Moborobo, Android ve iOS cihazlar arasında hem rehber transferi, hem de Android ve iOS cihazlar arasındaki çapraz platform aktarımını destekleyen ilk çapraz platform yazılımlarından biridir.

Cihazınızı yönetirken, cihazınıza yeni bir şey indirebilirsiniz. Moborobo, PC ağı üzerinden telefonunuza uygulama, oyun, duvar kağıdı ve zil sesi indirmek için içerisinde indirme kayanağıyla birlikte gelir. Böylece, 3G veri kullanımınından daha fazla tasarruf edebileceksiniz. ÜCRETSİZ Moborobo'dan gelen Apps indirebilirsiniz!

Moborobo, Yedekleme ve Geri Yükleme PC'nize Android / iPhone önemli kişi veya dosyaları yedeklemek için hızlı, kolay ve güvenli bir programdır. Telefon rehberi, mesajlar, arama günlükleri, görüntüler, resimler, hatta App verileri için yedek oluşturabilirsiniz.

Moborobo içerisinde, müzik, görüntü ve videolar sekmesine kadar kolay dosya yönetimi için çeşitli sekmeler var. Sürükle bırak yöntemiyle, kullanıcıların kendi medya dosyalarına daha hızlı ve daha rahat erişimini ve kullanıcıların kendi dosyalarını kolay yönetimesini sağlar.

Kaynak: yazilimara.com

İNDİR!