Aşk İksirinin Tarifi

Kalbinizdeki o büyülü duygunun bir tarifi olduğunu biliyor muydunuz....
Aşk, doğa eczanesinde nasıl elde edilir diye hiç düşündünüz mü?
Birileri düşünmüş olmalı ki, aşkın reçetesi hazırlandı...
Dozunu tutturmaksa sizin kalbinize kaldı.

Yapılışı: Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır.Birinci yöntem için ilkel maddeler,para, bir çift söz ve kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, başka yollarla elde edilir.Ancak bu şekilde elde edilen aşk saf değildir.

Görünümü: Pembe renkli kristallerden olusur.Kalbe yerleşir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Adem ile Havva tarafından yapılmış, sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir.

Bileşimi: Kaba sözlerden alınır. Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde değildir. Parasızlık, yalancılıkla uyum sağlayamaz.

Saflık oranı: Aşkın ne ölçüde saf olduğunu anlamak için ihanet,aldatma ve dalga geçmeye karşı ne ölçüde dayanıklı olduğunu test etmek gerekir.

Etkileri: Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartılmış bir insan,bir haftada kilo kaybederse bu uluslararası düzeyde en az Romeo-Juliet,Türkiye`ye göre de Leyla Mecnun aşkına eşittir.

Uygun doz: Nişan ve nikahta az dozlarla alınmalıdır.Aşk, çeşitli biçimlerde görülebilir.

Belirtileri: Kalp çarpıntısı, uçma hissi, gözlerde kararma,sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir görememe durumu.Uykusuzluk, iştahsızlık da cabası...

Kullanımı: Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda. Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda.Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur.Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır. Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda güldürücü etkisi vardır.
 
Üst