Siteden Ayrılıyorum!

Artık bu ortamın benim fikir ve görüşlerime uymadığı için bu kararı aldım şimdiye kadarki gösterdiği ilgiden dolayı Yüksel'e teşekkür ederim!Şu dakikadan sonra artık sitede aktif olarak yer almayacağımı belirteyim ayrılma kararımın kimseyle alakası yoktur sadece sitenin benim perspektif'ime uymadığı için bu kararı vermek zorunda kaldım bundan sonraki dönemlerde Yüksel'e ve diğer yönetici arkadaşlara Aynı başarıyı sürdürmelerini temenni ediyorum!

BayX Arkadasımın gercekten siteye cok emegi gecti, Ayrılmasına uzuldum,Kendisine bundan sonraki hayatında basarılar dilerim

Keşke ayrılmasaydın be kardeşim sensiz tadı olmazki hiçbirşeyin.çok üzüldüm gerçekten.hadi geri dön,herşeyime karış kızmıcam ablacım.:No::SmileyLloroso::SmileyLloroso:

blueice

ayrılmanıza üzüldüm.bu site gayet seviyeli ve dopdolu bir site.sebebin bu olduğuna eminmisiniz?

Gelene hoşgeldin demek hem karşıya hem kendimize katkı yapıyor, ama ayrılma kararı verene gülegüle demek bile insanın duygularını buruk yapıyor.

Gönlüne göre olsun diyorum.

siteye yeni katılan biri olrak merak ettim,daha yeni tanıyorum siteyi umarım daha önce ayrıldığım sitedeki saçmalıkları yaşamam burda.bende bay x gibi başka bi siteden ayrılıp geldim buraya..herkes için hayırlısı..

Yuvaya Geri Dönüyorum!

Yuvaya geri dönme kararı almış durumdayım ara verdiğimiz yerden hız kesmeden aynen devam edicez inşallah siteye hayırlı olur yeniden burada olmak çok güzel!

Cevap: Yuvaya Geri Dönüyorum!

Hoşgeldin canım kardeşim benim.sensiz tadı olmuyordu buranın.iyiki geldin.