kızlar neden yanında bir sevgilisi olsun isterler?

kızlar neden illa yanında bir sevgilisi olsun isterler erkeksiz olmuyomu bu hayat yaşanmıyomu erkek olmadan hiç anlamam valla yeterki bir sevgilim olsunda nasıl olursa olsun saplantısından kurtulamıyorlar nedendir bu erkek merakı hiç anlamam....yorumlarınızı bekliyorum:biggrin::biggrin::biggrin:

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
ya aslında yaradılış kanunu bu.Rabbim her kadına sahiplenilme her erkeğe de sahiplenme isteği veriyo.bu yüzden erkekler kadınlasız kadınlar da erkeksiz yapamazlar.ama şunu da sölim erkek olsun da ne olursa olsun bu tabir çok kötü.hemcinsine nasıl yakıştırıyosun bu tabiri.demekki sende öyle düşünüyosun.bu sonuç mu çıkıyor.

ben kendi adıma bi sevgilim olsun yanımda da nasıl olursa olsun mantığına karşıyım.sevgilim olacaksa da bana uygun konuşmasını,oturup kalkmasını bilen biri olacak :wink:

ben de hiç akıl sıra erdiremedim bu duruma birde şu duruma erdiremiyorum yazın sevgilim olsunda kışın olmasada olur
bu lafı neden söylerler gene onu hiç anlamam

Kadim

kızlar neden illa yanında bir sevgilisi olsun isterler erkeksiz olmuyomu bu hayat yaşanmıyomu erkek olmadan hiç anlamam valla yeterki bir sevgilim olsunda nasıl olursa olsun saplantısından kurtulamıyorlar nedendir bu erkek merakı hiç anlamam....yorumlarınızı bekliyorum:biggrin::biggrin::biggrin:

hocam sonuç belli
kadınlar yanında cüzdan taşımaz para kasası taşır
kıskanacak birisi olsun iste
saçım güzel mi makyajım akmış mı ayaklı ayna taşır
:Cachondon::Cachondon::Cachondon:

Erkeklerde yanında bir sevgili olsun isterler sadece kadınlar değil. Aslında aşık olmadığım ama yanımda güzel durduğu ( ve başka sebepler) birlikte olduğum bayanlar oldu.

bence yalnızlıktan korkuyorlar sanırım.halbuki kendine göre biri olmadığında esas o zaman yalnız olmuyormu insan...sadece sevgli olsun mantığında ne kadar huzursuz olur insan ..ben de anlamış değilim.anlıyanların cevap vermesi gerekir ..;)

Çok basit bu doğanın bi kanunu her bayan yanında erkek istediği gibi erkeklerde yanında bi erkek isterler,bence kızların yanlarında bi erkek istemeleri daha çok özgüvenli olmak istemelerinden ne bileyim bayanlar iltifattan hoşlanan varlıklar erkeklerde bunu tamamladıkları için bir bayanın bir erkeği yanında istemesinden başak doğal bişeyde yok tabiyki :)

İki tarafta bunu ister.Sadece bayanlara özgü değildir...İki tarafta sevmek ,sevilmek iltifat edilmekten hoşlanır...Erkekler aslında bence yanlarında bir bayan isterler...Bu soruyu erkekler için sormak gerekirdi.Bence bayanlar sevdikleri erkek olsun isterler yanında...Ama erkekler sevmeselerde hoşlandıkları ya da beğendikleri bayanı yanlarında taşımaktan büyük keyif alırlar...Hem çevreye karşı,hem kendi özgüvenleri için , hem de bayanla daha rahat heryere girip çıkma özgürlüğü için..biliyorsunuz çoğu yer erkekleri kaba tabiri ile Dam sız almıyor...:)