İlginç Büyüler

paranormal büyü , denenmiş büyüler yorumlar , 48 saatte etkili dua , kızılderili büyüleri

İŞ KONUSUNDA NASIL ŞANS ELDE EDECEKSİNİZ ?

BİRİNCİ BÜYÜ : Kırmızı bir soğanın ortasına bir delik açıp içine sülfür doldurun. Bir naylon poşetle sarıp cebinize koyun ve iş görüşmesi sırasında tam siz konuşurken cebinizdeki soğanı sıkın. Artık iş sizindir.

İkinci Büyü : Görüşmeye gitmeden önce bir mendilin içine üç tuz tanesi koyup cebinize yerleştirin. İşyerine vardığınızda yalnız kalana dek bekleyin veya sizinle görüşecek kişinin ilgisini başka bir yöne çekin ve tuzu odanın kuzey köşesine fırlatın. Üç gün içinde iş sizin olacak.

MÜŞTERİLERİ NASIL İKNA EDECEKSİNİZ ?

Birinci Büyü :Sabahın erken saatlerinde kalkıp Aziz Peter adına beyaz bir mum yaktıktan sonra, biraz maydanoz ve kekik alın, ve bu otları karıştıraraktan işyerinizin etrafında bir tur dönün (başladığınız nokta işyerinizin önü olmalı) daha sonra yine otları bir yandan karıştırarak işyerinizin etrafında geri geri bir tur atıp tekrar başladığınız noktaya dönün. Daha sonra bu yeşil karışımı tam işyerinizin önünde yakın. Bütün bunlar müşterilerinizi ikna edecektir.

İkinci Büyü :Bu ayin işyerinizden çok evinizde yapılırsa başarıya ulaşır: Sabahın erken saatlerinde kalkın ve tütsülenmiş sülfür ve şeker karışımını yakın. Güneş doğarken Doğuya bakın ve müşterilerinizin ikna olması için yalvarın.

Üçüncü Büyü: Mezarlığa gidin ve dokuz avuç dolusu pislik toplayın. Eve dönün, ve bu pislikleri kükürt, sülfür, kırmızı biber ve tuzla karıştırın. Bu karışımı yakın ve müşterilerinizin ikna olması için yalvarın.

GARANTİLİ BARIŞ VE MUTLULUK NASIL SAĞLANIR?

Birinci Büyü :Toz halinde ejderha kanını* alıp şeker ve tuzla bir kutu ya da bir şişede karıştırın. Üstünü kapatın ve saklayın. Kimse onu bulmadıkça huzur ve barış sizinle olacak. *ağaç veya meyvadan çıkan koyu kırmızı bir cins sakız.

İkinci Büyü :Evinizde daima beyaz mumlar yakın.

BİR DAVA NASIL KAZANILIR ?

Diyelim ki Jüri on iki kişiden oluşuyor. İki kağıt parçası alıp altı jüri üyesinin ismini birine, kalan altı jüri üyesini de diğer kağıt parçasına yazın. Bu kağıt parçalarını katlayın ve ayakkabınızın içine koyup davaya öyle gidin. Jüri sizin lehinize karar verecek.

BİR ERKEĞİ NASIL ETKİLERSİNİZ ?

Birinci Büyü : O kişinin bir tutam saçını ele geçirip küçük bir giysi parçasının içine sardıktan sonra ayakkabınızın dibine yerleştirin. Size kendi ayaklarıyla gelecek.

İkinci Büyü :Portakal suyu, gül suyu ve baldan oluşan bir karışım yapın. Dokuz küp şeker alın ve bu şekerlerin her birine önce onunkini sonra da kendi isminizi yazıp bir önceki yaptığınız karışıma ekleyin (bu eklemeden sonra ortaya çıkan karışım sulu olmamalıdır.) Son olarak her gün pembe bir mumu bitene dek bu karışımın içinde yakın. Bu sonuncu işlemi dokuz gün boyunca yapmalısınız.

Üçüncü Büyü :Koltukaltı ve kasık bölgenizden biraz tüy elde edin ve bunu taze kahveyle karıştırın. Bu karışımı azar azar dökerek şekerli bir kahve hazırlayın ve ona bunu içirin. Size aşık olacak!

HERHANGİ BİR İNSANI NASIL ETKİLERSİNİZ ?

Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın. Ayağınızdan biraz deri kopartın ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır.

BİR ERKEĞİ NASIL KENDİNİZE BAĞLARSINIZ ?

Birinci Büyü : Uyurken ökçesinden biraz deri kazıyabilirseniz bu deriyi kapı eşiğinde yakın. Sizden ayrılamayacaktır.

İkinci Büyü: Sıkça kullandığınız kemerlerinizden birini alıp bir ağaca bağlayın. Bu ağacın çok yakında olmasına özen gösterin çünkü kocanızın/sevgilinizin ilgisi bu kemerin bağlı olduğu yerin etrafında sınırlanacaktır.

Üçüncü Büyü: Sol koltuk altınızdan ve kasığınızın sağından keseceğiniz biraz tüyü yakın ve bunu yaparken kocanızın ya da sevgilinizin size bağlı kalması için yalvarın. Sonra bu yaktığınız tüylerden geri kalan külleri iyice dövüp toz haline getirin ve onun yemeğine karıştırın.

BİR KADINI NASIL KENDİNİZE BAĞLARSINIZ ?

Kadının sütyeninden ya da kombinezonundan şerit şeklinde bir parça kumaş ele geçirin. Bu kumaşa dokuz gece boyunca her gece bir düğüm atın ve cebinizde taşıyın, böylece onu da kendinize düğümlemiş olursunuz.

SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GERİ KAZANMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ ?

Birinci Büyü: Onun bir resmini alın ve dört raptiye ile karyolanızın başucuna asın. Öyle ki resimdeki yüz karyolanın içinden uyuyan kişiye, yani size bakıyor olsun. Bu onun aklından hiç çıkmamanızı sağlayacak.

İkinci Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp bir sehpanın üzerine baş-aşağı gelecek şekilde koyduktan sonra, bu resmin üzerinde sabah ve akşam olmak üzere üçer saat boyunca kırmızı mumlar yakın. Bunu altı gün boyunca sürdürün. Daha sonra resmi düz çevirip bu mum yakma ayinine üç gün daha devam edin. Geri gelecektir.

Üçüncü Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp içinde su olan küçük bir bardağın üzerine koyduktan sonra bu bardağı yatağınızın altına yerleştirin. Bu onu sizin yatağınıza çekecektir.

Dördüncü Büyü : Günbatımından sonra o kişinin ismini dört kağıt parçasınada yazarak evinizin dört köşesine yerleştirin. Yatmadan önce kağıtları toplayın ve yastığınızın altına koyun. Sekiz gece boyunca her gece, onun ismini bu dört köşede bulunan dört kağıda yazın ve onlarla beraber uyuyun. Geri gelecektir.

Deneyip işe yarayan arkadaslar Bu baslık altında yazsınlar :))
 
Süleyman'ın hükümranlığı hakkında şeytanların (ve şeytan tıynetli insanların) uydurdukları yalanların ardına düştüler. Oysa Süleyman (büyü yaparak) küfre girmedi. Fakat şeytanlar, insanlara sihri ve (özellikle de) Babil'deki Hârût ve Mârût adlı iki meleğe ilham edilen (sihr)i öğretmek suretiyle küfre girdiler. Halbuki o iki melek, "Biz ancak imtihan için gönderilmiş birer meleğiz. (Sihri caiz görüp de) sakın küfre girme" demedikçe, kimseye (sihir) öğretmiyorlardı. Böylece (insanlar) onlardan kişi ile karısını birbirinden ayıracakları sihri öğreniyorlardı. Halbuki onlar, Allah'ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (Onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi.

BAKARA Suresi 102
 
Bir baktım vebakış o bakış büyü lendim...:)))

izlenme oranına bakılırsa % 99 u müslüman olan bir ülke için oldukça çelişkili (şaşırtmayan )bir durum..:))))
 
Büyüler insanların kaderleri ile oynanabilindiğinden birçok Ülke ve Kuranı kerimde yasaklanmıştır. Büyü yapan insanlar genelde medyumlar topluluğundan oluşmaktadır. Bir kişiyi istediği gibi büyü yönetmi ile yönetmek isteyen kişiler istedikleri alamıyacakları gibi mutsuz olacaklardır.

Aslında bu olay biraz farklı büyüler yapılmış kişi bunu hemen anlayamaz gibi

Admin Notu:
Reklam amaçlı link vermek yasaktır
 

AziZMosE

Bunların hepsi uydurma.Hakiki büyüler değil.Çocuk masalı bunlar.Mesela ben size bir şetan çağırma büyüsü vereyim.Bu büyüyle sürekli şeytanı rüyanızda görür ve hatta sürekli seslerini işitirsiniz.YALNIZ UYARIYORUM BU BÜYÜYÜ DALGA GEÇMEK İÇİN DENEMEYİN.EĞER YAPARSANIZ BİDAHA KURTULAMAZSINIZ VE HEP RÜYANIZA GİRERLER.HATTA KORKUP YAPARSANIZ SİZİN ZAYIFLIĞINIZI ALGILAYIP BEENİNİZİ BİLE ELE GEÇİREBİLİRLER.HATTA ÇARPILADABİLİRSİNİZ.DEMEDİ DEMEYİN.Büyü şu şekilde:
1-)Saat gece 01:30 da kalkıp bunu yapmalısınız.Cumartesi günü olmalı.Önce 'iblis adına abdest alıyorum'(arapça olacak) deyip kendi idrarınız veya
adet kanıyla(en etkilisi) alacaksınız.
2-)Aldıktan sonra kapkaranlık odada onun için 19 rekat (kıble yönünün zıttına) namaz kılacaksınız ve her ayakta 'sekine duasını' tersten okuyacaksınız.
Elinizi bağlamanıza gerek yok.Elinize alıp okuyun tersten.19.sunda bitirirsiniz(sağa ve sola selam verme)
3-)Bu sefer akasya bitkisini yakıp odada gezdireceksin.Dumanın eşliğinde bakırı eritip(hcl ile iyi erir elinizi hcl ye daldırmayın tabi) demir
parçasıyla batırıp (yanmayacak nesne ile) 19 kere tersten yazacaksınız.sonra 'iblis bana yardım et ve rüyalarımdan hiç çıkma'(arapça) yazmalıyız.
Sonra herhangi mezarlıktan bir ölünün toprağını kanımızla karıştırıp kağıdın içine serpiştirmeliyiz.Sonra kağıdı katlayıp(üçgen muskası gibi olmalı.Bundan dolayı giysi parçasına yapın daha iyi) boynumuza asmalıyız.ve bidaha hiç çıkmazlar hayatınızdan.BU BÜYÜYÜ BİLEREK YAZDIM Kİ NE KADAR TEHLİKELİ OLDUĞUNU ANLAYIN DİYE.BUNU YAPIP BAŞARSANIZ BİLE BİDAHA HAYATINIZDAN ÇIKMAZLAR.BEN YAHUDİYİM HALAM İSRAİLDE YAŞIYOR VE BÜYÜYLE UĞRAŞIYOR ONDAN BİLİYORUM.HEPİMİZ ONDAN KORKARIZ ÇÜNKÜ KENDİSİ ŞEYTANİ İŞLERLE UĞRAŞIYOR.SÜREKLİ SESLER DUYUYOR.BENDE İNANMIYODUM ANCAK Bİ KERESİNDE BABAM İLE ANNEMİN ARASINI KUVVETLENDİRDİ VE ANNEM BİR AN BİLE BABAMIN ÜZERİNDEN GÖZÜNÜ ÇEKMEDİ ONUN İÇİN BUNLAR ÇOK TEHLİKELİ İŞLER BÖYLE BASİT ŞEKİLDE DEĞİL.
 
Üst