• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

KURAN'I KERİM HAKKINDA BİLİNMEYEN BÜYÜK YANILGI

h sadık

Uzaklaştırıldı
SAYIN arkadaşlar toplum cok büyük yaıltılmıştır

hiç bir harfi değişmeyen kuranı kerim elimizdeki mevcut kitap değildir
hiç bir harfi değişmeyen insan eli dokunmayan kuranı kerim menerefe sırrındaki yeşil sayfaları olan kuranı kerimdir

bu kitaba hiç kimsenin asla eli dokunamaz bir harfi değişmez hz allahın ifade ettiği kitap budur

bu kitap sadece üç nesneden halk olmuş secilmiş batın ilmi sahibi olan hak aşıkları yani hakkın ilim verip gönderdiği kimseler okurlar onalrın bile eli değmez bir satırını asla tekra söylüyemezler
onların vucudu kurnı kerime bağlıdır ırkarlıdır

aşağıda hak imamı kendi vucudunu kendini acıklıyor
ben renkli kısımlarla bu satıları anlamznız için acıklamaya calıştım umarım değer verirsiniz

282 - HANCI PERVANE
Ak beyaz yeşil gelir al renk

ak beyaz yeşil gelir al renk ne demektir erkekten gelen maya beyaz kadından gelen yeşil ikisi birleşince kırmızı kan olur

Dokuza bağlanır yirmi bir yedi korsan üstüne

dördü andan beşi babadan karışır on elin parmakları onda ayak parmakları eder yirmi bir de üreme organı yirmi bir nokta olur yedi elifte başa gelir
iki kulaklar iki gözler iki burun
birde ağız olur yedi hak aşığı insan sıfatında andan geliyoruz demektedir

dokuz ay sonra bir adem dünyaya gelir

Otuz iki ile vardır pazarım

otuz iki farzla pazar ediyorum otuz iki farzın yerine getirilmesi için calışıyorum diyor

Yetmiş üç çıkmaya nazarım

ademin ikinci eşin hürden gelen oğlu ismi şehit yetmiş üçüncü ervahtır hak aşığı ben yetmiş üçüncü ervaha dahilim diyor

Üç yüz altmış altıya bağladık bendimiz

hak aşıkları 366 günün sayısına takabüldür ruhlarının sayısı 366 dır

Beşi mubarek dördü dür kapımız

beş isim ehlibeyittir 1 hz muhammed 2 hz ali 3 hz fatma 4 imam hasan 5 imam hüseyin bu beş ehlibeyit mübarektir diyor

dört kitap ile kapı acarız incil tevrat zebur kurnı kerimle kapımız acılır

Altı bin altı yüz altmiş altıya coğalırız

6666 kuranı kerimin ayetleridir hak aşığının vucudu 6666 ayettir coğalır

Yüz dördü yirmi dörde bağlarız

yirmi peygambere gelen yüz suhut sayfa
dört büyük peygambere gelen dört büyük kitap
hepsi bizim vucudumuxzdadır d,iyor biz hepsini bir birine bağlarız

Altı cihhetimiz mahlkta

mirac göün altıncı katıdır
biz oraya dahiliz bizim ruhumuz ordadır orya bağlıyız
Sıfatı zatı bendi içinde

Aya güneşe bağlıdır

aya güneşe bağlıyız
güneşte hz muhammedin sekiz gömleği var
aydada hz alinin dört gömleği var güneş hayat kaynağıdır
hak aşığı diyor hz muhammede hz aliye bağlıyız

Adem bir alemdir

ademin vucudu dünyayla aynı halk olmuştur bir insanın vucudu bir alemdir
dünya inansın her şeyi ile vucudundadır

Adem ölür alem ölmez

insan ölür ma dünya ölmez yine durur

Kudretten gelen kalem ölmez

menerefe sırındaki kuranı kerim ve kalem ölmez

Dolu bade içen bilir

sırdaki bu kuranı kerimi ancak hakkın nuru cemali olan
dolu içen okur bilir bu dolu bade dünayda yoktur cennette abu ayvan suyudur

Bütün ademin vuçudunu

dolu içen bir insanın vucudunu tamamen bilir
Söyledim ilim irfan gören bilir

işte söyledim haktan ilimirfan alan bilir

Hancı kurban olsun bilene

hak aşığı hancı pervane
kurban olayım o haktan ilim alıp bilene

Ak gelir sağ olana

eğer vucudun sağlıklıysa yaşıyorsan cok güzel günler görürsün

Cevap: KURNI KERİM HAKKINDA BİLİNMEYEN BÜYÜK YANILGI

h sadık nickli şahısın yazdıkları İslam'a aykırıdır. Kendi kafasına göre İslam'a kurallar koymaya çalışmakta, Allah'ın emir ve yasaklarını çarpıtmaktadır. Bu safsataları ciddiye alıp İslam'dan soğumayınız. İslam için tek geçerli rehber Kuran-ı Kerim ve Hz. Muhammed'in sünnetidir.

Kendisinin bundan sonra foruma gonderdigi mesajlar,yonetici onayından gecmeden yayınlanmayacaktır.

Cevap: KURAN'I KERİM HAKKINDA BİLİNMEYEN BÜYÜK YANILGI

Çok teşekkürler yüksell bey, sonunda küfre giren bu meczubu kısmende olsa engellemek doğru bir karar. Ben dahil bir kaç arkadaş cevaplarla engel olmaya çalıştık hatta dozu bile aştık ama nafile.

Teşekkürler. Endişem kalmadı şahsı için.

Son düzenleme:

h sadık

Uzaklaştırıldı

Çok teşekkürler yüksell bey, sonunda küfre giren bu meczubu kısmende olsa engellemek doğru bir karar. Ben dahil bir kaç arkadaş cevaplarla engel olmaya çalıştık hatta dozu bile aştık ama nafile.

Teşekkürler. Endişem kalmadı şahsı için.

evet bana mecsup diyen şahıslar
aslında en büyük mescuplar sillersiniz

hak aşıklarına gelen sözlerde derki
hak aşıklarının ağzından cıkan mürşittir
mürşit ise kuranı kerimdir kim kurana inanmazsa işte kafir odur

ben silerin gerceği öğrenip hz muhammede ümmet olasınız diye caba harcadım siz aslında yezide ümmetsiniz bunun farkında değilsiniz

evet bana mecsup diyen şahıslar
aslında en büyük mescuplar sillersiniz

hak aşıklarına gelen sözlerde derki
hak aşıklarının ağzından cıkan mürşittir
mürşit ise kuranı kerimdir kim kurana inanmazsa işte kafir odur

ben silerin gerceği öğrenip hz muhammede ümmet olasınız diye caba harcadım siz aslında yezide ümmetsiniz bunun farkında değilsiniz

Yahu bu adamın bu sapkın sözleri yayınlanmayacaktı hani?
Yine bir yolunu bulmuşsun h sadık, ama bir soru sana yezit seni de çarpsın doğruyu söylemezsen.:smile::biggrin:

sadık kime sadık, Rabbi ne mi? Nefsine mi?

Birde sizde çok sık kullanılan bir isim var? SATILMIŞ ne demek?

Not:Adı bu olan ve kendi üzerine alınan olmasın sakın bu h sadık için sorudur.

Son düzenleme:

bak kardeşim sanırım okuyorsunuzdur siz soru sormuşsunuz
ben ondan cevap veriyorum
cünkü kendimi savunmasam sizler benim yazdıklarımın gercek olmadığını ve sözlerimin arkasında durmadığını söyler ehlibeyitin teblihlerini savsata sanırsınız
bütün sözlerim gercek ve doğrudur
gelelim senin soruna ben ehlibeyite bağlıyım ıkrarlıyım bağlıyım sadığım

satılmışa gelince
ehlibeyiti sevenler
şehitlerin ölmediğini hakkın cemali nurunun ölmeyeceğini bilirler
türbelere şehitlerin olduğu yere cocuğu olmayan gelinler gider bana bir oğlan cocuğu ver sana kurban yapayım der o dileği yerine gelince oğlan kurban olarak istendiği için doğmadan o cocuk verilmiştir
ismini satımış koyarlar

satımış demek doğmadan ehlibeyite verilmiş satılmış anlamındadır

bak kardeşim sanırım okuyorsunuzdur siz soru sormuşsunuz
ben ondan cevap veriyorum
cünkü kendimi savunmasam sizler benim yazdıklarımın gercek olmadığını ve sözlerimin arkasında durmadığını söyler ehlibeyitin teblihlerini savsata sanırsınız
bütün sözlerim gercek ve doğrudur
gelelim senin soruna ben ehlibeyite bağlıyım ıkrarlıyım bağlıyım sadığım

satılmışa gelince
ehlibeyiti sevenler
şehitlerin ölmediğini hakkın cemali nurunun ölmeyeceğini bilirler
türbelere şehitlerin olduğu yere cocuğu olmayan gelinler gider bana bir oğlan cocuğu ver sana kurban yapayım der o dileği yerine gelince oğlan kurban olarak istendiği için doğmadan o cocuk verilmiştir
ismini satımış koyarlar

satımış demek doğmadan ehlibeyite verilmiş satılmış anlamındadır

Sen bizim damarımıza çok bastın birazda sen tahammül et bakalım;

Türbelere gidip çaput veya bez bağlanınca hemde oğlan çocuk oluyor ve onuda ehlibeyte satıyorsunuz? yani, ne yapıyorlar sizin satılmışları.
Kız çocuğu olunca ne yapıyorlar?

Ha aklımdayken konu başlığınıda elindeyse düzelt veya Moderatörler düzeltsin lütfen.

KUTNI KERİM değil KURAN'I KERİM demek istedin sanırım.

ya arkadaş bırakın bu ön yargılı davranmayı biz o kadar düşüncesizmiyizki
keni cıkarımızıda bilmeylim

neden bu devletin bütün önemli organlarının başında emevi şeriatını benimseyen insanlar var bizde onlara uyar onların gittiği yerden yürür bu pastadan bizde pay kaparız
ama hz Allaha ulaşmak ehlibeyitinin yolunda gitmek

öyle dünya cıkarı için döneklik yapmakla olmuyor

sizlerin elinde ayıklanmış emevi cıkarına göre düzenlenmiş bir kaynak var
bu kaynağın doğrumu yanlışmı diye araştırsanız ikinci bir alternatifi yok sizin için doğruysada o eksiksede o

ama biz azınlık müslüman öyle hürafeye gecmiş eski kağıtlara inanmıyor
bakıyorki hz muhammedin ölümünden sonra canlı kuranı kerim olan bir kerametli insanlar geliyor onlar canlıdanda soru soruyor cansızdanda
dünyaya önceki geldiği yerleri ispatlıyor

zamanı zaman içinde istediği adama yaşatıyor ispalıyor

fiziki ispatı kanıtları var onların parayla pulla bir işi yok

siz ne yapıyorsunuz cok okumuş molla olmuş birinin yanında yetişmiş el almış

eh be kardeşim yunus emre ruhunu taşıyan dünyayı kurulurken seyreylediğini hatırlıyan ehlibeyitin ben yıllarca yanındayım niye el alamıyorum
öyle safsata yok

kız oğlan meslesine gelince müslümanda kız oğlan eşittir kız anadır ana hakkı hz allah kakıdır ben yukarıda kızı yazmadıysan o kız cocuğunu hakir görmek değil senin ucuz düşüneceğini bilseydim kızıda yazardım

hz muhammede sordular ya resulullah seni görmek için buraya hucum ediyorlar
onlara ne söylüyeylim
hz muhammed dediki(sağlığımda ve ölümümde kimki beni görmek için buraya hucum ederse onlar cehennem kelpidir biz onların selameti için hac ibadetini yakınlarına verdik)
hz muhamed mirca cıktığında ( hz Allah sordu benden ne istiyorsun hz muhammed dediki kuranımın tamamatını hümmetimin selametini) işte ümmetinin selameti için hz muhammedin nuru 73 üncü ervahtan olan şehitlere dağıldı her köye her şehire yakın geldi hz muhammed o senin hakir gördüğün yerde bizler hz muhammedin yanına gidiyoruz
sizler kepce dozer bozamdığını görüyorsunuz ama ne hikmetse hala beyniniz neden olduğunu cıkaramıyor ve ceşitli kerametleride zaman zaman görülüyor
örneğin ben 17 yaşında şehitin kanının yeşil filorsan gibi yandığını gördüm yanına gidiyorum yanma yok geri cekilip uzklaştğımıda yeşil ışık yanıyor orya işaret koydum sabah gelip baktım taştaki kurumuş kanmış

siz hz muhammedi kabede arıyorsunuz halbuki oryla buranın hiç farkı yok haç herkese yakın ver,ildi
işte arabın emrinde olduğunuzu anlayın

sizler iftiryla hz muhammede dokuz kadın yaptınız
bizler dokuz kadına elini vuranı peygamber olarak kabul etmiyoruz

sizin bildiğiniz tüm bilgiler emevilerin ehlibeyiti kendi idoljilerine göre göstermek için atılan iftirlardır

tv de memet ali erbil kadının kalcasına ahmet diyor islamın gıkı bile cıkmıyor

halbuki hz muhammedin en büyük ismi ahmettir
incilde ahmettir

sizin işte ne yaptığınız islamı ne hale getirdiğiniz ortada

bu forum işine gelen yazıyı onaylıyor yayına veriyor işinize gelmeyen yazıyı yayınlamıyor

benim tekrar düzeltme imaknım bile yok

sizler arayış içindesiniz hancı pervane yazılarını inceleyin kesin hak doğru yolu bulun bunun için yazıyorum

yine darılmayın bizde kibir boğoz yok müslüman kibiri boğozu yenince doğruya yaklaşır

Bu forumun adab ve erkanına uygun düşmeyecek ama her hakde senin anlayacağın dil bu;

Herkesten özür dileyerek;

Ya hu be adam seni muhatap alıp soru yazıyoruz, olmayan beyninin yerine ezber dağarcığındaki zırvaları kusup duruyorsun.

Ya adam gibi cevap ver, ki biliyorsan verebileceksin ben zaten üç ezber ve sapkın sözünden başka bir hiç olduğunu bildiğim için seni ifşa ediyorum. Ya da sus;

Yani senin beğenmediğin biz anadolu insanlarının sözünü sana yazayım.Ben ne EMEVİYİM ne YEZİDİM aklını başına al sapkın.

BİLİYORSAN KONUŞ İBRET ALSINLAR, BİLMİYORSAN SUS ADAM SANSINLAR.