Güzellik mi huy güzelliği mi?

Sitemizin değerli üyelerinden serkan06'nın yorumuyula ortaya çıkan bu konuyu hep beraber tartışalım isterseniz arkadaşlar . Size göre , karşınızdaki insanda yüz mü yoksa huy güzelliği mi önemlidir ve neden ?:Entusiasmado:
 
Bana göre ilk görünüş yani güzellik önce etkiler insanı.Daha sonra huy güzelliği gelir.Fakat tanıdığın birisiyse güzelde olmasa tanıdığın bir kişi olduğu için huyu güzelse seni etkiler.

Yani bana göre 2ye ayrılıyor
-eğer tanımıyorsan dış görünüşü önce gelir
-eğer tanıdığın birisiyse güzelligin pe önemi olmuyor huyunun güzel olması yeterli oluyor
 
hayatta herşey mümkündür sevgili sweetceyo :) Hem huygüzelliğine hem de fiziki güzelliğe sahip tanıdığım çok tatlı insanlar var . Hatta bazen , "Allahım her özelliği bu kullarına mı verdin?" diyesi geliyor insanın . :) O yüzden bence böylesi insanlara rastlamak pek mümkün :Entusiasmado:
 
Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim , iltifat kabul ediyorum sevgili kardeşim. Bilakis "kardeşim" diyeyim de , ne olur ne olmaz . Malum "bir bayana söylenen hoş bir sözün altında hemen yanlış anlam çıkartılmasına çok alıştığımız için" riske atmayalım değil mi ? :) işin şakası bir yana , dilerim ki hem huyu hem kendisi güzel bir arkadaşınız olur ve siz de en az benim kadar mutlu olursunuz :)
 
Teşekkür ederim.Haklısın, sen beni tanıdığından sorun yok ancak tanımayanlar için ilgi çekici olabilir.O dediğiniz olacak inşallah ama bana huyu güzel olan biriyle olmakta yeter sanırım. :)
 
huy güzelliği olsun birascık da fiziki güzellik olsun bence :) ben süper güzel olsam her geçen (kız-erkek) kafasını cevirip bi daha baksa yanımda da çok çirkin biri olsa arkamdan habire söverler yani yaşadım biliyorum ;)
 
Üst