• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

NEDEN ACABA?

efelenen

Aktif Üye
tabi yaa.ayı olsun, hatta king kong'un elinde sarışın kız resmi varya onun oyuncağını oturtacaksın. valla siyah beyaz karışınca 2 kişininde hayatı gri oluyor:)

blueice

harikasın ya hatta panda olsun.birazcık şirinlik katarız işin içine.ayı insanları ürkütmesin

efelenen

Aktif Üye
ürkütsün kardeşim.para istemeye arabanın altına giriyorlar yaa.biz gelin arabasına binmedik başka araba ile geldik bu manyak bebeler yüzünden.inip kafalarına o hiçbir işe yaramayan gelin çiçeğini vuracaksın ki görecekler 1 milyon için atlamak neymiş.aslında koy zarfa çatapat açınca çatır patır ohhh intikam duygularım kabardı yaaa.yada kız kovalayan:)

bencee yeni gelinler çiçeğe benzetildiği için vede çiçekte zatten fırlatılacağı için kapana şans getireceği düşünülen bir semboldür

sıkı dur o zaman acı ama gerçek
hmmmm çiçek bir bitkidir evlenen kızda bitkisel hayata girmiş demek olduğu için olabilirmiii????

efelenen

Aktif Üye
ben seni yeşil 35 ile karıştırdım yani izmirli olmanı.gönderince fark ettim.ama olsun.hadi yaa tahmin bekliyorum.