Ruhçu öğreti "ateizmin açık yöneticisi olmak için" atakta

Her zaman ateistlerin evrimi(tekamül), komunizmi ve de Nazismi-ırkçılığı(evrimleşmiş sarışın ırk yalanı) ruhçulardan aldığını söylüyorum.Benim yaklaşık 8 yıldır söylediğimi başkaları da söylemeye başladı:

OCCULT ROOTS OF THE RUSSIAN REVOLUTION
Komunizm, ırkçılık ve evrim binlerce yıldır bu öğretinin insanlara sistemli bir şekilde aşılamaya çalıştığı temel dogmalardır. Hitler de bilinen çılgınlıklarını medyumları aracılığıyla aldığı direktifler doğrultusunda yapmış, New Age öğretisini dünyaya hakim kılmak için zalimliklerini vücuda getirmişti:

Hitler's Racial Ideology: Content and Occult Sources
Nazism and the New Age, Hitler and the Occult

Tabii bu öğreti sadece 2. Dünya savaşı'nı değil, 3. Dünya Savaşını da çoktan planladı:

Albert Pike - Who is He? Albert Pike Predicted 3 World Wars
WW3 - More About Albert Pike and Three World Wars

"The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the "agentur" of the "Illuminati" between the political Zionists and the leaders of Islamic World. The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other. Meanwhile the other nations, once more divided on this issue will be constrained to fight to the point of complete physical, moral, spiritual and economical exhaustion…We shall unleash the Nihilists and the atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil. Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will from that moment be without compass or direction, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view. This manifestation will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time."

Amaçları dinleri ateizm maskesiyle ortadan kaldırdıktan sonra ruhçu öğretiyi açıkça hakim kılmak.

Ve şimdi de spiritualism ateistlere gizli yöneticilik yapmaktan sıkılmış olmalı ki açıkça onları egemenliği altına alma çalışmalarına başlamış gibi gözüküyor:

THE CENTER FOR SPIRITUAL ATHEISM
View topic - spiritual atheism :: Atheist Network
View topic - Intro from a "spiritual atheist" :: Atheist Network
How To Be A Spiritual Atheist

Bu öğreti değiştirilmiş İncillere ve hatta Tevrat'a bile sızmış durumda ne yazık ki.

Bir tek Kuran korunmuştur ve insanlara gerçek dini, mutluluğu ve kurtuluş yolunu kıyamete kadar sunacaktır. Bu ruhçu öğretinin tuzaklarını deşifre edip, planlarını boşa çıkartıp, insanlara umut yolunu gösterecek yine birtek Kuran olacaktır.

Selam ve sevgiler.
 
İslamiiyeti yok etmek için dört bir koldan çalışıyorlar.Uyanık ve bilinçli olabilmek gerekiyor.

Gerçekçi yazınız için teşekkürler.
 
emre kardeşim,

öncelikle ateizm, faşizm, nihilizm, satanizm vb aklına gelebilecek her türlü insanı sapkınlığa götürebilecek felsefe ve ideolojilerin kaynağını ruhçuluk olarak teşhis etmek görüntüde isabetli gözükebilir. Ancak bunların özüne inildiği zaman yeryüzünde meydana getirdikleri olaylar ışığında tek bir amaca sahip olduklarını görebiliriz, Allaha isyan ve yeryüzünde insan eliyle fesat çıkarmak. Bugün dünyamızda bu amacı ideolojisinin en temeline koymuş olan tek bir akım vardır o da siyonizmdir. Bunu pekçok Kudüslü hahamlar da dile getirmektedir.

TAbiki bu tip akımların özünde ruhçuluk yani okkultist yaklaşımlar bulman çok doğru bir tesbittir; çünkü siyonizmin kaynağı tevratın okkültist yorumlanmış şekli olan KABBALAdır. Aslında Kabbala için tevratın okkültist yorumu olduğunu söyleyenler batılı din adamlarıdır. Müslüman alimlere göre Kabbala Mısır, Kudüs ve hatta Ortadoğuda eski zamanlarda yaygın olan ruhçu, büyücü hatta pagan geleneklerin tavrat adı altında sunulmuş olan şeklidir Kabbala. Öyle olduğu için teşhis doğrudur ancak bir de bunların çıkış sebeplerini siyonizm de aramak tedaviyi de bulmak için yeterli olacaktır.

Tedavi:
Allahın ipine sımsıkı bağlanmaktır.
"yahudi ve hristiyanları dost edinmeyin"
"Ey Ehl-i kitap! Kitaptan (Tevrat'tan) gizlediklerinizin çoğunu size beyan eden,bir çoğunu da yüzünüze vurmayarak affeden Resulümüz size gelmiş bulunuyor. İşte size Allah tarafından bir nûr ve hakikatleri açıklayan bir kitap geldi."
gibi birçok ayeti iyice anlamk ve anlatmak siyonizmi biraz olsun tanımak için yeterli olacaktır.
 
İlginize teşekkürler sevgili arkadaşlar.

Sevgili bilren;

Kabala, ruhçu öğretinin Yahudi dünyasına sızmış versiyonudur.

Ruhçu öğretinin İslam dünyasına sızmaya çalışan versiyonu ise Tasavvuf yani Sufizmdir.

Uzakdoğuda ise Hinduizm adı altında vücuda gelmiştir.

Modern Batı toplumlarında ayrıca bugün "New Age" formuyla arenaya çıkmıştır .

Temel karakteristikleri;

Ruhlara inanmak, vahdeti Vücud yani panteizmi kabul etmek, tekamüle-evrime inanmak, komün ve sade yaşamı yüceltmek, acı çekmeyi iyi birşey zannetmek, ırkçılık, reenkarnasyon, kutsal insanlar ve gizli veya açık çok tanrıcılıktır. Tabii bahsettiğin gibi dünyada bozgunculuk ve bunun sonucunda da her 2 dünyada da insanın mahvolması başlıca hedefidir bu şeytani öğretinin.

Bu bağlamda, Kabala bu öğretinin en baş aktörlerinden biri hatta baş aktörü olmakla birlikte, sadece bir alt parçasıdır.

Selam.
 
Son düzenleme:
Üst