• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Sevgilinizi Elinizden çalanı ne yapardınız?

Sevgilinizi Elinizden çalanı ne yapardınız? Soru bu yorumlarınızı bekliyorum?

Ben olsam (şimdi diyeceksinizki çalan kişiye kötülük yaparım) evet gider her ikisininde kafasına birer mermi sıkarım benden sevdiğimi alacak kadar cesaret edecek birisi olursa ve sevdiğim beni bir başkasına tercih edebiliyorsa benimde gözümü kırpmadan icabını yapmam gerekir biz Anadolu çocuğuyuz bizde sevgiler mezara kadar sürer.Böyle bir senaryoyu kafamda canlandırmak bile istemiyorum ama gözüm kararırsa hiç bir şey görmem!İhanet hiç bir zaman cezasız kalmaz ve ihaneti katiyen affetmem bizim kitabımızda bu kelimeye yer yoktur!:mad:

ahh etmek istemem ama o ahların bana döneceğini bilirim
mutluluklar demekten başka bir şey yapmam

Sevgilinizi Elinizden çalanı ne yapardınız?Soru bu yorumlarınızı bekliyorum?

Ben olsam (şimdi diyeceksinizki çalan kişiye kötülük yaparım) evet gider her ikisininde kafasına birer mermi sıkarım benden sevdiğimi alacak kadar cesaret edecek birisi olursa ve sevdiğim beni bir başkasına tercih edebiliyorsa benimde gözümü kırpmadan icabını yapmam gerekir biz Anadolu çocuğuyuz bizde sevgiler mezara kadar sürer.Böyle bir senaryoyu kafamda canlandırmak bile istemiyorum ama gözüm kararırsa hiç bir şey görmem!İhanet hiç bir zaman cezasız kalmaz ve ihaneti katiyen affetmem bizim kitabımızda bu kelimeye yer yoktur!:mad:
Çok güzel bir konuya değinmişin kardeşim.Sevgilimi yani kocamı elinmden çalanı ne yapardım?
bir insanı kimse kolay kolay ayıramaz sevgilisinden yada karısından bu 1.
en çirkin insan bile etrafında arayış içinde gezerse oda bulur birtane bu 2.
Demek istediğim kimse kimseyi tek taraflı ayartamaz bence karşı tarafta isterse olur böyle olayalar.Bu devirde kimse evli -bekar,kadın-erkek demeden birilerini ayartma derdinde.benim kocamın gözü dışarda olursa tabi birileri gelip ayırır benden.Ama benim gözümde dışarda olursa birileride gelip beni ayırır kocamdan dimi yani.
en önemli konuya gelelim kocamı elimden alanı ne yapardım.ne yapmazdın diye sorucaktın kaancım.önce ayartanı sonra o kocayı ben ne yapmazdımki.
neyse Büyük Allahım göstermesin böyle şeyleri kimseye.Kimsede evli adamlara yada kadınlara bakmasın.dışarda bir sürü bekar varya ne diye evlilerle uğraşıyorsunuzki:mad::mad::mad::mad::mad:

Sevgilinizi Elinizden çalanı ne yapardınız?Soru bu yorumlarınızı bekliyorum?
benim sevgilim elimden çalınsa eğrrki beni gerçekten sevipte kandırıldıysa yada başkaları tarafından çalındıysa çok şeyler düşünürüm intikamım çok acı olur sevglim kendi rızası ile gittise yani beni aldattıysa ona mutluluklar bile dilemem dönüp arkama bile bakmam eğer benim sevgilim gerçekten beni seviyorsa ne aldatır nede aldanır seversem tam severim sevmezsem bir kalemde silerim ALLAH kimseye böyle bir olay yaşatmasın kimse kimsenin sevgilisinegöz koymasın

Bence hiçbir kuvvet gitmeyi kafaya koyanı durduramaz . BU durumda karşıdaki kişi sevgilimi elimden çalmış olmuyor , sevgilim de gitmek için hevesli olmuş oluyor diye düşünüyorum . Eh bu durumda da ne hemcinsim olan kadına karşı tavır alıp kendimden ödün veririm ne de giden için yıkılırım . Giiden , zaten çoktan gitmeyi hedeflemiştir ve uğurlar olsun demek düşer bana da . Gittiği kişi de onu hakediyorsa onda kalacak a da bir başkası çıkınca ondan da gidecektir ; ki artık o da benim sorunum olmaz . Özetle ; kılımı bile kıpırdatıp gidene kal demem , hemmcinsimi de ayarttı diye horlamam .

Biri sevgilimi çalsa hemen aklıma ben ne yaptım da sevgilim beni tercih etmedi derim.
Yeni denizlere yelken açarım ve eski hatalarımdan ders çıkarırım...
Ne yani oturup ağlayayım mı?