Kadınlar eşlerinden neleri gizler?

İşte kadınların eşleriyle paylaşmadığı 10 sır..​

Kadınları anlamak güçtür.. İşte kadınların farklı düşünüp farklı söyledikleri, davrandıkları durumlar..

1. Kadınlar hemen hemen herşeyi, ayakkabı, etek, eczaneden ilaçları bile kendilerini mutlu etmek için alır. Ödeme miktarını da her zaman daha az söylerler. Çoğu zaman eşinizden masrafları saklamanın doğru olmadığı söylenir. Ancak bazen kadınlar eşlerinin söylenmesine katlanamadıkları için, bu tür yalanlar söylemenin yanlış olmadığını düşünür..

2. Kadınlar kocalarına sık sık onlarla seks yapmayı düşündükleri söylemez. Bunun nedeni ise, özellikle çalışan kadınların yorgun oldukları zamanlarda eşlerinin bu konuda ısrar etmelerini önlemek ve dinlenmektir...

3. Bağlılık ve sorumluluk konusunda en az erkekler kadar titizdirler.. Kadınlar için eşleri evleninceye kadar beyaz atlı prens olsalar da sonrasında kızdıkları, öfkelendikleri durumlar olabilir. Ancak çoğu zaman bu yönlerini eşlerine yansıtmazlar..

4. Modern ve özgür olsalar bile hala eşlerinin erkek olarak hayatın sorumluluklarını daha çok taşımasını isterler.. Erkekler üzerlerine düşen görevleri yerine getirdiğinde, hassas davrandıklarında, bu kadınları daha çok kadınsı yapar.. Gün sona erdiğinde eşinin kollarında dinlenen kadın için özgürlüğün bir anlamı yoktur..

5. Kadınlar annelerine benzemekten çok korkarlar ancak eşlerinin anneleri hakkında olumsuz birşeyler söylemesine, 'annen gibi davranıyorsun' demesine de asla katlanamazlar.. Bu nedenle eşlerinin yanında annelerinin hatalarını anlatmazlar, görmezden gelirler.

6. Eşlerinin kendilerini biraz da olsa kıskanmasını, üzerine titremesini isterler. Ancak çoğu zaman bunu eşlerine söylemez, onların bunu farkedip göstermesini ister.

7. Seksi ve yakışıklı ünlü yıldızlarla fantazi hayalleri kurarlar. Bu onlarla birlikte olmak istedikleri anl***** gelmez. Eşleri ile asla bunu paylaşmazlar.

8. Kadınlar erkeklerin arkadaşlarıyla paylaştıkları itiraflarından daha fazlasını kız arkadaşlarına anlatırlar. Esas olan paylaşılanların aile arasında kalmasıdır tabi..

9. Eşlerinin yaptığı ıvır zıvır işlerin farkındadırlar ancak bunu çoğu zaman görmezden gelirler. Teşekkür ettiklerinde eşlerinin işleri yapmayacağını veya kendilerini suçlayıcı şekilde söylenmeye başlayacağını düşünürler. En iyi seçenek ise, evde iş bölümü yapmak ve herkesin sorumluluğunu üstlenmesidir..

10. Kadınlar erkeklere tüm kalbiyle aşıktırlar ama bir daha ilk başlardaki gibi kalplerinin cızırdayacağını veya çarpmayacağı hüzünlü gerçeğinin de farkındadırlar. Çoğu kadın "aşk"a aşıktır çünkü. Eşlerine ilk günkü gibi aşık olmadıklarını asla söyleyemezler.

Alıntı
 
2. Kadınlar kocalarına sık sık onlarla seks yapmayı düşündükleri söylemez. Bunun nedeni ise, özellikle çalışan kadınların yorgun oldukları zamanlarda eşlerinin bu konuda ısrar etmelerini önlemek ve dinlenmektir...

Burada tehlikeli bir durumla karşılaşabilirler. Yaşanmış bir olayı anlatayım:

Benim akrabam abim, kafası iyi ve yengemle sevişmek ister. fakat yengem bayram temizliğini yeni bitimiş ve çok yorgun nuh diyor, peygamber demiyor. Abimde abazanlığı kafa kıyaklığı ile birleştirmişki, illahki olacak inadının tavan yaptığı durumu yaşıyor. Ama ııııh...
Abim sinileniyor ve hışımla sadece alt iç çamaşırı ile dış kapıyı açınca.. yengem arkadan koşup yakalıyor.
- nereye
- bana konu komşuyla o işi yaptırcan zeynep'e çıkıyom
- gel manyak gel yapalım bari.

Zeynep, eşi yurtdışında ve o zaman için 4 yıl olmuş bir kez dahi izine gelmeyen kocaya sahip... Abim ona çok duacı ve herkese zeynep gibi komşu versin diyor. o gün bu gün yengem ona hiç hayır diyememiş. :))))))
 
Üst