Oda Oda Çiçek Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda çiçekleri kullanmak, mekana ferahlık verir ve renk katar. İyi ve akıllıca seçilmiş çiçek çeşitleri evin bütün bölümlerinde kullanılmalıdır.

Oturma Odası Çiçek Dekorasyonu

Özenle aranje edilmiş büyüklü küçüklü buketler, odanıza bambaşka bir hava verecektir. Seçeceğiniz çiçeğin rengine dikkat etmeyi unutmayın. Koltukların rengi ile değil de

halının rengi ile aynı olan çiçekleri tavsiye ederiz. Ayrıca halk arasında salon çiçeği denilegelen, çiçeksiz yeşil bitkiler oturma odası için biçilmiş kaftandır.

Mutfak Çiçek Dekorasyonu

Bilhassa ev hanımlarının günün büyük çoğunluğunu geçirdiği mutfak, mutlaka çiçeklerle renklendirilmelidir. Mutfak için, küçük saksı çiçeklerini tavsiye ediyoruz. Tabi sık çiçek açanları tercih ederseniz, mutfağınız her zaman canlı olacaktır. Mesela minik saksılarda rengarenk menekşeler. Veya çiçekli minik kaktüsler. Bunları bir de sapı kırıldığı halde atmaya kıyamadığınız bir fincanın veya eski bir porselen demliğin içinde sergilerseniz mutfağınıza sevimli bir hava da verebilirsiniz.

Banyo Çiçek Dekorasyonu

Banyo evin çok önemli köşelerindendir. Genelde karanlık
olan banyoları orjinal dekorasyon fikirleriyle renklendirebilirsiniz, ama çiçekleri de unutmayın. Banyoda fazla ışık istemeyen ve nemli ortamlardan hoşlanan türden çiçekler kullanabilirsiniz.

Yatak Odası Çiçek Dekorasyonu

Aslında uyuduğumuz ortamda çiçeklerin bulundurulması sağlık açısında doğru değildir. Çünkü bildiğiniz gibi çiçekler geceleyin ortamdaki oksijeni kullanır ve karbondioksit açığa çıkarırlar. Ama yine de yatak odasında çiçek bulundurmak mutlu sabahlar için iyi bir fikirdir diyoruz ve gerçeğine çok benzeyen yapma çiçekleri tavsiye ediyoruz size. Burada zevk size ait: Ya yeşil bitkilerle veya odanızın rengine uygun rengarenk çiçeklerle başlayın yeni güne.

Evin girişi ve Koridorlar Çiçek Dekorasyonu

Evinizin girişi eğer aydınlıksa yani güneş alan bir yerse canlı çiçekler kullanabilirsiniz. Eğer karanlık bir girişi varsa evinizin ne duruyorsunuz? Orayı gerçeğine çok benzeyen yapma çiçeklerle aydınlatın. Misafirlerinizi çiçeklerle karşılamak güler yüz kadar etkileyici olacaktır sanırız. Koridorlarda da uygun yerlere veya duvarlara yerleştirilmiş çiçekler canlı bir hava verecektir evinize şüphesiz.
 
Üst