İlkokulda el yazısı

sevgili arkadaşlar kızım ilk okul 1.sınıfa başladı.. elyazısı ile başladılar.Çok zorlanıyoruz.İnanılmaz zor bir eğitim sistemi...fiş çalışması yapmamız gerekiyormuş bunun için aldığımız yardımcı kitapları kesin diyorlar!!!!!!!!!!!!!
elyazısı fontlarının bulunduğu bir programa ihtiyacım var... bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum...sağlıklı günler...

Gerçekten aynı dert bizdede var,Benımde kızım bu yıl ilkokula başladı İnanırmısın kızım okula baslamadan once harfleri biliyor bazı kelimeleride okuyabiliyordu,Okula basladı bu el yazısı yuzunden harfleri de unuttu okumayıda :) Şuan okula ilk basladıgı seviyeden gerideyiz. Ben bunun icin ilkokuma egitim cd si satın aldım . Programın sitesini ve programı demo olarak indirebileceğin adresi veriyorum. Umarım yararı olur.

Allah çocuklarımıza gayret bizlere sabır versin...Benim yavrum adını yazmayı bile unuttu..gönderdiğiniz adresi inceliyorum.teşekkür ederim...başarıları ve sağlıklı günler diliyorum...

İlkokuma yazma eğitiminde MEB ödüllü tek eğitim yazılımı olan "Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Cd"sini tavsiye edeceğim size.Bilgisayar oyunları, animasyonlar, müzikler ve çok çeşitli görsel materyaller eşliğinde bilgisayar destekli bir şekilde öğrencinize ilkokuma yazma öğretimini sevdirip,bu süreci başarıyla tamamlamasını amaçlamaktadır.

Bu cd hem velilere hem de öğretmenlere rehber olarak hazırlanmıştır.Bu eğitim seti sayesinde yeni sisteme yabancı kalmayarak çocuğunuzun size en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde onlara gereken rehberliği evinizde yapabileceksiniz. Çocuğunuz oynayarak , severek , eğlenerek öğrenecek.

Lütfen demosunu inceleyiniz.