Dünyanın en iyi dördüncü üniversitesi seçilen Cambridge'de skandal

Dünyanın en iyi dördüncü üniversitesi seçilen Cambridge'de skandal

Geçen yıl dünyanın en iyi ve seçkin dördüncü okulu seçilen Cambridge Üniversitesi, öğrencilerinin fahişelik, striptizcilik ve muhabbet tellalığı yaptığının ortaya çıkmasının şokunu yaşıyor.

Üniversitenin öğrenci gazetesi Varsity'de çıkan rapora göre öğrenciler bunların yanı sıra makale de satarak para kazanıyorlar.
Öğretim üyeleri komitesinden Dr. Rob Wallach, bu olayın üniversiteyi büyük hayal kırıklığına uğrattığını açıkladı.

Bir yılını fahişelik yaparak geçiren bir öğrenci, Varsity'ye saat başı 50 sterlin kazandığını anlattı.

Aynı zamanda başka iş de yaptığını belirten öğrenci o işin parasının ihtiyaçlarını karşılamaya yetmediğini söyledi.
Kampuste bu işi yapan başkalarını da tanıdığını söyleyen öğrenci "Bir kere yaptınız mı kolay paranın cazibesi sizi ele geçirir. Ne zaman sıkışsanız para orada bir yerlerde duruyordur" diye konuştu.

Kampusun diğer bir "meteliksiz mensubu" ile konuşan gazeteye göre öğrenciler striptizin saatinden 100 sterlin kazanıyor.
Bu işin gurur kırıcı olmadığını söyleyen öğrenci, "En azından bir markette saati 5.5 sterline çalışmak zorunda kalmıyorum. En büyük korkum insanların önünde dansetmekti. Ama artık herkesin hayatında en az bir kere striptizi denemesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Gazetenin haberine göre şimdiye kadar 400 Cambridge öğrencisi muhabbet tellallığı yaptı ve bir randevudan aşağı yukarı 300 sterlin kazandı.
Hürriyet
 
Yani bu şekilde ilerde bu öğrenciler ne yapacaklar ki.
Amsterdam da arkadaşımın şahit olduğu olay aynen şu şekilde.
İki kız kendi aralarında şu muhabbeti yapıyorlar.Yeni aldığım arabanın parasını ödemek için 1 hafta burada fahişelik yapacağım.
Yani herşey bu kadar basit oldu dünyada ...
Allah daha kötüsünü göstermesin diyeceğim ama baksananıza üniversite de okuyan ve her biri çok başarılı olacak gençler bile neler neler yapıyor
 
Fahişelik dünyadaki en eski mesleklerden biridir . Paranın sıcak yüzünün etkisinde kalan ve henüz kişiliği tam oluşmamış gençlerin bu gibi oyunlarda maşa olmaları (maalesef )acı ama gerçek . Bir kadın için en kolay para kazanma yolu bu olduğuna göre herşeyin kolayına kaçan kişilerin böylesi tercih yapmalarını da çok yadırgamamak lazım . Sadece arabasının borcunu ödemek için sevişmeyi göze alan bir kızın ( bana göre ) ruhu çok yara almış demektir . Hani derler ya " Allah ıslah etsin" .
 
Para kazanmak bu kadar kolay olunca bu yol ile henüz aklı oturmamış kızlarımız bu yola başvuruyorlar.
Bazen bundan çok yara almayanlar olsa da bazılarının hayatı kararabiliyor.

Fahişelik için de dediğiniz doğru. Derler ki dünyanın en eski meseklerinden biridir. İyi bir özellik değil ama böyle maalesef
 
Allah kimseyi bu yollara düşürmesin.Gerçi benim mezun olduğum lisede bir kızı hamile bırakmışlardı.Üstelik, görüntüleri cep telefonuna kaydedip dağıtmışlar.Elden ele dolaşıyordu data.Kız ve bu olaya karışanlar okuldan derhal ATILDI...
 
Üst