• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Erkek İç giyimnde tercihiniz?

Hangi model iç çamaşırı tercih ediyorsunuz

 • Tight boxer

  Kullanılan: 4 21.1%
 • Slip

  Kullanılan: 4 21.1%
 • Boxer

  Kullanılan: 8 42.1%
 • Erkek G - String

  Kullanılan: 1 5.3%
 • Paçalı Don

  Kullanılan: 1 5.3%
 • Diğer

  Kullanılan: 1 5.3%

 • Kullanılan toplam oy
  19
Boxer
İlgi çekici boxerler hemde
Renk renk :)
Merhaba
BENCEDE BOXER!

Boxer "en güzel çirkin köpek" olarak da tanımlanmıştır. çok iyi huylu ve sadık bir köpektir. Kin duymaz, çocuklarla arası iyidir. Kolay eğitilir.

Boxer uzun ömürlü bir köpek değildir. Genellikle 10 yaşına kadar yaşayamaz. Romatizmaya yakalanabilir. Bu nedenle yağmurlu havalarda yürüyüşe çıkarılmamalıdır. Dişleri sık sık veteriner bakımı gerektirir.

Neler Yapar?
Boxer polis faaliyetlerinde, ayrıca bekçi köpeği, muhafız ve körler için rehber olarak kullanılır. Daha önemlisi sevimli ve canlı bir arkadaş olarak büyük değer taşır.

Hoşgörülü, oyuncu bir köpektir. Ancak yabancılara karşı kuşkucudur. Egzersizden hoşlanır, sık sık uzun yürüyüşlere çıkarılmalıdır.

Kökeni
Resmi, ilk kez bir Flaman dokumasında yer almıştır. Fakat, bu sanatçının hayal gücünden de kaynaklanmış olabilir, çünkü boxer cinsi o dönemler henüz mevcut değildi. Bu cins 1850'de Münih'de Bullenbeisser Mastiff'i ile Bulldog'un çiftleştirilmesiyle geliştirildi. Bu cinslerin ilki, ayı avında kullanıldı; ikincisiyse, boğalarla dövüşmek için. Atalarının vahşi içgüdülerinin bu geçmişten kaynaklandığı düşünülmektedir.

Bununla birlikte zeki köpek yetiştiriciler, hayvanın vahşi özelliklerini bir ölçüde gidermiş, köpeğin görünüşünü biraz yumuşatmışlardır. Bu cinsin vücut hatlarının ve karakterinin mükemmelliği, 1896'da tamamlanmış ve aynı yıl ilk boxer klubü kurulmuştur.

Boxer cinsi köpekler temel kökenleri ve karakteristik özellikleri aşağı yukarı aynı olmakla beraber kendi içlerinde birkaç cinse ayrılırlar. Bu farklılık en belirgin olarak tüy renklerinden gözlenebilir.

çizgili Boxer, temel rengi, Boxer'inkiyle aynıdır. Ancak, kaburgaları boyunca bütün vücudunu çevreleyen çizgileri vardır. Kişiliği ve diğer özellikleri aynıdır.

Kumral Boxer, Boxer ve çizgili Boxer'in kırmasını elde etme çabalarından doğmuştur. Yüzündeki siyah maske sadece burnunu örtmelidir, yoksa korkutucu bir görünüm verir. Kişiliği ve diğer özellikleri aynıdır.
 
Pastırmanın sinirli tarafı gibi

G-Stringin ipi erkekligin raconunu bozar, nazik yerlere kumaş lazımdır bre.. :freakedout:

boxer
 
Konu neeee Mopsy ne yazmış :))))
Mopsy kardeşim bana gene kızacaksın biliyorum ama ne yapayım gülmekten alamıyorum kendimi,muhahah :))
 
Konu neeee Mopsy ne yazmış :))))
Mopsy kardeşim bana gene kızacaksın biliyorum ama ne yapayım gülmekten alamıyorum kendimi,muhahah :))
Merhaba!
Sn.Ribat boyle konuya boyle cevap.
Cinsellik sergisini masum baslikla golgelerse
Kavram eslesmesinden faydalanarak
Benim ici daha onemli bir konuya
Kacarak gorundugumuz kadar armut olmadigimizi
Anlatmak adina..........
 
Üst