• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

sweetceyo nerede?

sevgili site yönetimi,sweetceyo nıck'lı arkadaş nerede.özlediğimden değil ama merak ediyorum adamın faydalı paylaşımları vardı birşeymi oldu neden yok.yoksa sitede oluş saatlerimizmi denk gelmiyo?yoksa yoksa onu yinemi attınız siteden bak allah aşkına söleyin attıysanız neden attınız?saygılar

sevgili site yönetimi,sweetceyo nıck'lı arkadaş nerede.özlediğimden değil ama merak ediyorum adamın faydalı paylaşımları vardı birşeymi oldu neden yok.yoksa sitede oluş saatlerimizmi denk gelmiyo?yoksa yoksa onu yinemi attınız siteden bak allah aşkına söleyin attıysanız neden attınız?saygılar

Nerede oldugunu kendi geldiğinde acıklayacaktır, Asagıdaki link sizin sorunuza cevap verecektir

http://www.supermeydan.net/forum/49806-post30.html

Ben buradayım arkadaşlar.Bir yere gidemem sizleri bırakıp.Evimdeki nette problem var ve şuan uzun bir zamandan sonra tekrar internet cafeye geldim.Sırf sizlerle beraber olmak adına.Netteki problem halledilince bol bol beraber olacağız.Serkhan teşekkür ederim kardeşim.....