Giyinmesini bilmeyen kadın kadın değildir

Bence her kadın güzel giyinmeli.Ben bir erkeğim ve karşımda duran kadının bakımlı kılık kıyafeti düzgün biri olamasını isterim.Geçen gün yolda yürüyorum ve gördüğüm kızlar karşısında azım 1 karış açık kaldı,öyle bir kıyafet giymişki ne bir moda,takibi nede bir düzgünlük hoş bir kız olmasına ramen o kıyafetler içinde sıfırlamıyordu resmen.Ben üstüme kıyafet almadan önce kendi ablama soruyorum daha sonra o kıyafeti alıyorum çünkü inanıyorum ki kızların zevki bizlerden daha güzel trabi bu arada zevksizlerde olmuyo değil hani bana cewap verirmisiniz klasik bir füme eteğin üstüne badi ne kadar uyum sağlar.Cevaplarınızı bekliyorum Sevgilerle iii Forumlar

walla bence senin modadan anladığını pek zannetmiyorum

ayrıca hiç bir bayan kendine yakışmayanı giymez

sabah sen kalktığın zaman ne bulsan giyersin ama bir bayan asla ne bulsa değil neyi giymek istiyorsa onu giyer

bayanlar kadar dikkatli olduğumuzu zannetmiyorum varsada öyle erkekler helal olsun derim

walla bence senin modadan anladığını pek zannetmiyorum

ayrıca hiç bir bayan kendine yakışmayanı giymez

sabah sen kalktığın zaman ne bulsan giyersin ama bir bayan asla ne bulsa değil neyi giymek istiyorsa onu giyer

bayanlar kadar dikkatli olduğumuzu zannetmiyorum varsada öyle erkekler helal olsun derim
helel olsun sana serseriozi kadınları bu şekil görmen çok hoş.........

onairci

Sözlük Yazarı
Bence her kadın güzel giyinmeli.Ben bir erkeğim ve karşımda duran kadının bakımlı kılık kıyafeti düzgün biri olamasını isterim.Geçen gün yolda yürüyorum ve gördüğüm kızlar karşısında azım 1 karış açık kaldı,öyle bir kıyafet giymişki ne bir moda,takibi nede bir düzgünlük hoş bir kız olmasına ramen o kıyafetler içinde sıfırlamıyordu resmen.Ben üstüme kıyafet almadan önce kendi ablama soruyorum daha sonra o kıyafeti alıyorum çünkü inanıyorum ki kızların zevki bizlerden daha güzel trabi bu arada zevksizlerde olmuyo değil hani bana cewap verirmisiniz klasik bir füme eteğin üstüne badi ne kadar uyum sağlar.Cevaplarınızı bekliyorum Sevgilerle iii Forumlar

Valla herkesin zevki farklıdır kimse kimsenin zevkine uygun giyinmek zorunda değil..
Tabiki de bakımlı olacak ama giyimini kimseye de sormak zorunde değil ve bende oziye katılıyorum biz sizlerden daha dikkatliyiz bu konuda..
Ayrıca kimse modaya görede giyinmek zorunda değil şahsen ben kendime yakışanı tercih ederim..

Bence bir bayan kendine yakışmayanı giyiyorsa bilki bu maddiyata bağlıdır

Hangi kadın Erkek vardır ki varlık içerisinde olupda giyinmesini bilmeyen

arkadaşlar yalnış anlamayın Zengin Fakir ayrımı yapmıyorum sadece örnek vermek istedim

ve bizim türk kadınlarımız yani bayanlarımız her hali ile güzeldir

kadınlar bizim kutsal varlıklarımızdır :)))

Sana zevksiz gelen şey bir başkasına güzel gelebilir ayrıca şunu unutma herkes moda başlatabilir önemli olan giydiğin şeyi kendine yakıştırabilmektir..........Herkes modaya uymak zorunda değil kendi moda akımınızı da başlatmak mümkün örneğin ünlü sanatçıların giyimleri moda olabiliyorsa sizde kendi moda trendinizi yaratabilirsiniz.............

efelenen

Aktif Üye
Bayx'e katılıyorum.moda sana yakışandır.zaten şimdi moda diye sunduklarını giyersek,üşürüz. ben birde şaçlarını çok kötü jöleleyen gençlerden şikayetçiyim.önlerde kahkül gibi bişey gerisi dik dik çok çirkin ya.artık jöleyi nasıl sürüyorlarsa zift gibi duruyor.kızlarda formalarını çok acayip kısaltıyorlar.bizde zamanında kısalttık ama popodan iki parmak aşağısına kadar değildi.klasik füme bir eteğe beyaz bir body şeklinde t-şhirt güzel olabilir diye düşünüyorum.

Bende illa modaya uysun demiyorum zaten yanlızca diyorumki Bazı kadınlar var ve gerçekten BANA GÖRE kötü giyiniyorlar.Ama çoğuda adeta güzellik abidesi yapıyor kendini ben kendi üstüme başıma çok düşkünümdür onun için kıyafetlerimi seçerken çok titiz davranırım tabi bu işi yaparkende birkadından(yani ablamdan) görüşlerini alırım.Bana güzel gelmeyen size güzel gelebilir haklısınız bende istemem üstümdeki kıyafetin aynısını bir başkasında olmasını ama biraz DİKKAT etmeliyiz bu konuda farklı giyincem diye hepten işibozmamalıyız.Sevgilerle

Her kadın kendine yakışanı giymiyor, etrafta görüyoruz aynaya bakmadan dışarı çıkan bayan çok var. Zodyak katılıyorum bu konuda sana ama herkes güzel giyinmek zorunda değil.

Arkadaşlar Hiçkimse başkasına güzel görünmek için giyinmez

Şahsen ben elbsemi kendim beğendiğim için giyerim başkalarının beğenmemesi umrumda olmaz