Neden Beşiktaş'lısınız?

BJK ülkemin en köklü ve bizden olan (trihinden etkilendim) bir Spor Kulübü, forma renkleride mevcudu ile, önceki forma renklerini değiştirme gerekçesi ile beni cezbetti ve kendimi bildim, bileli 25 yıldan fazla süredir istikrarlı bir Beşiktaş Jimnastik Kulübü taraftarıyım. En büyük sloganı bana fanatizimi hatırlatıyor onun için... EN İYİ SPOR KULÜBÜ BEŞİKTAŞ

BJK ülkemin en köklü ve bizden olan (trihinden etkilendim) bir Spor Kulübü, forma renkleride mevcudu ile, önceki forma renklerini değiştirme gerekçesi ile beni cezbetti ve kendimi bildim, bileli 25 yıldan fazla süredir istikrarlı bir Beşiktaş Jimnastik Kulübü taraftarıyım. En büyük sloganı bana fanatizimi hatırlatıyor onun için... EN İYİ SPOR KULÜBÜ BEŞİKTAŞ
çok haklısın bence.katılıyorum

beşiktaşlılık bambaşka bişey belkide çocuklugumuzdan bu yana beşiktaşın renklerini çokk begendik beşiktaşı kendimize daha yakın hissettik,kiii baktıgımızdada şuan iyiki beşiktaşlıyım diyebiliyorum ben çünkü beşiktaşın gücü taraftarı ortada varsa bi beşiktaş taraftarı daha çıksın hadi bizim dünya rekorumuzu kırsın yapsınlar hadi beşiktaş taraftarı gibi besteee hadiii varmı öle taraftarrr:)) bu açıklama yeter sanırımmm..