mutluluğun yolu

:Me::Really:arkadaşlar tarih tekerrürden ibaret derler oyüzden ben dünü sildim, bu günüde anlık yaşıyorum,yarın ise hiç farketmez nasıl gelirse gelsin.
Ben mutluluğun formülünü böyle buldum. Siz ne dersiniz?

yarınını düşünmeden yaşamak kahramanların işi.eğer sen kendini öyle görüyorsan tanıdığım ilk kahramansın.saygılar.

Merhaba
İnsan kendini sevdiği ve anladığı kadar mutlu olur.Çünkü, görebiliyorsan gerçekten kendini, başkasını anlamak hiç zor değildir.

Tarih tekerrür etmez ki eğer öyle olsaydı geçmişteki yaşanan şeyler hep aynı olurdu bende tarih hocama söyledim "tarih tekerrürden ibarettir" diye "ozaman neden aynı konuyu işlemiyoruz tarihte" dedi :)

yarınını düşünmeden yaşamak kahramanların işi.eğer sen kendini öyle görüyorsan tanıdığım ilk kahramansın.saygılar.

Yarını düşünmeden yaşamanın kahramanlık olduğunu bilmiyordum.Sağol aydınlattığın için;ama ben yinede aynı fikirdeyim. Çünkü yarın bazan kendimizin dışında gelişiyor. O yüzden yarın ne gelirse diyorum.Saygı benden....

Serkan arkadaşımız, art niyet güderek bunu söylemedi bence.Sizinde bu şekilde bir niyetle cevap verdiğinizi sanmıyorum.Serkan, sizin bu hayat tarzınızı cesur olarak gördüğünden kaynaklanıyor.Sizinde bu hayat tarzınız cesurca gerçekten.Saygılar Sunarım....

Serkan arkadaşımız, art niyet güderek bunu söylemedi bence.Sizinde bu şekilde bir niyetle cevap verdiğinizi sanmıyorum.Serkan, sizin bu hayat tarzınızı cesur olarak gördüğünden kaynaklanıyor.Sizinde bu hayat tarzınız cesurca gerçekten.Saygılar Sunarım....

Ben serkan arkadaşımızın yazısında art niyet olduğunu düşünerek onu yanıtlamadım. Benim düşüncem sana rağmen bu demek istedim. Eğer yarını düşünmeden yaşamak kahramanlıksa ben kabul ediyorum. Kimseye kızgınlığım yok sadece düşüncemi ve hayat f
kucaklıyorum hepinizielsefemi yazdım. kucaklıyorum

Ben yanlış anlamış olmalıyım.Kusuruma bakmayın.Sizi kırmak istemedim.Kırdıysam özür dilerim.İyi geceler diliyorum.Saygılar Sunarım

Ben yanlış anlamış olmalıyım.Kusuruma bakmayın.Sizi kırmak istemedim.Kırdıysam özür dilerim.İyi geceler diliyorum.Saygılar Sunarım

Yanlış aladığınız kesin ama kimse kimseye kırılmadı rahat olun özür dilemenize gerek yoktu. Tinede teşekkür ederim. Saygılar tüm arkadaşlarımıza olsun.