“ TÜRKÇE KONUŞAN , TÜRK DÜŞMANI HACKERLAR “

ÖNCELİKLE BELİRTEYİM BU YAZI SADECE KENDİNİ BİLEN ÜLKESİ İÇİN ELİNDE VE ZİHNİNDEKİLERİ SANAL SAVAŞ TA KULLANANLAR İÇİN DEĞİLDİR.

OKUYACAKLARINIZ, TÜRK KİMLİĞİ TAŞIYAN, TÜRKÇE KONUŞAN, TÜRK EKONOMİSİNE VE TÜRK VATANDAŞINA ZARAR VEREN TÜRK DÜŞMANI OLDUĞUNU BELKİ ŞİMDİ ANLAYACAKLAR İÇİNDİR. HER TÜRK HACKER DURUP DÜŞÜNECEK VE AŞAĞIDAKİ YAZIDA KENDİNE AİT BİRŞEY VARMI BAKACAK.

SONRASINDA, "YA SUSUP TÜRK EVLADI OLARAK KENDİNE AİT OLAN ASIL GÖREVİ YAPACAK" YADA " BİRGÜN SIRA ONA GELECEK"

kendini vatan millet sakarya nidaları ile sahte milliyetcilik yapan forumlardaki avatarlarında utanmadan Bayrağımızı ve Atamızın resimlerini kullanan kendine HACKER diyenler, Hack işimi yapıyorsunuz lamer misiniz, yoksa Türk düşmanı ajanlarmısınız.
Bilmiyorsanız ona Hacker in ne olduğunu ve Lamerin ne olduğunu bilimsel olarak herkesin bildiği kelimelerle yazayım:

Hacker:

Hacker, yetenekli ve zeki bir bilgisayar kurdudur. Gerçek yeteneği ise bilgisayar güvenliği ve mantıksal programlama üzerinedir. Ancak Hacker'ın kötü bir yanı vardır, o da kötü adam olmasıdır. Hacker, güvenlik bilgisini kullanarak sistemlere sızan, virüs yazan yada yayan, amacı eğlenmek ve zarar vermek olan, çoğu zaman ün peşinde koşan, hırsız kelimesinin internet versiyonudur. Hacker lığın özenilecek tek tarafı, zekası, yeteneği ve zamanla sahip olduğu bilgi seviyesidir. Bunun dışında hacker, bildiğiniz hırsızlardan farksızdır.

Genellikle her programlama dilinden yada işlerine yarabilecek programlama/scripting dilinden, işlerine yarayacak kadar bilirler ve açıkları kendileri bulurlar. Bu açıkları kullanmak için ise elbette bir programcığa ihtiyaçları olacaktır ve bunları kendileri yazarlar.

Lamer:

Hacker olmaya özenen ancak yetenek bazında yetersiz kişilerdir. İnternette belli başlı sitelerden veya dökümanlardan öğrendikleri üç beş numarayı ezberleyip, nedenini nasılını bilmeden, bu işleri yapıp, hava atmaya çalışırlar. Bilgi bazında da, ezbere bildikleri hariç olmak üzere yetersizlerdir. Programlama veya scripting bilgileri yok denecek kadar azdır. varsa bile güvenlik mantığına sahip olmadıkları için, güvenlik alanında program geliştiremezler. Genellikle, konuştuklarında bilgi seviyeleri herkes tarafından anlaşılır. Amaçları eğlenmek, hayranlık uyandırmak veya ün gibi kavramlardır. Yaptıkları her işi ellerinden geldiğince herkes önünde yapmaya çalışırlar ve insanlara işin bitmiş halini sunarlar, nasıl yaptıklarını ise anlatamazlar. Saygı duyulmak isterler.
--------------------------------------------------------------
Bunları sanırım herkes biliyor.
İş vatan millet ülke güvenliği olunca her şey TEFERRUATTIR. ama kendi ülkendeki, bir siteye, devlet sitesine, özel ve ticari sitelere eğlence amaçlı saldırmak işin ahlaki boyutunu gösterir.

Ülke olarak Dünya liginde, Sanal alemde var olmaya çalışacaksın hem de ülkendeki web sitelerini amacı belli olmayan tarzda hack leyeceksin. Hadi yaaaa... Ondan sonra ben Atatürk çocuğuyum diyeceksin.

Sanırım artık bu tür düşüncede olan ve kendini Hacker diye adlandıranları
TASFİYE etmenin zamanı geldi...
"Önce vatan" kelimesini slogan edinenler.. Alooooo duyuyormusunuz..
Bu kelime onurlu, vatanseverlerin kelimesidir.

Önce bakalım hangi Yunan resmi sitesini, hangi ermeni sitesini hacklediniz, fransız sitelerinden hacklediğinize örnek verin. Yokmu ? Eeeee hani önce vatandı.

Yoksa sizin önce vatan derken söylediğiniz. "Önce Vatanımdaki, Bijuteri sitesi, e-ticaret sitesi, türk fun siteleri, Türkçe paylaşım yapılan siteleri vs vs eğlence için herşey MÜBAHTIR mı diyorsunuz.. ?" Bunları Hacklemek için mi bu kelimeyi kullanıyorsunuz.?

O zaman öyle demeyim." Önce Fransa" "Önce Yunanistan" "Önce Ermenistan" diyin. Belki Türk sitelerinden uzaklaşırsınız. Ve kendi kişiliğinizi en azında dürüstce söylersiniz. Bizde “ o zaten Türk değil” diyerek. Yaptıklarınızı normal karşılarız.

Biliyor musunuz ? Google da aratın, Ermeni sorunu yazın bakalım kaç türk sitesi karşınıza çıkıyor. her 100 siteden 99 tanesi ermenilere ait, Siz nasıl Hackersiniz, Bunlar dururken Ülkenizdeki sitelerin üzerinde kişisel bozukluğunuzu, toplumdan dışlanmışlığınızı, hiç olmazsa sanal alemde benim bozuk kişiliğimi ve tipimi görmüyorlarmı diyorsunuz. Korkmayın Her hacklediğiniz site sahibi neden hacklendiğini bilmediği için sabahtan akşama sizi tüm ailenizi anıyor.

Adam ticaret yapıyor, adam kişisel site kuruyor, adam ekmek parası kazanmak için ürünlerini tanıtıyor, Ama kendine Hacker diyen bazı soytarılar Türk insanının nasıl bir ekonomi ile yaşadığını bildiği halde kendini böyle tatmin etmekten UTANMIYOR…?

Sorsanız, anasının babasının cebindeki para ile yaşıyor.

peki bu arkadaşlar kaç ermeni sitesini, kaç Fransız sitesini kaç Danimarka sitesini Hacklemişler ???

Peki asıl soru geliyor KAÇ TÜRK SİTESİNİ HACKLEMİŞLER? Söyliyeyim. Hackledikleri her 100 siteden 95 tanesi Gariban Tüccar/ Türk siteleridir.

Ve utanmadan bunları kendi liglerinde sıralamaya koyup terbiyesizliklerini belgelemişlerdir.

TÜRK HACKER SİTELERİNE BİR ÖNERİM VAR !
(GERÇEK VATANSEVERLERSE-ÜLKESİNİ ve ÜLKE EKONOMİSİNİ DÜŞÜNÜYORLARSA)
Bu tür parazitleri temizleyin. Türk sitelerini vuranları dışlayın.
Puanlama yapacak ve destek verecekseniz, İçeride ve dışarıda
Atamıza, bayrağımıza, vatanımıza ve dinimize sövenlerin sitelerini vuranları koruyun.

Bizde destek verelim, Savunalım, Maddi manevi destek verecek platformlar oluşturalım.
Ama Eğlence için antrenman yapmak için bir tek Konuyla Alakasız Türk sitesini vuranı da bu alem de yaşatmayalım.

İŞTE KAMPANYA
“ TÜRKÇE KONUŞAN ve TÜRK DÜŞMANI HACKERLARA HAYIR ! “