3. Sayfa, Toplam 15 BirinciBirinci 1234513 ... SonSon
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 Toplam: 144
 1. #21
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Boğa ve Yay


  Yay burcuna asik olduysaniz bu beraberligin çok tatli ve kolay olacagini zannetmeyin. Boga burcu olarak doganiza aykiri ama bu konuda yapmaniz gereken çok is var.

  Sans gezegeni Jüpiter tarafindan yönetilen Yay her zaman iyimserdir ve olaylarin iyi yönlerini görür. Siz ise gerçekçi ve kötü günlere hazirlik içindesiniz. O sizin kasvetli ve karamsar oldugunuzu, siz ise onun sorumsuz oldugunu düsünürsünüz. Yay burcu değişken guruptandir. Yani kolay adapte olur. Bu yüzden Yay sizin tedbirli, güvenlik dolu yasam tarziniza uymaya çalisacak ve harcamalarini kisacaktir. Ama sizde onun seyahat etmeye olan ihtiyacina anlayis göstermelisiniz. Boga iyi kazanan biri oldugu için Yay'in bu istegini ve harcamalarini karsilayabilir.

  Siz baglanmayi seversiniz ve Yay'dan çok önce evlilik planlari yapmaya baslarsiniz. Yay ise (kadin ve erkek fark etmez) kesinlikle, bekarlar burcudur. Bireyselligi ve bagimsizligi Yay için çok önemlidir ve kendini gösterebilmek için özgür olmaya ihtiyaci vardir. Sizin gibi sahiplenici, baskici ve elindekini tutmaya çalisan birisi ile uzun süre birlikte olmaktan hoslanmaz. Isyan edip, uzaklara kaçmis Yay sizi sasirtmasin.

  Kendinizi ifade edisiniz de oldukça farklidir. Boga temelde akilci ve dogrucudur ama sözleriniz bir baskasini kirmasin diye yumusatarak dile getirirsiniz. (Yöneticiniz Venüsün etkisi). Bazi seylerin söylenmemesi gerektigine inanirsiniz. Yaya sizinle ayni fikirde degildir ve patavatsiz konusmalari ile sizi üzebilir. Bunu kendisine söylediginiz zaman ise söylediklerinden kirilmis olmaniza çok sasirir. Yay'lar düsüncesizce konusmalarinin baskalarini kirdiginin farkinda bile olmadigi için bu huyunu degistirmesi zordur. Yay'in sevgilisi olarak bu en çok sizi etkiler. Iliskinizin süresi bu duruma ne kadar katlanabileceginize baglidir. Yay burcu sevgilinizde en zor kabul edebileceginiz özellik bu olacaktir.

  Finans ve is konularinda ayni frekansta oldugunuz için birlikte bir iste çalismak hem eglenceli, hem karli olacaktir. Astrolojide Yay sizin ortak kazançlar yani 8. evinizin yöneticisidir, siz de Yay'in günlük isler yani 6. evini yönetirsiniz. Ikiniz bir konu üzerinde beraber çalismak için yaratilmissiniz. Yay sevgilinizin akilli ve etkili arkadaslari projelerinizi baslatmanizda önemli bir rol oynayabilir, ondan yardim isteyebilirsiniz.

  Ateş elementi Yay ile hayalini kurdugunuz atesli seks hayatina kavusabilirsiniz. Siz tutkulu ve ihtiraslisiniz ama duygusal degilsinizdir. Seks hayatinizda romantizm ve derin duygular ek******. Yay burcu bir seylerin yolunda gitmedigini hissetse de, eksikligin ne oldugunu anlamayacaktir. Yay'in iliskinizi neden büyüteç altina aldigini merak edebilirsiniz, biraz daha romantik ve hassas olmaya gayret gösterin.

  Dogum haritanizdaki diger gezegenler iliskinize yardimci olabilir ama görünen kadari ile Yay, Boga beraberliginde zorluklar vardir. Gene de Yay sevgiliniz rutin hayatiniza renk katabilir. Onun sayesinde bir çok arkadas edinip dünyayi dolasabilirsiniz. Siz ise Yay'a destek olarak akilli tavsiyelerinizle daha güvenli bir gelecek saglayabilirsiniz.

  Eger ikinizde bu iliskiyi denemeye hazirsaniz karsiligini alacaksiniz.

 2. #22
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Boğa ve Oğlak

  Boga ile Oglak mutlu olabilir mi acaba? Hem de çok! Ikinizde toprak elementi oldugunuz için sadece sezgilerinizle bile birbirinizi anlayabilirsiniz.

  Oglak size ilham verecek ve örnek olacaktir. Hirsli oglak vadide dolasmakla tatmin olmaz, daglarin en tepesine tirmanmalidir. Oglak ancak zirvede huzur bulur, olmak istedigi yer orasidir. Oglak burcu basarmak için azimlidir ve en tepeye çikabilmek için bütün gücü ile çalisir. Sebatkar, güvenilir, dogrucudur ve Boga gibi finans konularinda harikalar yaratir. Ikisi de toplumdaki statülerine önem verir, saygi duyulmak isterler ve aykiri, isyankar hareketlerde bulunmazlar. Birlikte çok uyumlu bir hayatlari olacaktir.

  Belkide en ciddi gezegen Satürn tarafindan yönetildigi içindir, Oglagin mizah duygusu çok gelismistir. Satürn onu ciddilestirse bile kendi kendisi ile dalga geçme huyuna sahiptir. En komik sakasinin altinda bile hassas bir nokta vardir. biraz neselenin Oglak size iyi gelecektir.

  Mizah duygusu olmasina ragmen Oglak, özellikle askta mutlu olduktan sonra aci çekecegine inanir. Bu Satürn'ün etkisidir. Iliskinizin devam etmesi için, sevgilinizi bir seyler gizlemediginize inandirmaniz gerekiyor. Meraklanmasin, sadik olacak birisi varsa o da Boga burcudur.

  Satürn anilari korudugu için, Oglak askta ugradigi hayal kirikligini kolay kolay unutamaz. Onun ayni acilari çekmemek için kendini kapattigini fark edebilirsiniz. Sefkatle, güvenini kazanirsaniz çok mutlu olacaktir. Oglak, sizin saf kalbinize, dengeli ve duyarli olusunuza hatta sahipleniciliginize bile asik olacaktir. Ona göre sahiplenmeniz onu gerçekten istediginizi gösterir. Oglak insaninin terk edilme ve incitilme korkusu oldugunu unutmayin.

  Oglak'larin çogunun çizime ve güzel sanatlara yetenegi vardir. Bir Boga olarak siz de müzik ve sanattan çok zevk alirsiniz. Oglak sizin dogum haritanizda ask ve yaraticiligin yöneticisi 5. evde bulunmaktadir. Egitim, din, çocuk yetistirme yada teorik konular üzerinde uzun sohbetler edersiniz ve çok iyi anlasirsiniz. Günes burçlariniz uyumludur bu yüzden birbirinizi iyi anlarsiniz ve rahatlikla hayallerinizden, ideallerinizden konusabilirsiniz.

  Oglak burcunu sehvetli ve duyarli askinizla bastan çikarirsiniz. Boga'lar maharetli asiklar olarak taninir. Boga dokunmaya çok duyarlidir ve duyu organlarini en iyi sekilde kullanir.

  Seks hayatinizda Oglak sizin yaninizda kendini kabiliyetsiz hissedebilir. Siz onun içinde gizli kalmis tutkulari ortaya çikarabilirsiniz. Sorumluluk sahibi Satürn'ün yönettigi Oglak insaninin kafasini günlük islerden uzaklastirip rahatlattiktan sonra kendiniz gibi atesli ve istekli bir hale getirebilirsiniz.

  Iliskiniz fazla uzamadan ikinizden biri evlilik konusunu gündeme getirecektir. Ikinizde dogustan yapi olarak olgunsunuz ve baglanmak istersiniz. Birbirinize çok uygunsunuz, bu iliskinin sonu hayal kirikligi olmayacaktir.

  Oglak sevgilinize bütün kalbinizle ve kararliliginizla baglanin, çok yakinda onun sizin için yaratilmis oldugunu düsüneceksiniz.

 3. #23
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Boğa ve Kova

  Ikinizin arasinda bir çekim oldugu kesin olmakla birlikte iliskinizin devam edip etmeyecegi kesin degil.

  Kova sevgilinizin insanin aklini basindan alan gizemli bir çekiciligi var. Kova, mesafeli, soguk, analitik, entelektüeldir ve akli hep baska yerlerdedir. Onun kafa yapisina ve isindeki üstünlügüne hayran olursunuz.

  Dahilerin burcu olarak bilinen Kova'lar ileri teknoloji ile ilgili konularda oldukça beceriklidirler ve hep gelecege dönük yasarlar. Kova'nin görevi süre gelen düzenleri daha iyisi ve yenisi ile degistirmektir. Boga ise tam tersi alistigi düzeni korumaya çalisir ve geçmiste yapilmis seylere baglidir. Kova dogustan asi ruhludur ve aliskanliklara karsi çikar.Siz toplum disinda kalmak istemez ve toplum tarafindan onaylanmak istersiniz., bu ise Kova'nin umurunda bile degildir.

  Siz sicak kanlisiniz ve paylasmayi seversiniz. Aslinda Kova'da böyledir ama o duygularini baska sekilde ifade eder. Ne yaparsaniz yapin bir süre sonra Kova'nin aranizdaki mesafeyi korudugunu fark edeceksiniz. Kova, Uranüs yani bireysellik gezegeni tarafindan yönetilmektedir. Aranizda hissettiginiz uzaklik Kova'dan kaynaklanmaktadir. Kova bireyselligini kaybetmekten korktugu için çok yakinlasamaz. Siz bunu anlamasaniz da hos görmeye çalisin. Ask ve sevgi gezegeni Venüs tarafindan yönetildiginiz için böyle bir korkuyu anlayamazsiniz.

  Kova ise hayat boyu kendi kimligini bulmaya ve gelistirmeye çalisir. Sizin sahiplenici ve kiskanç huylariniz onu uzaklastiracaktir. Bu iliskinin devami için Kova'dan fazla bir yakinlik beklememeniz lazim. Siz çok daha samimi ve verici bir iliski istersiniz, bu size yetmeyebilir.

  Iliskinizde baska zorluklarda olacaktir. Ikinizde sabit nitelik tasidiginiz için en ufak bir fikir ayriliginda bile anlasmaniz imkansiz olacaktir. Ikinizde simdiye kadar ki tartismalari ödün vermeden kazanmaya alismissiniz. En azindan birinizin yildiz haritanizda toprak ya da su burçlari olmali ki, hiç olmazsa biriniz uzlasan taraf olabilsin. Ikinizin de inatçiliginizdan vazgeçmeniz zor oldugu için anlasmaniz nerede ise imkansizdir.

  Yatakta Kova heyecanli ve yaraticidir ama sizi biraz tutucu bulabilir. Kova için seks, yaptigi diger ilginç seylerden bir tanesidir. Sizin içinse daha derin bir anlami vardir. Kova burcu gerçek bir askla sevse de fazla baglanmadan özgür bir iliski yasamak ister. Bu size göre degildir. Siz Kova ile beraberken baskalari ile birlikte olmak istemezsiniz. Boga sadik olmak için söz verirken (özellikle iliskinin basinda), bu Kova'ya çok saçma gelmektedir. Birine ait olma fikri Kova'yi ürkütür.

  Buradaki yorumumuz sadece günes burçlari içindir. Eger Kova sevgilinizin dogum haritasinda Oglaga düsmüs gezegenler varsa (Ay, Merkür, Venüs Günese yakin dolastiklari için olabilir) bu iliskiyi yürütmek çok daha kolay olacaktir.

  Sizi birbirinize bir seyler çekmis olmali. Dogum haritanizda daha umut verici baska uyumlu gezegenler olabilir.

 4. #24
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Boğa ve Balık

  Balik burcu Boga için bir çok sebepten çok iyi bir es olabilir. Balik sevgiliniz hassas, romantik, ince ruhlu ve fedakardir. Balik sizi sinemaya, konsere, sergiye ve diger kültürel faaliyetlere götürecektir. Siz ise onu, kendi basina gidemedigi pahali restoranlara götürür, en kaliteli saraplari tattirir ve bankada hesabi olmasi için tesvik edersiniz. Birlikte hem çok eglenirsiniz hem de birbirinize derinden bagli, olgun bir iliskiniz olur.

  Balik burcunun gerçekçi bir dünyada yasamadigini fark edeceksiniz. Siz ikinize yetecek kadar gerçekçi ve pratik oldugunuz için bunu önemsemeyeceksiniz. Iliskinizde inisiyatifin sizde olmasi hem Baligin hosuna gidecektir, hem de buna ali******. Güç savasini sevmeyen Balik burcunun egosu çok gelismemistir. Bu yüzden sizin karakterinize adapte olabilir.

  Kendi kendine yetebilen Balik burcunun bir sürü isi ve ilgi duydugu konu oldugu için sizden beklentilerle dolu yasamaz.

  Balik burcu asik oldugu zaman bütün kalbiyle, ruhu ile nerede ise ilahi bir duygu ile sever. Sadakat bekliyorsaniz seve seve sonuna kadar size sadik kalacaktir.

  Balik maddeci olmadigi için, sizin bu kadar para ile ilgili olmaniza bozulsa da iyi kazancinizla onun yaratici yönlerini desteklemenizden mutlu olur. Para konusunda egoistlesmeye basladiginizi hissettigi an bir yardim kurulusuna bagis yapmanizi isteyecektir. Balik dünyada para diye bir kavram olmamasini tercih ederdi. Parayi idare etmek ona zor gelir. O, zamanini para düsünerek degil daha önemli konular ile geçirmek ister. Balik burcu karsiliksiz verir, birine borç verdigi zaman aslinda geri almayi beklemiyordur. Sevgilinizde anlayamayacaginiz tek özellik bu olacaktir.

  Onun çok fedakar oldugunu ve diger insanlarin onun iyi niyetini istismar ettiklerini ve kullandiklarini fark edebilirsiniz. Balik bunu bilse bile diger insanlarin ihtiyaçlarinin kendinden daha önemli olduguna inanmaktadir. Neptün 'ün yönettigi Balik bu fedakarliginin karsiliginda etrafinda öyle pozitif bir alan olusturur ki evren onu korur ve ihtiyaçlarini karsilar. Bu olay sadece sizin için degil onun içinde bir gizemdir. Gene de sizin para konularindaki tavsiyeleriniz çok isine yarayacaktir.

  Aranizdaki güçlü manyetik çekim en çok yatakta ortaya çikacaktir. Balik sizi bu dünyadan alip baska bir evrene götürecektir. Hayal bile edemeyeceginiz kadar sefkat, ilgi ve incelik bulacaksiniz. Bu kalici bir ask olacaktir. Balik ile beraberliginiz ayaklarinizi yerden kesecek ve bundan böyle hayata baska gözle bakmaya baslayacaksiniz.

  Balik için hayal edilebilen her seyin gerçeklesmesi mümkündür, sinir tanimaz. Siz ise dokunulabilen gerçekleri yaratir ve kurarsiniz. Ikiniz içinde daha uygun bir es yok, sanki birbiriniz için yaratilmissiniz!

  Boga'ya son bir tavsiye: Balik sevgilinizin romantik duygularina hassasiyet gösterin, fazla gerçekçi olmayin. Mesela mum isiginda yemek yerken "tabagimi göremiyorum" diyerek havayi bozmayin. Bu tip romantik seylerin aptalca oldugunu söylerseniz eninde sonunda iz birakmadan yok olacaktir.

  Balik yüzlesmekten çekinir, aranizdaki askin bittigine inanirsa uyarmadan, haber vermeden çekip gidecektir. Hiç yoktan sevgilinizi kaybetmeyin. Balik sevgilinizi bagriniza basin sizi hiç bilmediginiz ve anlayamadiginiz kadar büyük bir askla sevecektir

 5. #25
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Ikizler ve Koç


  Hava burcu Ikizler, ateş burcu Koç'un atesini alevlendirecektir. Uyumlu demek bu iliskiyi tanimlamak için yetersiz kalacaktir. Sevgili Ikizler siz Koç'un enerjik, tutkulu ve coskulu karakterine tutulmus olmalisiniz. Ikinizde çok çabuk sikildiginiz için birlikte çok heyecanli bir hayatiniz olacaktir. Sizin
  merakli yapinizla Koç'un atilganligi birlesince hiç görmediginiz uzak yerlere gidebilirsiniz.

  Fiziksel yapinizla ayni frekanstasiniz. Koç burcunun cinsel dürtüleri çok kuvvetlidir, güçlü, eglencelidir ve yeni seyler denemek ister. Siz de yeniliklere açik oldugunuz için birlikte çok eglenirsiniz.

  Koç öncü nitelik tasir ve yönetmek ister. Ikizler ise değişken nitelik oldugu için her duruma kolay adapte olabilir ve bunu dert etmez. Ikizler burcu sözcüklerle de bastan çikarilmak ister. Koç insani içgüdüsü ile ne istediginizi anlayacak ve sizi önce kelimelerle bastan çikaracaktir.

  Zodyak'in kahraman burcu Koç aktif, cesur ve maceracidir. Onun görevi olaylari baslatmaktir. Haberci Ikizler'in görevi ise insanlara disarida olan heyecanli olaylari aktarmaktir. Ikizler tarafsiz, akilci ve gerçek pesindedir.

  Koç ve Ikizler o kadar hareketli ve mesguldürlerki duygularina zaman ayiramazlar. Aralarindaki duygusal iliskiyi düsünecek zamanlari yoktur. Dogum haritanizda su gurubundan burçlar varsa daha duygusal bir iliskiniz olabilir.

  Endiselenmeyin dinamit gibi canli ve eglenceli bir iliski olacaktir.

 6. #26
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Ikizler ve Boğa

  Bu iliski zit karakterlerin çekimi olacaktir. Birbirini izleyen burçlar genelde çok farkli olup birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. Ikizler zeki, hazir cevap, entelektüel ve burçlarin en hizlisidir. Siz Ikizler her seyden çabuk sikilirsiniz, hareket, is, aktivite ile dolu yasamaktan zevk alirsiniz. Değişken nitelik tasidiginiz için yeni sartlara adapte olma kabiliyetiniz inanilmazdir.

  Gazete, haber kanallari ve dergilerin haber odalari, tarafsiz bir sekilde gerçegin pesinden kosan Ikizler burcu insanlari ile doludur. Bilgi dolu olmaniza ragmen detaylara inecek vaktiniz olmadigi için o is çaliskan Boga'ya kalmaktadir.

  Siz disari çikmak isterken, Boga evde oturmak isteyecektir. Siz esneksinizdir ve duygularinizi açikça dile getirirsiniz. Boga ise inatçi ve içe dönüktür. Boga insani yaptigi ise tamamen konsantre olur ve sirasina göre, yavas ve dikkatli olarak isini yapmak ister. Siz ise bir çok seye dagilmis, hizli ve dikkatsizsinizdir.

  Hizli basdöndürücü hayat tarziniz bazen size bile fazla gelmektedir. Boga insani ile sakinleseceginizi düsünseniz de buna fazla dayanamayabilirsiniz. Boga'ya fazla itiraz etmezseniz size çok iyi davranacaktir. Buna ragmen sizin gibi biri ile birlikte olmaktan sinirleri bozulabilir ve tükenebilir. Size göre ise Boga ne zaman ne yapacagi çok belli ve çok tedbirlidir. Onun gücü dengeli olusundadir bu da size çok sikici gelebilir.

  Yatakta çok iyi anlasirsiniz. Boga yavas, duyarli, harika bir a******. Dikkatli, ilgili, düsüncelidirler ve seks onun için çok önemlidir. Onun ilgisini çekti iseniz çok sanslisiniz. Boga tam sadakat bekleyecektir. Siz ise bunu yapamayabilirsiniz.

  Beraberliginizin sansi yüzde ellidir. Iliskinizin basarisi birbirinizi ne kadar çok sevdiginize ve dogum haritanizdaki diger gezegenlerin konumuna baglidir. Ikinizde buna inaniyorsaniz devam etmelisiniz.

  eger yerinizde durmayi ögrenirseniz Boga sizi sakinlestirecek ve tatmadiginiz duygulari ögretecektir.

 7. #27
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Ikizler ve İkizler

  Iki Ikizler ayni evde iken basdöndürücü bir hizla sürekli ileriye dogru giden bir hayatiniz olacaktir. Ikinizde çok dolusunuz ve zamaniniz yok. Gece yarisi bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde bulusabilirsiniz. Ikinizde üretkensiniz ama romantik degilsiniz.

  Sizler değişken nitelik tasidiginiz için esneksinizdir ve iliskiyi sürdürebilirsiniz. Ikinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyaci vardir, bir tane çalisma odaniz olsa bile ayri ayri bilgisayarlariniz olacaktir.

  Sürekli yeni haberleri takip eder ve olan bitenden haberdar olmak istersiniz. Bu da sizi stresli yapacaktir. Heyecan ve adrenalin dolusunuz. Bu durum yipratici olmakla birlikte sizin için eglencelidir ve bu konuda birbirinizi iyi anlarsiniz.

  Ask hayatinizda çok yönlü, konuskansiniz ve birbirinizin ilgisini yillarca canli tutmayi becerirsiniz. Ikinizde genç görünüslü, zeki ve hazircevapsiniz. Bütün bu özellikler sizi birbirinize çeker. Örnek olarak John Kennedy ve Marilyn Monroe'yu verebiliriz.

  Ikinizde hava elementi oldugunuz için iyi iletisim kurarsiniz. Bu da saglikli bir iliski için en gerekli özelliktir. Duygu ve düsünceleri karsilikli dile getirebilmek iyi bir beraberlik için basta gelen sartlardan biridir. Ikinizde duygusal sayilmazsiniz, askinizi kalbinizden çok kafanizda tasirsiniz. Soguk ve tarafsiz olmamaya çalisin. Uzun süreli bir iliski için duygulariniza daha fazla önem vermeniz gerekecektir. Yüksek IQ' lerinizle bu açigi kapayamazsiniz. Hayatiniza biraz romantizm katmak için çaba göstermelisiniz.

  Ikizler'in kafaca saygi duymadiklari birini sevmeleri mümkün degildir. Bu yüzden birbirinize hayran olursunuz. Her konuda konusmaya bayilirsiniz. Birbirinize ask mektuplari göndersenizde içine dergilerden kesilmis ilginç bir yaziyi da koymayi ihmal etmezsiniz. Paylasmayi sever, seyahat etmeye bayilirsiniz. Günleriniz küçük sakalar ve esprilerle çok eglenceli geçecektir.

  Ikinizinde ev isleri ile alakaniz olmadigi için bir yardimci bulmalisiniz. Pratik olmadiginiz için de iyi bir muhasebeci tutup dediklerini aynen uygulamalisiniz.

  Ikizler'in kaybolan ikizini yani öbür yarisini aradigi söylenir. Öbür yarinizi bulmus olabilirsiniz. Mutlu iseniz Ikizler ile birlikteligin keyfini çikarin. Biraz ugrasi ile bu iliski harika olabilir.

 8. #28
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Ikizler ve Yengeç


  Ilk bakista Ikizler ve Yengeç burçlari bir araya gelemeyecek kadar farkli gözükseler de, biraz çaba ile harika bir beraberlik olabilir. Siz hava elementisiniz ve sevgiliniz Yengeç ise su elementidir, bu ikili çok iyi bir karisim olusturabilir.

  Önce farkliliklarinizi ele alalim. Yengeç insani evine, ailesine baglidir ve kök salmak ister. Siz ise bavulunuzla seyahat ederek yasamak, sonsuz merakinizla hiç durmadan dünyayi dolasmak istersiniz.

  Yengeç burcu geleneklerine baglidir, çocuk, bahçeli bir ev ve aile yasami ister. Siz ise kalabalik bir sehirde eglenceli ve heyecanli bir yasam istersiniz. Hatta, imkaniniz olsa bir kaç sehirde birden yasamak isterdiniz. Degisiklige ve harekete ihtiyaç duyarsiniz, durgun bir hayat tarzindan sikilir, mutsuz olursunuz.

  Siz de bir gün çocuk isteyebilirsiniz ama onu sirtiniza alip dünyayi dolasabilmek sarti ile. Yengeç ise çocuklarini güvenli ve düzenli bir evde yetistirmek ister. Ikizler burcunu hareketli hayatindan alip sakin bir ev ort***** sokun, sikintidan patlayacak ya da depresyona girecektir.

  Ikizler insani bütün bunlarin yanisira, kendinde olmayan su elementi özelliklerine ihtiyaç duyar. Su elementi Yengeç ise çok hassastir ve duygulara çok önem verir. Duyarli Yengeç, size dokunmaktan, seslerden, görüntüden ve damak tadindan zevk almayi ögreterek hayatiniza siirsel güzellikler getirecektir. Siz kendi basiniza kesfedemeyeceginiz duygusal bir dünyayi onunla kesfedebilirsiniz. Hatta Ikizler'in meshur " konsantre olamama" özelligi bile Yengeç sayesinde azalabilir.

  Yengeç ise onun arkadas çevresine kattiginiz eglenceli insanlardan ve ilginçlesen hayatindan memnun olacaktir. Içe dönük olmasina ragmen sizin disa dönük sosyal hayatiniza alisacaktir. Yengeç'in sürekli ailesi, akrabalari, eski okul arkadaslari, komsulari ……vs. gibi insanlarla iliski içinde olmasi sinirinize dokunsa da, esnek bir insan oldugunuz için nese ile buna katilirsiniz.

  Seks Yengeç için her seferinde hayatini degistiren önemli bir olaydir. Sizi gerçek ve derin duygulari ile çok sasirtir. Ayni sekilde sizin de daha derin duygulara sahip olmanizi arzu eder. Aslinda siz de zamanla gelisebilirsiniz. Bu sayede sadece onu degil kendinizi de daha yakindan taniyabileceksiniz. Aranizda kuvvetli olan sizsiniz Yengeç basta acemi olacaktir, sizi bastan çikarabilmesi için onu bastan çikarmalisiniz. Sizin neseniz Yengeç'in çok hosuna gidecektir.

  Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayilmasa da birbirinizde olmayan özelliklere sahipsiniz. Zorluklara ragmen bu iliskiye önem verin, aslinda birbirinizi tamamliyorsunuz.

 9. #29
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Ikizler ve Aslan


  Aslan burcu hayati büyük ölçekle yasamayi sever. Onun hayati sampanya, havyar, çiçekler, resmi davetler ve törenlerle doludur. Ikizler insani ise özgürce, kisitlanmadan yasamayi sever. Gene de hava ve ateş karisimi iyidir. Hava elementi Ikizler, Aslan'in atesini alevlendirir.

  Ask hayatinizda Aslan insanin kendine olan güveni sizi çok heyecanlandirir. Sevgiliniz ise sizin onun yastigi altina, ceketinin cebine koydugunuz siirlerden ve ask notlarindan çok etkilenir. Aslan aski ciddiye alir ve siz izin verirseniz bu ask hayat boyu sürebilir. Gerçek bir romantiktir, askin tadini çikarmayi bilir. Sizi hediyelere bogacak, sizi memnun etmek için yatakta çok zaman geçirecektir. Bu hem kadin hem erkek Aslan için geçerlidir ve iliskiniz yillarca sürse de degismeyecektir.

  Aslan burcunun göz alici görüntüsü evlendikten sonra da degismeyecektir. O zarif ve gösterislidir ve de öyle kalacaktir. Bakkala verecek parasi olmasa da berberi için ya da yeni bir elbise için mutlaka para bulacaktir. Aslan'i hiç bir zaman eski püskü bir elbise ile göremezsiniz. Sadece sizin degil, bütün dünyanin hayranligina ihtiyaci vardir. Her zaman hos görünmesi gereken hayranlari olduguna inanir.

  Sosyal ihtiyaçlariniz birbirine benzer, ikinizde gezmekten zevk alirsiniz. Ikizler, Aslan'dan daha mütevazidir, neden en pahali restorana gitmeleri gerektigini anlamasa bile bundan zevk alir. Aslan'in ne düsündügünü merak eder, bu Ikizler'in sonsuz merakinin bir parçasidir.

  Aslan'in sahipleniciligini unutmamalisiniz. Siz daha hazir olmadan askinizi ve sadakatinizi ilan etmenizi isteyecektir. Aslan insani herkes için ne kadar cazip olursa olsun eger Ikizler bir iliskiden sikildi ise onu kimse tutamayacaktir. Bu özelliginiz yüzünden sürekli ya da düzgün bir iliskinizin olmadigini da unutmamalisiniz.

  Herseye ragmen çok hos bir iliski, harika olabilir.

 10. #30
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  3.036
  Rep Gücü
  68555
  Ikizler ve Başak


  Hasat zamani dogan Basak üretken ve çaliskandir, onun bu özelliklerine hayransinizdir. Basak, istekleri bitmeyen tiplerden degildir. Ikinizde o kadar mesgul insanlarsiniz ki, birlikte olabilmek için önceden plan yapmaniz gerekebilir. Sizler akilci ve objektif Merkür tarafindan yönetiliyorsunuz, konulara öyle bir dalarsiniz ki etrafinizi unutursunuz.

  Ikizler'in daha iyi organize olmasi ile bu birliktelik yürüyebilir. Bu Basak'in en becerikli oldugu konulardan biridir, size konuda yardimci olup hayatinizi düzene sokabilir.

  Basak'in sekste de istek ve duygularini rahatlikla dile getirmesi Ikizler'i bastan çikaracaktir. Toprak elementi olan Basak seksi hayatin en önemli olaylarindan biri olarak görür ve bu konuda çok duyarlidir. Sizi yavaslatarak daha çok zevk almanizi saglayacaktir. Ikinizde kelimeleri seversiniz, birbirine erotik hikayeler okuyabilirsiniz. Basak basta çekingen gözükse de asik oldugu zaman inanilmaz tutkulari su yüzüne çikacaktir.

  Basak insani ahlaki degerlere önem verir ve çok sadiktir, sizi aldatma ihtimali çok azdir. Bu konuya dikkat edin ve siz de onu hayal kirikligina ugratmayin.

  Ikinizde gergin ve endiselisinizdir. Basak sizden biraz daha fazla endiselenir. Ikinizde birbirinizi sakinlestiremeyeceginizden bu problem olabilir. Düzenli olarak gevsemek için zaman ayirmalisiniz.

  Burçlariniz klasik anlamda uyumlu olmasa da, isterseniz yürüyebilir. Basak'taki toprak elementi özellikleri ayaklarinizin yere saglam basmasina yardimci olarak, hayatiniza pratiklik ve gerçekçilik getirecektir. En önemlisi de kargasa dolu hayatinizda Basak insanin yaninda kendinizi emniyette hissedeceksiniz.

Benzer Konular

 1. Sesler ve Ses Uyumları
  mopsy Tarafından Eğitim Öğretim Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 27-03-2010, 03:44 PM
 2. 2010 Burç Yorumları
  simqe Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 11
  Son mesaj: 17-12-2009, 02:45 PM
 3. Gökyüzündeki On İki Burç
  mopsy Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 01-11-2009, 10:29 AM
 4. Yükselen burç
  SUPERMEYDAN Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 24-09-2007, 02:07 AM
 5. 2007 Burç Yorumları
  Nil@y Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 26-12-2006, 09:08 AM
Yukarı Çık