Aşk ‘gizem’i seviyor mu?

Bilinmeyen yerlere yapılan yolculukların sonunda çiftler birbirine hiç olmadıkları kadar yakınlaşıyor!

Uzmanlara göre aşk ilk başlarda bilinmeyene doğru bir yolculuk gibidir. Ancak zaman geçtikçe bilinmeyenler yerini alışkanlıklara bırakıyor. Bu da ilişkinin rutinleşmesine yol açıyor. Bu nedenle bilinmeyen yerlere düzenlenen ufak yolculuklar ilişkiye tekrardan heyecan katıyor!

Ortak amaçlar

Sevgilinizin önüne ufak engeller çıkarın Bir insan aşık olduğunda kendisini olması gerektiği gibi gösterir. Ancak zaman geçtikçe, alışkanlıklar ağır basmaya başlar. Ayrıca ilişkinin başlarında insanlar her engeli aşmaya çalışır.

İlişkinin tekrardan eskisi gibi olması için sevgilinizin önüne ufak çapta engeller çıkarın! Böylece sevgiliniz tekrardan mücadele etmeye başlayacaktır!

İlişkinin başlarında birçok ortak amaç olur. Sevgililer birlikte tatile çıkma, aynı eve yerleşme gibi ortak hayaller kurar. Fakat zaman geçtikçe bütün hayaller gerçekleşir ve geriye rutinlik kalır. Uzun süredir birlikte olan çiftlerin yeni ortak hedefler belirleyerek bunları aşması gerekir.

Maceraya atılın

Birçok araştırmanın sonucunda tehlikeli bir olay atlatan çiftlerin daha uzun süre aşk yaşadıklarını ortaya çıkardı. Bunun nedeni de heyecan verici olaylarda hormonların da deliye dönmesi, hızlanması olmalı! Bu nedenle dağcılık eğitimi alabilirsiniz. Bu şekilde birbirinizin hayatından sorumlu olduğunuzu hissedersiniz. Bu da ilişkinize her şeyden çok daha iyi gelecektir!
 
Güzel bir paylaşım dı, ama bu akşam hep lirik ve egzotik takıldınız? Hani biyografi ve tarih, alışınca insan bekliyor, ama bir görüşümüde belirtmek istiyorum, konu eklerken aynı gün belirli bir sayıyı aşmasanız ve açılan konular da da sayfa ve konu çokluğunu ayarlasanız, nasıl olur acaba, en azından okunma sayfasından bir anda kaymaz ve meraklıları artar mı, okuma oranı ve cevaplama oranı artar mı?

Emeğinize sağlık.
 
Üst