RSS Feed  Bak

ISI_mail

dört: avrupa kupasindan sonra

Değerlendir
Avrupa kupasini da ispanya aldi.

Bu kupayi kapitalistlere göre Ispanyanin almasi gerekiyordu, cünkü en pahali Futbolcular onlardaydi, en büyük yatirimi onlar yapmisti.

Sosyalistlere göre bu kupa bu sene Hollandalilarin olmaliydi, cünkü onlar sevincleriyle, aileleriyle en sosyal futbolu sergilediler.

Beceriksizlere göre Almanyanin kazanmasi gerekiyordu, cünkü en korkak futbolu, beceriksiz olduklari halde bircok maci kazanmalari ödüllendirilmeliydi.

Garibanlara göre bu kupayi Türkiye almaliydi, cünkü en gariban, ama hirsli, deli dolu, en özürlü takim onlardi.

Kadinlara göre kupa kesinlikle italyanin olmaliydi, cünkü en seksi oyuncular o takimdaydi.

Genclere göre bu kupayi portekizliler almaliydi, cünkü en hizli, genc, dinamik takim onlarin takimiydi.

Macolara göre bu kupa rusyanin olmaliydi, cünkü en baba takim onlarindi. Taraftarlari ucakla maca geldiler, hotelde kendi discolarinda getirdikleri yavrularla eglendiler. Maksat hava atmak degil mi?

Beyefendiler icin bu kupayi ayip olmasin diye isvicre almaliydi. Hem zenginler, hem terbiylei insanlar. Bundan sonra Avrupa kupasi maci son elemelerine katilamayacaklarina göre, evsahibi olarak biraz göz yumulmaliydi.

Azinliklara göre bu kupayi brezilya almaliydi. Evet Brezilyanin avrupa kupasinda ne isi var diyeceksiniz, ama bircok takimda ulusal takima entegre edilmis brezilyalilar vardi ve iyi de oynadilar. Yani Brezilya da avrupa kupasini alabilirdi.

Dincilere göre (müslümani hiristiyani yahudisi) kupayi kimin alacagina kafa yormalari gerekmez, cünkü eninde sonunda kimin alacagini allah bilir. Hiristiyanlara göre polonya, müslümanlara göre tek müslüman takimi türkiye almaliydi.
Etiketler: Yok Ekle / Düzenle Etiketler
Katogoriler
Katogorisiz

Yorum