Erkeklerde Saç Şekilleri

KISA SAÇ

Saçlarını iyice kısa kesen bir erkek nefsinden emin ve kudretlidir. Sanattan ancak yüzeysel bir zevk alır. Hafif eserleri dinleyip dansetmesini çok sever. Fakat herhangi bir muzik aletini çalmasını öğrenmek aklından bile geçmez. Zaman zaman aptalcasına inatçı olur. İnsanları sevmez ve insanların iyi olabileceğine pek inanmaz.

UZUN SAÇ

Saçlarını ensesine kadar uzatan erkeklerin sanat müptelası olduklarından asla şüphe etmemek lazımdır. Bu gibi kimseler herhangi bir sanat dalında ellerini denemeden rahat edemezler. Nazik ve hassas olurlar. Sevdikleri işi ciddiye alır ve çok zaman sadakat gösterir.

YAPIŞIK SAÇ

Saçları kabarmadığı halde briyantini fazla kullanan kimseler kararsız tabiata sahiptirler. Kesinlikle bunlara güvenmeye gelmez. Saçlarını ayna gibi parlatıp kafasına yapıştıran bir erkek başkalarına pek fazla güvenir ve kendi tatlı canını sıkıntıya sokmaktan çekinir. Samimi arkadaşları azdır. Hayatta sadece zevk ve safa arar. Oldukça yüzsüzdür. Hakaretlere gülerek tahammül ederek karşısındakinin sabrını tüketir.

YANDAN AYRILAN SAÇ

Saçını yandan ayıran erkek temkinli, kendi halinde, kudretli ve durgun bir adamdır. Macerasız, dalgasız, fırtınasız, sakin bir hayat sürer. Hayatı kendi çizdiği dar çerçeve ve muhitten ibaret görür. İyi huylu ve sevecen olduğu için müsamahakardır ve bütün tanıdıkları tarafından çok sevilir.

ORTADAN AYRILAN SAÇ

Pervasız bir tabiatın işaretcisidir. Saçını ortadan ayıran insan sırf yenilik olsun diye görülmedik şeyler yapar. Bu sebepten başı çoğu zaman beladadır. Ama o buna aldırmaz. Zaman zaman acı konuşur. Hazır cevaptır.

AYRILMAMIŞ SAÇLAR

Saçlarını hiç ayırmadan arkaya doğru tarayıveren erkek çok meşgul ve faal olduğu halde görünüşe pek aldırış etmeyen bir erkektir. Kuvvetli bir şahsiyete sahiptir. Başkalarının tesiri altında kalmaz. Pratik işlerden hoşlanmaz. Kitap okumak ve sanatla meşgul olmak onun yaradılışına daha uygundur. Kendi düşünceleriyle o kadar dopdoludur ki başkalarıyla meşgul olacak vakti yoktur onun için pek az dost edinir.
 
Garip,
Önceleri saçlarımın uzun olması hoşuma giderdi,
Ama şimdi kısa saçı seviyorum.
O zaman ben karakter değiştirmiş mi oluyorum!

Başlığı değiştirsek,
Karaktere göre saç desek olur mu?
Bir de şu var,belli yaştan sonra saç stilini değiştirmek icap ediyor.
Kafa dijitalleşip,iyice parlamaya başlayınca nasıl uzatacak vatandaşım saçlarını,
İsterse uzun saçı sevsin!
Var mı seçeneği?

ve bu dedikleriniz galiba belli yaş dilimi içerisinde anlamlı olabilir!
 
katiliyorum sayin almuallim, zira yas gectikce insan her anlamda zevklerinden yada belirgin ozelliklerinden vazgecip yenilikler yapiyor bazen dis etkenler bazen en yakinimizdakiler bile neden olabiliyor saca gore degil insanin kisiligi yasinin olgunluguna gore degisiyor diyelim mi ....
 
ya arkadaşlar bunu zaten bir burç yorumu olarak algılayın o kadar ciddiye alıncak bir durum kişiye göre değişir kesin birşey yok
 
Üst