+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Anadolu'da Aşk için yapılan büyüler

Kadınlar Külübü Kategorisi Astroloji ve Fal Forumu Anadolu'da Aşk için yapılan büyüler Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Aşk büyüleri aşk büyüleri tarifleri , canbar aşk büyüsü , kuvvetli aşk büyüleri , kolay aşk büyüleri , aşk büyüsü ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  43
  Mesaj
  11.626
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742

  Anadolu'da Aşk için yapılan büyüler

  Aşk büyüleri aşk büyüleri tarifleri , canbar aşk büyüsü , kuvvetli aşk büyüleri , kolay aşk büyüleri , aşk büyüsü nasıl yapılır türkçe , aşk büyüsü yapmak istiyorum

  At nalı ile yapılan aşk büyüsü.
  Eski bir at nalı bulunur.Bu at nalının üzerine aşık olması istenen kişinin adıyla sevilmek isteyen kişinin adı yazılır.Bu nalın üzerine Ayetel Kürsi duası beş kere okunur.Küllü ateşin küllerinin arasına nal yerleştirilir.Ateşin sönmemesi közlerin kalmasına nalın sıcak olmasına dikkat edilir.Nal daima kızgın kızarmış vaziyette olmalıdır.Büyü yapılan kimse koşa koşa isteyen kişiye gelir nal soğumadıkça yanından ayrılmak istemez.

  Nohut ile yapılan aşk büyüsü.
  Kırkbir tane nohut alınır.Her bir nohut üzerine Bir kere İhlas Suresi okunur.Sonra nohutlar bir kaba konulur ağır ağır pişirilirken aşık olması istenen kişinin adı tekrarlanarak sevgisi dilenir.Nohutlar piştiğinde aşık olması istenen kişinin kalbine ateş düşer büyüyü yapan kişiye bağlanır.Her şeyi terk ederek büyüyü yapan kişinin yanına gelir.

  Kaşıkla yapılan aşk büyüsü.

  İki tahta kaşık alınır.Bu kaşıklardan birinin içine kadının adı diğer kaşığın içine erkeğin adı yazılır.Tahta kaşıklar yüzyüze getirilerek ipek bir iplikle veya kumaşla birbirine sıkı olarak bağlanır.Sonra bir aktardan tartılmamak kaydıyle tütsü alınır.Bu tütsü yakılır.Tahta kaşıklar bu tütsününün dumanına tutulur.Sonra bu kaşıklar bir mezarlık içerisine gömülür ve bir daha da çıkarılmaz.O kadın ve erkek ömür boyu birbirlerinden ayrılmaz ve her zaman birbirlerini severler.

  Tırnakla yapılan aşk büyüsü.
  Aşık etmek isteyen kişi kestiği bir kaç tırnağı alır küçük bir kabın içinde yakar. Bu tırnaklar kömür haline gelince onları toz gibi olana kadar ezer.Bu tozu aşık etmek istediği kişinin yemeğine katar.Aşık edilmek istenen kişi bu tozun karıştırıldığı yemeği yerse o kimseye bağlanır ve bir daha o kimseden asla ayrılmaz.

  Kişinin elbisesinden yapılan aşk büyüsü.

  Aşık edilmek istenen kişinin giydiği elbise çorap gibi şeyleri ele geçirmek mümkünse bunlarla da büyü yapmak mümkündür.Özellikle kişinin teniyle teması olan çamaşırlar bu büyünün tutmasını kolaylaştırır.Böyle bir giysi ele geçerse bir parçası yırtılır,bu parçanın üzerine Tuncina duası okunur sonra bu giysi parçası ateşe atılır.Aşk büyüsü yapılan kişi nerede olsa koşa koşa gelir.Başkasına bağlı olsa bile büyü yapana gelir ve büyü yapandan ayrılmaz.

  Pamuk çekirdeği ile yapılan aşk büyüsü.
  Üç pamuk çekirdeği alınır.Pamuk çekirdeklerinin her birinin üzerine birer defa Tuncina duası okunur.Sonra aşık olması istenenle aşık etmek isteyenin adları söylenir.Sonra bu pamuk çekirdekleri aşık olması istenen kişinin kapısının eşiğine gömülür.Kısa zaman içinde aşık edilmek istenen koşa koşa büyüyü yaptırana gelir ondan ayrılmak istemez.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Nerden
  Uzay:)
  Yaş
  42
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. İlginç Büyüler
  SUPERMEYDAN Tarafından ilginç konular Foruma
  Yorum: 14
  Son mesaj: 30-04-2017, 08:33 PM
 2. Ve Anadolu 89
  kocakaya Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 04-09-2010, 02:32 AM
 3. Aşkı unutmak için yapılan evlilik
  YukseLL Tarafından Sohbet ve Dedikodu Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 02-09-2009, 11:02 PM
 4. Bir tas çorba için hayvana yapılan eziyet
  YukseLL Tarafından Şikayet ve Protesto ediyoruz Foruma
  Yorum: 6
  Son mesaj: 28-12-2008, 12:22 AM
 5. Nissan'ın yeni modeli için yapılan reklam
  YukseLL Tarafından Nissan Forum Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 16-03-2007, 09:45 AM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık