• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Neden terk ediliyoruz?

Erkek kısa sürede kadını terk eder çünkü:
Onu değiştirmeye çalıştınız. Saç kesimini değiştirmek ve en sevdiği fakat sizin hiç hoşlanmadığınız o gömleği attırmak için elinizden geleni yaptınız. Arkadaşlarıyla ilişkilerine karıştınız. Bu durumda onun düşündüğü şu oluyor; ben ona yetmiyorum, bu durumda benimle yetinecek birini bulurum.Seksle ilgilenmiyorsunuz. Eğer aylar boyunca başınız ağrıyormuş gibi davranırsanız, hayatının geri kalanının nasıl olacağını sezer ve paniğe kapılır. Bu da kadınların terk edilme nedenlerinden biridir.

Erkeklerin uzun bir süre sonra kadınları terk etme nedenleri:
Eğri oturup doğru konuşmanın zamanı geldi. Eğer uzun süredir birlikteyseniz ve artık arkadaşlarınız ne zaman evleneceğinizi sorup duruyorsa, bu onu evlilik hakkında düşünmeye iter. Evlilik hakkında hayalleri olanlar sadece kadınlar değildir. Erkekler de evliliklerinin nasıl olması gerektiği ile ilgili birçok hayale sahiptir. Siz çok fedakar ve düzenli olabilirsiniz. Fakat bir gün sevgiliniz yeni bir kadınla tanışır; bu kadın ona sorular soruyor ve konuştuğunda onu dinliyordur. Üstelik çok güzel ve seksidir. O zaman sevgiliniz evliliğin sadece evde oturup DVD izlemekten ibaret olmadığını anlar ve siz de terk edilirsiniz.

Kadın kısa sürede terk eder çünkü:
O olduğunu sandığınız erkek değildir. Kadınlar genellikle çok iyimser olurlar. Aşık olduklarında sevdikleri kişinin sadece iyi yanlarını görürler. Fakat bir gün bir ışık yanar ve onun sandıkları gibi mükemmel erkek olmadığını anlarlar. Bir diğer neden de size iyi davranmıyordur. Ona bir kaç kez şans veririsiniz, büyük ihtimalle de hak ettiğinden fazla. Ama sonunda dayanamayıp terk edersiniz.

Kadınların uzun bir süre sonra erkekleri terk etme nedenleri:
Uzun süren bir ilişkinin içindeyken sevgilinizi aslında bir kardeş gibi sevdiğinizi fark ediyorsunuz. Ona ilgi gösteriyorsunuz, hastalandığında üzülüyorsunuz. Duygusal olarak onu çok seviyorsunuz ama fiziksel olarak aranızda bir şey yok. Bu durumda kadınlar hayatlarının geri kalanını bu şekilde geçirmek istemedikleri için erkekleri terk eder.
 
arkadaşım yazdıklarında haklı olabilirsin ama bit an kendimi düşündüm...... ben bu güne kadar ne terkedildim ne terkettim. çünkü sağlam temellerde yirmi beş yıllık bir evliliğim var.:Burning:
 
arkadaşım yazdıklarında haklı olabilirsin ama bit an kendimi düşündüm...... ben bu güne kadar ne terkedildim ne terkettim. çünkü sağlam temellerde yirmi beş yıllık bir evliliğim var.:Burning:

sn. keçi kız yazdıklarım her kez için gecerli olmayacaktır tabiki. size bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
 
kocaman teşekkürler her evlilik benimkisi gibi olsa bizim evliliğimize iki çocuğumuzdan başka şahıs girmedi.sağol arkadaşım.:Burning:

inşallah her evlilik sizinki gibi olsun çoçuklarınızı allah bağışlasın. enişteyede saygılar oda arada gelsin foruma erkeler kahveside var forumumuzda :))))
 
valla doğru tespit edilmiş yanlarıda var ancak bunu genellemek doğru olmaz sanırım.Mesela, ben birini çok seviyorum diyelim, ama aramızda fiziksel bir şey yok diye, asla terketmem.Sevgi, benim sahip olduğum en değerli duygudur.Ve ,ne pahasına olursa olsun, bu duygumdan ödün vermem....
 
hayatımda bir kere terkedildim ; onda da evlenmek istiyordu ve ben daha hazır değildim . Oyalamaya ve ileri tarihe atmaya başlayınca ilşkimiz de bitti . İy ki de evlenmemişim :)
Yazmak istedim çünkü genelde tam tersi olur ; kadın diretir erkek istemez kadın gitmek zorunda kalır . O yüzden paylaşayım istedim arkadaşlarımla . :)
 
Azıttık iyice millet olarak olarak kadın erkek farketmiyor.Terketmeyelim ve terkedilmeyelim işşallah..:prv:
 
Aman giden gider kalan sağlar bizimdir ruh ikizimizi bulmak zor tabi her yarın yeni birgün hayat süpizlerle dolu valla ohh miss missss
 
Üst