İdeal erkek

Oturdum ve işim gücüm yokmuş gibi bunu düşündüm . Sanırım kendime göre de bir tip yarattım . Bence ( ama otuz yaşındaki yetişkin kadın halime göre ) ideal erkek tipi şöyle olmalı ;

Otuz beş yaşın üstünde --------------------- zira , her ne kadar Cahit Sıtkı Tarancı , YAŞ OTUZBEŞ YOLUN YARISI EDER ; DANTE GİBİ ORTASINDAYIZ ÖMRÜN dese de , bence erkekler için otuz beş yaş blu çağın bitip ergenliğe geçişin başladığı yaştır . Fikren olgunlaşmanın gözle görüldüğü yaşın bu civarda olduğunu düşünüyorum .

İyi eğitim almış -----------------------------Kim ne derse desin ben eğitimin gerekliliğini sonuna dek savunanlardanım sevgili arkadaşlar . Özellikle de ideal tipi yaratırken , bu olmazsa olmazı da eklemeden geçmek istemedim açıkcası . Alınan iyi bir eğitim , kişinin kendine olan güvenini perçinleyeceği gibi , toplum içinde kendisine olan güveniyle önplana çıkmasını da sağlayacaktır diye düşünüyorum .

Boş konuşmayan --------------------------Benim yaşıma gelen bir kadın için sanırım karşıdaki insanda aranılan en önemli özellik ; konuşabilme yetisinin tam olması oluyor . Ne de olsa insan karşısındaki kişi ile konuşmak ve birşeyler paylaşmak istiyor . Onlu yaşlarındaki genç kız arkadaşlarımız belki ilk başta fiziki görünüme de dikkat ediyorlardır ancak bir yaştan itibaren dış görünüşten ziyade bilgili , birikimli ve konuşması ile derdini anlatabilen kişiler daha ideal bir tip haline geliyorlar .

Saygılı ve görgülü ------------------------Ve bu da olmazsa olmazlardan biri bence . Kişinin kalitesini ve terbiyesini önplana çıkartan en önemli unsur ; hem partnerine hem de çevresine karşı saygılı ve görgülü davranışlarıdır diye düşünüyorum . Ağzını şapırdatarak yemek yiyen , konuşmanın ortasında bölüp lafa giren , kapıdan kadından önce geçip partnerinin paltosunu tutmayan bir erkek sanırım dışardan hoş bir tablo çizmez .

Peki peki itiraf ediyorum kendime göre mükemmel erkeği yaratmaya çalıştım :Seguridad: Eğer sizin de ideal bir erkke tipiniz avrsa anlatırsanız ben de öğrenmek isterim . Benim kadar abartmanıza da gerek yok üstelik
 

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
İdeal Erkekler

20 yasındakı kadınların ideal erkeği

yakısıklı
guclu
arabanın kapını acan
zengın
hergun dısarı yemege cıkartan
karıyer sahıbı
onemlı gunlerı unutmayan
dıslerını fırcalayan ve hergun banyo yapan
takım elbıe gıyen
bakımlı ve hos gozuken pafum kullanan
romantık
hos suprızler yapan
sureklı hedıye alan
atletık
hos sohbetlı kadını guldurebılen

30 yasındakı kadınların ideal erkeği

yakısıklı
guclu
onemlı gunlerı unutmayan
hafanın 4 gununu dısarı yemege cıkartan
dıslerını fırcalyan banyo yapan
onemlı gunlerde hedıye alan
bazı gunler kravat takan
kadını arada bır guldurebılen

40 yasındakı kadınların ideal erkeği

hos sayılabılecek bır erkek
acuk gobeklı olabılır
onemlı gunlerı unutmayan
arada bır dısarı hamburger yemege cıkartan
arada bır banyo yapan
koltukta uyuya kalmayan
yapılan espırıyı anlayabılen


50 yasındakı kadınların ideal erkeği

oturdugu yerden kalkabılecek gucu olan
cocukları korkutmayacak kadar ıyı gorunen
takma dıslerının nerde oldugunu hatırlyabılcek
yemegını kendı yıyebılecek bırı
cevresındekı kısılerı sık sık unutmayan

60 yasındakı kadınların ideal erkeği

nefes ala bılen
:Entusiasmado::Entusiasmado::Entusiasmado::Entusiasmado:
 
Üst