çirkin miyim yoksa yakışıklı mı?

öncelikle herkeze merhaba ve lütfen bana yardımcı olun bunu çok merak ediyorum lütfen çocuk kırılcak yok şey olcak bunlar hiç önemli değil bana lütfen doğruyu söyleyin cirkinmiyim yoksa yakışık lımı?

mesela hayatta şu kız tipleri vardı

çok güzel
böyle güzel olan kızları hiç bir erkek redetmez yani dünyanın en güzel kızlarıdır.

güzel
böyle olan kızlarıda bütün erkekler sever fakat iç güzelliği yüzünden rededilenlerde olur ama suratları güzeldir ve bütün erkekler öpmek ister

orta güzel
böyle olan kızlarıda dünyada ki erkeklerin yarısı rededebilir ama yinede güzelliği vardır ve çoğu erkek tarafından kabul edilirler ve bunların suratlarınıda çoğu erkek güzelliğinden dolayı öper

az güzel
güzelliği böyle olanları ise erkekler öper iğrenmez suratları yinede güzeldir fakat çoğu erkek tarfından rededilirler

çirkin
çirkin olan kızların ise sadece iç güzellikleri önemlidir ve surat profilleri güzel olmadığından dolayı hiç bir zaman ilk şansları yoktur ve sadece onun sevdikleri onu öpmek ister sokaktaki bir erkek asla öpmek istemez

işte erkeklerdede böyle surat güzellikleri vardır yani benim merak ettiğim hangi modele uyduğum.bu benim için çok önemli.

Arkadasım sımdı böyle bır soru olmaz.İnsanlar asla ama asla dıs görünüşüyle yargılanmaz yada değerlendırılmez.Önemli olan senin iç güzelliğindir.

Unutma insanlar kıyafetleriyle ağırlanır,düşünceleriyle ugurlanır!

Sen istediğin kadar yakışıklı ol yada çirkin ol farketmez.O sadece ilk izlenimdir.İlerleyen zamanlarda insanlar kadın olsun erkek olsun farketmez önem verdileri senin kişiliğindir.Bu yüzden ben bu konuda çirkinsin veya yakışıklısın diye yorum bile yapmam

çirkin erkek veya kadın yoktur bakımsız erkek kadın vardır
üstelik rabbimizin yarattıklarına çirkin diyemeyiz rabbimiz heryarattığını özenerek
yaratmıştır sen bunları kafana takma seni beyenmeyen beyenmesin rabbımız seni beyenmişde yaratmış bu sana yeter