Kullanıcı Sözleşmesi

SUPERMEYDAN KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Forumda yazılan mesajlardan tamamen mesajı yazan forum üyesi sorumludur, Alıntı yapma Şartları için Tıklayınız.
Kontrol Paneliniz aracılığı ile sitemize girdiğiniz bilgilerin tümü sizin kendi bilginiz dahilinde girilmiş olup supermeydan.net bu bilgilerin doğruluğundan ve yayınlanmasından mesul tutulamaz.

Supermeydan Forum/Blog kullanıcıları ve üyeleri, telif hakları üçüncü kişilerde olan her türlü fikri eser, fotoğraf, resim... vb. materyal ve ürünleri izin almadan kullanamazlar. İzinsiz Kullandıkları takdirde, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Söz konusu haksız kullanım nedeniyle Supermeydan.net sitesi ve sahibi ve yoneticilerinin hiçbir hukuki sorumluluğunu bulunmamakta olup, haksız kullanım nedeniyle supermeydan.net'in üçüncü kişilere ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya adli/idari para cezaları Forum/Blog kullanıcılarına rücu edilecektir.

supermeydan.net forum İçeriğindeki tüm yazılar tüm kullanıcıların yararına ücretsiz sunulmuştur, yazılara yorum yaparak katkıda bulunabilir, bilmediğiniz bir şeyi sorabilir, herhangi bir konuda görüş ve önerileriniz veya şikayetleriniz için iletişim formunu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Supermeydan.Net internet sitesinde yayınlanmış dersler, makaleler, kodlar, içerikler başka bir internet sitesi yada medya organında izin alınmadan yayınlanamaz.

Supermeydan.Net internet sitesinde yayınlanan dersler ve makaleler o konuyla ilgili tüm teknik detayları içermek zorunda değildir.Konu içeriği tamamen yazarın inisiyatifi altındadır.

Supermeydan.Net internet sitesinde, başka site ya da dosyalara bağlantılar içerebilir. isteyen kullanıcı verilen linklere tıklayarak ilgili konuda farklı bakış açılarını görebilir, Fakat; Bu bağlantılardaki içeriklerin herhangi bir şekilde rahatsız edici olmadığı garanti edilememektedir.Şikayet ve uyarı halinde uygun olmadığı düşünülen içeriklere verilen linkler incelenip kaldırılacaktır.

Supermeydan.NET’ten indirdiğiniz tüm dosyalar, programlar, script veya yazılımlar Üyelerin paylaşımları ve coğu zaman üretici sitelerinden verilen direk indirme linkleridir. Dolayısıyla kontrolden geçmemektedir. Bu dosyaların kullanımı tamamen sizin insiyatifinizde olup bilgisayarınızda oluşacak olası bir zarar veya hasardan Supermeydan.NET sorumlu tutulamaz. indirdiğiniz Dosyaları virus testine tabi tutmanızı şiddetle öneriyoruz.

supermeydan.net’i kullanmakla; Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından supermeydan.net'in sorumlu tutulamayacağını, Kullanım ilkelerini, Gizlilik sözleşmesini, Forum Kurallarını ve Sitenin teknik altyapısını zaman zaman değiştirebileceğini, Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden, dosyalarından veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelik İptali:
Forum üyeliğinin iptali site yönetiminin tasarrufundadır.
Üyeliğinizi iptal ettirmek için forum adminine özel mesajla başvurmalısınız (e-mail ile başvurular kabul edilmez) Üyeliğin silinmesi halinde üye hesabınız ve burda ki size ait tüm kişisel bilgiler silinir. Fakat tartışmalara aktif olarak katılan üyenin forumda alltığı mesajları Konulardaki hiyerarşik düzenin bozulmaması açısından kalacaktır.
Bu Üyenin forumda attığı bütün Mesajlarında 'Misafir' yazar. Üye ismi kalır.
Bu işlemin geri dönüşümü yoktur.
Forumdan herhangi bir sebep ile uzaklaştırılan uyeler uyeliginin iptalini isteyemezler,Bu şekilde istekler kabul edilmez.
Uye olurken kabul ettiğiniz KULLANICI SÖZLEŞMESİ nin tümü için tıklayınız
Yukarı Çık