KİTAP OKUMAYI SEVER MİSİNİZ?

Kitap okumayı severmisiniz?

Ben 1-2 yıl öncesine kadar pek sevmezdim.Daha doğrusu dizi seyretmekten vakit bulamazdım.Bir gün bir yazı okumuştum.Dünyadaki tüm insanlar boş vakitlerinde kitap okuyormuş fakat türkler dizi seyrediyormuş.Çok kızdım kendime ve kendimi kitap okumaya zorladım.Şimdi zevk alarak okuyorum.Hatta bir sürü kitabım oldu ve koleksiyon yapmayı düşünüyorum.Umarım sizlerde kitap okumayı seviyorsunuzdur.

PAM.aRt

Aktif Uye
televizyon ve dizilerinden kurtulduğunuz için sevindim
kitap okumakmı gözlerimi bozdum ben kitap okurken şimdi o kadar okumuyorum malum hayat şartları gazete ile idare ediyoruz artık.bazende pc den okurum.

EN sevdiğim şeyler arasında kitap oumak gelir . Gnde bir iki saat muhakkak kitap okurum , bu bende alışkanlık haline gelmiş bir durum diyebilirim . Ayda ortalama 12-13 kitap bitiriyorum ve hem kelime bilgimde zenginlik hem de pekçok konuda fikir yürütme yetisi kazandığımı düşünüyorum . Bütün arkadaşlarımın da keyifle okumalarını dilerim .

Kitap okumaa başlayınca insan onun tadına varınca zaten başka birşey ile ilgilenmez.
Başladığın kitabı ha 10 sayfa daha ha bitti bitecek derken bakmışsın kitabın yarısına gelmişsin. O zaman da zaten bir an önce bitsin dersin.

Çok seviyorum Kitap okumayı çokkkk

hiç sevilmez mi...?
Ben onları okuyorum...onlar beni dinliyorlar...hem de dinlendiriyorlar.

kitap okuma alışkanlığımı babama borçluyum
babam çok okur gitiği her ilde mutlaka halk kütüphanesini
ziyaret ederdi
bana aldığı ilk kitabı hiç unutmam hala saklarım

Fazlasıyla kitap okurum,okuyanıda severim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kitap okurum ve okuduğum kitapları kütüphanede tozlanmasın diye başkalarına veririm. Onlardan da kitap alırım.
Böylece az maliyete çok kitap okumuş ve korsana para kaptırmamış oluyorum. Tavsiye ederim...

Kitap okurum ve okuduğum kitapları kütüphanede tozlanmasın diye başkalarına veririm. Onlardan da kitap alırım.
Böylece az maliyete çok kitap okumuş ve korsana para kaptırmamış oluyorum. Tavsiye ederim...
Bende tam tersi asla hiç bir kitabımı kimseye vermem hatta verdiğimde mutlaka liste tutarım..

Bencilmiyim ne??