Romantİklere Evlİlİk Teklİfİ Önerİlerİ

Buz

Birkaç saat önceden evlenme teklif edecek olan kişi yüzüklerini bize getiriyor. Daha sonra sevgilisi ile birlikte geliyor.
Garsonlarımız sipariş alamaya gidiyor, sevgilisi kıza mutlaka soğuk bir şeyler içirmeye çalışıyor. Eğer başaramazsa garsonlarımız çay-kahve gibi sıcak içeceğimizin kalmadığını ya da makinemizin arıza yaptığı bir süre sonra çalışacağını ancak o süreye kadar firmamızın özür dilemek adına kendisine soğuk bir içecek ısmarlamak istediğini söylüyor.

İçeceğin içine en altta kalacak şekilde yüzüklü buz yerleştiriliyor. Gelin adayı içeceğini içtikçe buz erimeye ve yüzükler ortaya çıkmaya başlıyyor.

Kız içeceğin içinde bir şey olduğunu anladığında müstakbel damadın işareti ile o an romantik bir müzik çalıyor ve damat adayı diz çökerek benimle evlenir misin diyor.

Buradaki tek risk buzlar tam olarak çözülmediğinde kız arkadaşınızın benim içeceğimin içinde bir şey var diyerek hışımla garsonumuzu çağırması:

Ama emin olun o esnada yapılan evlilik teklifi daha şaşırtıcı oluyor.

Kırmızı oda

Dilek Pera şubemizde bizim özel bir vip odamız var ve tamamen kırmızı renklerle lüks olarak dekore edildi. Biraz da loş, romantik bir oda.Yani evlilik teklifi için birebir. Bize ne zaman geleceğinizi bildiriyorsunuz, o oda çiçeklerle kaplanıyor.

Romantizmin iyice kamçılanması için odanın her yerini mumlarla aydınlatıyoruz., balonlarla süslüyoruz.

İçeride, isimlerinizin baş harflerinin yazdığı, özel olarak üretilen kalpli pastanız yer alıyor. Sevginizle kapıdan içeri girdiğinizde garsonlarımız kapıda sizi karşılıyor ve maalesef yerimizin olmadığını eğer 5 dakika bekleme salonunda beklerseniz yer açılacağını söylüyorlar. Size eşlik ederek kırmızı odaya çıkarıyorlar.

Vee sürprizSiz daha şoku üzerinizden atamadan garsonlarımızdan biri az önce bir telgraf geldiğini, sizin adınızı söyleyerek siz olup olmadığınızı soruyorlar.

Daha sonra size sevgilinizin sizi oraya getirmeden önce çektiği benimle evlenir misin telgrafını iletiyorlar

Pasta

Tekliften bir gün önce bize sevgilinizin ve sizin fotoğrafınızı getirmeniz gerekiyor. Sevgilinizin en beğendiği pasta çeşidini kalp şeklinde yapıyoruz ve üzerine fotoğraflarınızı yerleştiriyoruz. -Burada küçük bir ipucu vermek isterim.

Eğer fotoğrafları daha önceden siyah-beyaz yaptırırsanız bunun anlamı seni uzun zamandır tanıyorum ve seninle uzun zamandır birlikte mutluyum.

Tıpkı bir asırdır sana aşığım ve bu hiç bitmeyecek gibi demektir.- Fotoğraflı pastanızın üzerine de benimle evlenir misin yazıyoruz. Sevgilinizde geldiğinizde pasta siparişi veriyorsunuz ve ortaya üzerinde maytapların yandığı bu özel pastanız geliyor.

Eğer yüreğiniz hala dayanıyorsa sevgilinize bu pastadan bir yudum verip "Sana bu pasta kadar tatlı bir hayat vaad ediyorum, hayatımın geri kalanını benimle paylaşır mısın?" diyebilirsiniz

Çiçek

İşte size asla unutulmayacak ilginç bir teklif daha. Mekanımıza önceden gelip her masaya önceden bir gül verebilirsiniz. Müşterilerimiz sıcak kanlı insanlar olduklarından durumunuzu anlattıktan sonra size hayır demeyeceklerdir.

İşiniz bittikten sonra ya kız arkadaşınızı telefon açıp çağırabilirsiniz ya da dışarı çıkıp onu alabilirsiniz. Siz masanıza oturduktan sonra herkes gülleri tek tek masanıza bırakırlar, kız arkadaşınız şaşkınlık içindeyken ona sorarsınız; benimle evlenir misin?

Çikolata

Mekanımızda otururken aklınıza birden sevgilinize evlenme teklif etmek geldiyse imdadınıza yetişmemiz zor değil. Kolayca hazırlanacak ama sevgilinizi şaşırtacak bir metodumuz var.

Sevgiliniz masada otururken bir bahane ile garsonların yanına gelip bir kutu çikolata ve içine yazılacak mesajınızı söylemeniz yeterli.

Eğer mesaj konusunda zorlanıyorsanız personel size yardımcı olacaktır. Sonra hiçbir şey olmamış gibi masanıza dönebilirsiniz.

Hesabınızı isteyip kalktığınızda bugünün şanslı müşterisi olduğunuz söylenecek ve sevgilinize bir paket çikolata sunulacaktır, tabi mesajınızla birlikte.

Eve giderken canınız o çikolatadan yemek isteyebilir ya da eve gidip sevgilinizin paketi açıp sizin evlenme teklifi eden notunuzu okuduktan sonra size "evetttttt" diye çığlık çığlığa telefon açmasını bekleyebilirsiniz.

Ancak sakın unutmayın sevgilinizin bu çikolatayı başkasına vermemesi için bu çikolatanın sizin birlikte kazandığınız ilk ödül olduğunu,birlikte olduğunuz her anın size şans getirdiğinin sembolü olduğunu ona söylemeniz gerek
alıntı
 
Üst