Eskiden televizyonlar

Teknoloji ne kadar hızla ilerliyor ama değilmi.
Bu aletler şimdi ne hale geldiler... Zaman teknolojinin gölgesinde kaldı resmen

SAHARAY

Doğangüneş beni çocukluğuma götürdün yine...Mahallede ikinci tv yi babam almıştı:) Yıl 1979

İlk televizyonumuz bundandı daha 4-5 yaşlarında falanım o anki heyecan ve coşkumu unutmam,unutamam...

Bu da ikinci televizyonumuzdu ve daha bir kaç yıl öncesine kadar çalışmamasına rağmen evimizin bir köşesinde duruyordu ama sonra ne oldu bilmiyorum

Yıllar o kadar çabuk geçiyor ki yaşım çok olmamasına rağmen birçok şeyi hatırlıyor ve özlemle anıyorum zaten oldu bitti eskiye özlem duyarım sanırım az biraz bende antikayım

Eftelya

ılk televızyonumuzu 1972 de almış aılem..
ben 4-5 yaslarındayken ıyı hatırlarım..butun mahalle bızım evdeydı her aksam..
bır de su yazı yazardı en son
Televızyonunuzu kapatmayı unutmayınız...

Eski Tv'ler diyince aklıma Geç açılıp erken kapanan tv programı,Pazar Konseri,Adile Teyze ,yılbaşlarında çıkan Nurhan DAMCIOĞLU ,Halit KIVANÇ'ın sesi,Cenk KORAY 'ın yarışmasi gelir ve hep gülümserim ve güzel günlerin çok eskide kaldığını hatırlamanın hüznü kaplar içimi.

SAHARAY

ılk televızyonumuzu 1972 de almış aılem..
ben 4-5 yaslarındayken ıyı hatırlarım..butun mahalle bızım evdeydı her aksam..
bır de su yazı yazardı en son
Televızyonunuzu kapatmayı unutmayınız...
Biz tv almadan önce mahallede bir evde tv vardı ve herkes o eve haftada bir gece
tv de türk sineması izlemek için toplanırdı.Aynen sinema salonuna dönerdi o ev:Entusiasmado:
Evsahibi hiç şikayet etmezdi herkese çay ikram ederdi.
Şimdi olsa sanırım kimse kapısını açmazdı...:) Hey gidi günler! :Seguridad:

Bizim tv nin markası AEG idi köyümüzdede tv si olan 5 kişiydik en sevdiğim çizgi film süper fare miki maus hiç kaçırmazdım daha sonra trt 2 kanal yayınına başladı tabi bizim tv ler out oldu sadeca vhf bandında yayına uygundu trt 2 uhf band kanal seçimi 1 den 12 doğru dönmeli swiç 4 ile 5. kanal arasına kibrit çöpü sıkıştırıp trt 2 yi parazitlide olsa yayını yakalıyordum hatta babam bana kocaman bir aferim demişti hiç unutmam ozamanlar trt 2 de çok güzel bir dizi vardı hatırlayan vardır güzel ve çirkin aslan adam winsınt hey gidi günler heeeeeeey.

Eskiye özlem herkeste var daha başkaymış herşey eskiden..
Ben teşekkür ederim okuyan gözlerinize,yazan ellerinize sağlık...:Entusiasmado:

Bizim tv nin markası AEG idi köyümüzdede tv si olan 5 kişiydik en sevdiğim çizgi film süper fare miki maus hiç kaçırmazdım daha sonra trt 2 kanal yayınına başladı tabi bizim tv ler out oldu sadeca vhf bandında yayına uygundu trt 2 uhf band kanal seçimi 1 den 12 doğru dönmeli swiç 4 ile 5. kanal arasına kibrit çöpü sıkıştırıp trt 2 yi parazitlide olsa yayını yakalıyordum hatta babam bana kocaman bir aferim demişti hiç unutmam ozamanlar trt 2 de çok güzel bir dizi vardı hatırlayan vardır güzel ve çirkin aslan adam winsınt hey gidi günler heeeeeeey.
güzel ve çirkin aslan adam winsınt hey gidi günler heeeeeeey.
ne günlerdi degil mi? benimde o zamanlar begendigim bir dizi idi ahhh eski günler..:Triste: