• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Bir Kocanın en zor anları..

Zaman kısıtlı. Kısa sürede karar vermek zorunda..

Eşinizi bir başkasıyla parkta yakalıyorsunuz. Eşinizle tartışıyorsunuz ve kendini suya atarak ölmek istiyor.

İşte kritik nokta da burası. Yani meselenin bam teli.. En hassas yeri.. Eşiniz boğulmak üzere. Onu kurtarır mıydınız yoksa 'madem beni aldatıyor ölsün' mü derdiniz?

Böyle bir örnek Samsun'da yaşandı. Yılmaz Atalar (27), eşi Şükran Atalar’ı boğulmak üzereyken kurtardı.

Bir yandan can çekişen eş, diğer yanda aldatılmanın öfkesi.. Sahi siz olsaydınız ne yapardınız?

Oyle bir durumda nasıl bir psikolojik durumda olabilirsin ki? Herhalde cok sakin anlayışlı sevecen olmazdın :)
Cok zor bir durum ,Allah kimseyi bu durumda bırakmasın
tabiki cnm allah kimseyi öyle bir duruma düşürmesin
tabiki de eşimin boğulmasına izin vermem
ilişkimizin mahkemede bitmesine izin veririm
çünkü erkek yada bayan olsun hiç kimse aldatılmayı haketmiyor
sorun ne olursa olsun

tabiki cnm allah kimseyi öyle bir duruma düşürmesin
tabiki de eşimin boğulmasına izin vermem
ilişkimizin mahkemede bitmesine izin veririm
çünkü erkek yada bayan olsun hiç kimse aldatılmayı haketmiyor
sorun ne olursa olsun
Çok güzel düşünüyorsun sevgili pandura . Ben de çoğu dediklerine katılıyorum , minicik bir değişiklik yapacağım . KİMSE ALDATTIĞI İÇİN ÖLMEYİ HAKETMİYOR. ( Aldatılmayı hakedenlerin olup olmadığı konusu sanırım tartışmaya açık bir konu olarak hep kalacak ) Ben de sizin dediğiniz gibi önce kurtarır sonra hakkımı mahkemede arardım . :Seguridad:

Çok güzel düşünüyorsun sevgili pandura . Ben de çoğu dediklerine katılıyorum , minicik bir değişiklik yapacağım . KİMSE ALDATTIĞI İÇİN ÖLMEYİ HAKETMİYOR. ( Aldatılmayı hakedenlerin olup olmadığı konusu sanırım tartışmaya açık bir konu olarak hep kalacak ) Ben de sizin dediğiniz gibi önce kurtarır sonra hakkımı mahkemede arardım . :Seguridad:
Bir meselenin oluş biçimi zaten onun sonuç bölümününde hazırlayıcısı değilmidir.
Beşki ben bu konularda eksik olabilirim ama; Aldatma bence sona eren bir problemin büyütülmesidir, önmel alınmamış bir olayın da tezhürüdür. Kötü bir karekter yznsıması ve yasal zeminde ve sessizce çözüm en doğru olanıdır. Sizlere de katılıyorum.

bende atlardım ama sudan çıkınca hemen mahkemeye gider boşanma davası açardım
hem bir hayat kurtarmak sevaptır

valla kesinlikle kurtarırdım hiç bir şey ölümü haketmiyor..intikamımı yaşarken dirhem dirhem alırdım.zaten kurtarınca utancından nasıl olsa ölürdü..