RSS Feed  Bak

Elvanaz

Anlaşmalı Evlilik :)

Değerlendir
İnternette gezinirken burada yazılanları okuyunca açıkcası çok şaşırdım. Ne kadar çok sevgisiz kalan, istekleri dışında yaşamaya çalışan insan varmış.. Ve ben evet formalite evlilik yapmak istiyorum. Ahlak kuralları içinde, belki 1 yıl anlaşmalı, kimse kimseye dokunmicak.
Karşıma çıkan kişilere karşı aşk gibi duyguları hissedemediğimden dolayı buraya yazıyorum.
Eşlerden biri dışardan birine aşık olursa, 1 kaç ay içinde boşanılıcak. İstanbulda yaşayan, iş sahibi, maddi durumu iyi, kendine, çevresine özen gösteren özelliklede hobileri olan bi bey arıyorum. Bu arada benim yaş 35..
Anlaşmalı Zamanı keyifli geçirebilme adına.. Çünkü ben öyleyim. İki tarafında maddi yada cinsel bir beklentisi kesinlikle olmicak. Özellikle de aile baskısını bitirmek için bunu istiyorum. Bıktım artık. İlgilenenler mesaj atabilir. Tekrar ediyorum İstanbul içinden olmalı.
Mailim : elvanelvan1907@hotmail.com

26-09-2017 tarih 01:08 PM de güncellendi, yazan Elvanaz

Katogoriler
Katogorisiz

Yorum

  1. cisse34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba istanbuda yaşıyorum dost arkadaş olucak bir bayan arıyorum olursa anlaşmalı evlilik yapmak ısteyenlerde ulasabılır . dürüst biriyim benı tanırsınız. 29 yasındayım 0545 247 78 86 numaramdan yada huqqa.34@hotmail.com adresımden ulasabılırısnız