de eğlenmek için oraya gelen insanlar. İçki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız var.

9- Otel görevlisi
Çünkü çalıştığınız mekan, eğlenmek ya da sıradan hayatını geride bırakmak isteyenlerle dolu. Bu gruba giren kadınlarla arkadaşlık kurma şansınız yüksek.

10- Doktor
Okulu bitirene kadar çok yoruldunuz, sosyal yaşam nedir bilmediniz. Ama bütün bunlar diplomanızı alınca bitti. Unutmayın, anneler daha küçük yaşlardan itibaren kızlarına 'bir doktorla' evlenmelerini öğütler.
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Valla bu mesleklerden hiç biri beni etkilemiyor benim için kalbimin sevmesi önemli isterse bu kşi esnaf olsunn aşık olmam önemli para etiket önemli degil ..
 

PAM.aRt

Aktif Uye
benim mesleğim yok bunların arasında .demekki ben çekici değilim o zaman .:Cachondon:
teşekkürler konu için
 
Dans hocası konusunda tamamen katılıyorum .Tecrübeyle de sabittir ki , kadınları etkiliyorlar :) Çekici gelen birşey var .
 

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
yok ya bence erkeğin kendisidir çekici olan,mesleği değil,mesela bir doktor tabiri caizse tipsiz yani doktor olması onu çekici yapmaz bence,bu da kısmen tecrübeyle sabittir :) )
 
Elbette arkadaşlar , sonuçta insanı çekici yaan mesleği ya d aetiketi değil birebir kendisidir ama bazı mesleklerin de kendine has çekiciliklerini gözardı etmeyelim derim ben . Üniformalı meslekler ya da insana yön verdiren meslekler karşı tarafı etkileyebilir zira o anda karşıdakinin gücünden etkilenirsiniz . Mesela ; doktor siiz yönlendirir , güç otomatilk oalrak ondadır ya da dans hocası , adımınıza kadar size emir verme yetkisine sahiptir yani yine güçlüdür . BUrada otomatik olarak gücün çekiciliği devereye giriyor bence , mesleğin değil de ...
 
Ben hiç olaya bu şekilde bakmamıştım yani güçlü olduğunu hissedenmi,çekici olur sahra abla?
 
Bazı kadınlar güce aşıktır birtanem . GÜç , kadına çekici gelebilir ve güçlü bulduğu erkek de haliyle çekicidir . Ya da ben öyle düşünüyorum .
 
Üst