RSS Feed  Bak

ISI_mail

Bugün ne olacak

Değerlendir
Bugünün plani söyle:

Birazdan hazirlanip Arrestanstalt'a (genclerin 4 haftaya kadar hafif hapis cezasina carptirildiklari cezaevi) gidecegim. Bugün acik tanitim günü. Bakalim genclerle 2 günden 1 aya kadar hapisle cezalandirmanin ne anlami var.

Bana göre tamamen gereksiz bir hapishane. Bana gelen gencler kisa-hapisten ciktiktan hemen sonra hapishanenin etkisi üzerine düsünüyorlar ama kisa sürede o deneyimin silindiginin farkina variyoruz. Elbette tamamen hapishaneye girmeleri daha da kötü... Bence bu hapishane acik yatakli idman evlerine dönüstürülmeli. Belli bir pedagojik programla tecil ve hapis cezasina engel olmak isteyen gencler bu idman salonlarinda kendi istekleriyle spor-egitim ve kompetenz alistirmalari yapmalilar. Elbette kendi özgür iradeleriyle her zaman bu kampi terk edebilme özgürlügüyle.

Daha sonra büroda kücük islerin halledilmesi gerekiyor. Isler iyice birikti.

Ögleden sonra haftalik oturumumuz var.

Oturumdan sonra danismaya E. gelecek. Gecen hafta oldukca ilginc bir söylesimiz oldu. O ictenligi bugün de yakalayabilirsek harika olacak. Umarim bugünkü bulusmayi unutmaz. Bugün onunla test yapmayi düsünmüstüm. Bakalim.

Sonra da bos cuval gibi eve düsecegiz. Haftayi bitirecegiz.

Bakalim dogan gün neyler, neylerse güzel eyler

ISI
Etiketler: Yok Ekle / Düzenle Etiketler
Katogoriler
Katogorisiz

Yorum