• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

eğer bir seri katil olsaydınız

bildiğiniz üzere dünyada olduğu gibi türkiyedede seri katiller üremeye başladı,biraz düşündüm bu seri katiller üzerine yapılmış çokça filmde var.kimileri gerçek hayattan alıntı hikayelerdi bu filmlerin.dikkatimi çeken konu her seri katilin karizma,duyduğunda insana korku veren bir ismi var ,ve ayrı bir öldürme tarzları.her seri katil kurbanlarını hep aynı şekilde öldürüyor.

ve soruyorum size: siz eğer bir seri katil olsaydınız isminizin yani gazetelerde,tvde,insanlar arasında isminizin ne olmasını isterdiniz?
ve kurbanlarınızı hep hangi şekilde öldürürdünüz?saygılar
cevabım yok demeyin herkezin bir cevabı vardır.

Cevap: cevaplayın

Hmm , eğer serikatil olacak olsaydım muhetemelen çok titiz çalışır ve farklı bir yol izlerdim ; mesela öldürdükten sonra işaret olarak bir yerlerini özellikle de dillerini kesebilirdim :)) Tercihen de kaynanaları öldürürdüm sanırım :)

Öyle bir soru sordunuz ki , içimdeki hastalıklı yanım bir anda dışarı çıktı :)

Cevap: cevaplayın

Hmm , eğer serikatil olacak olsaydım muhetemelen çok titiz çalışır ve farklı bir yol izlerdim ; mesela öldürdükten sonra işaret olarak bir yerlerini özellikle de dillerini kesebilirdim :)) Tercihen de kaynanaları öldürürdüm sanırım :)

Öyle bir soru sordunuz ki , içimdeki hastalıklı yanım bir anda dışarı çıktı :)

ee amaç bu zaten...saygılar