Blog Bölümümüz Hizmete girmiştir.

Supermeydan Blog bolumumuz hizmete girmiştir. Blogunuzda kendi ilgi alanlarınıza gore katogoriler oluşturabilir,Bu katogorilere uygun mesajlar yazabilirsiniz. Baska bir deyişle kücük web sitesine sahip olacaksınız.

Blog Kullanımını Basitce anlatayım.

1- Blog bolumune girdiginizde Eger blog oluşturmak istiyorsanız Sol menuden Blog Kontrol Panel'e tıklayın Acılan sayfada Blog Opsiyonları bolumunde blogunuzun genel ayarlarını kendinize göre özelleştirip kayıt edin.

2- Sol menuden Blog Katogorilerim linkine tıklayıp kendinize özgü katogoriler oluşturun Orn. (Ailem,Hobilerim,şiirlerim.... vs)

3- Yine sol menuden Blog Baslığım ve Acıklaması linkine tıklayıp Blog Baslıgı Blog acıklaması bolumlerini doldurarak Ziyaretcilerinize güzel bir Hosgeldin metni yazın ki blog'unuz hit alsın:)

4- Yukarıdaki işlemleri bitirdiginizde yine sol menuden Blog Sayfama git baglantısına tıklayıp menudeki yazı gonderin linkine tıklayıp yazılarınızı gonderebilirsiniz. Gonderdiginiz yazıları yukarıda oluşturdugunuz katogorilerden uygun olanını secerek ister hemen yayınlayabilir ister yayınlanması icin ileri bir tarih secebilirsiniz.


Arkadaslar Acıklama cok kısa oldu ama yinede blog bolumumuz icinde zorluk cektiğiniz,soruları bu baslık altında sorabilirsiniz.


NOT : Forum kurallarımız blog bolumumuzdede gecerlidir.
 

SMN

Tesekkurler! Forumlarda bulunmayan değişik Katogoriler olusturup ilgi alanlarımıza gore yararlı bilgiler sunabiliriz.
Bence forumda aktif olan her üye blog bolumunde kendine kucuk bir forum sitesi kurmalı
 
merhaba yüksell benblog açmak istedim ama biraz karışıklık oldu galiba yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca resim ekleyebiliyormuyum?
teşekkürler
 
Blog bölümünde Yeni Gelişmiş Özellikler Eklenmiştir .

Söyle ki: Blog sayfalarınızın stil ve renklerini profil sayfalarınızdaki gibi kendiniz düzenleyebilecek ,Yeni Özel sayfalar,yeni moduller, Gruplar oluşturabileceksiniz.

Blog bolumumuz için yeni özelliklerin kullanımıyla ilgili dokuman hazırlayacağım ama daha once Blog Kontrol panelinize giderek bu yeni özellikleri kendiniz test etmenizi öneriyorum.

Örnek için BURAYA TIKLAYIP benim blog sayfama bakabilirsiniz.
 
Üst