pişmanım

ben bu forumu çok seviyorum ve son bir şans istiyorum.sweetceyo nikimi kullanabilmeyi çok isterim.dün moralim çok bozuktu.hastalığım ile dalga geçilince çok zoruma gitti.yüksell abi kusuruma bakma.tüm yöneticilerden özür dilerim.kandiliniz mübarek olsun.bu gece küslük kalmasın.son bir şans istiyorum.tüm forumdakiler önünde..lütfen

Son düzenleme:
yüksel bey tanımıyorum ama mesaj yazan serena188 isimli arkadaşın mesajında cidden bir samimiyet ve pişmanlık gördüm lütfen arkadaşı affedin saygılar

ben bu forumu çok seviyorum ve son bir şans istiyorum.sweetceyo nikimi kullanabilmeyi çok isterim.dün moralim çok bozuktu.hastalığım ile dalga geçilince çok zoruma gitti.yüksell abi kusuruma bakma.tüm yöneticilerden özür dilerim.kandiliniz mübarek olsun.bu gece küslük kalmasın.son bir şans istiyorum.tüm forumdakiler önünde..lütfen

tamam affedildin sweetceyo .ama son şansın bu birdaha Yüksel abiye hakaret edersen seni kendim kovarım.Gereksiz yerede heryere laf olsun torba dolsun diye cevap yazmana gerek yok.Ölçülü yaz.tamammı ablacım ve son birşey arkadaşlarınıda buraya getirip saygısız,ölçüsüz yazılar yazmayın dalga geçmiyoruz burda.Sizde dalga geçicekseniz baştan söyleyin.