+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
1. Sayfa, Toplam 2 12 SonSon
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 Toplam: 11

2009 da sizi neler bekliyor

Astroloji ve Fal Kategorisinde ve Astroloji (burçlar) Forumunda Bulunan 2009 da sizi neler bekliyor Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> 2009’da sizi neler bekliyor? KOÇ Parlak bir dönem gelecek Koçlar iş, hizmet ve sağlık konularında sınavlar verdi. Sağlıklarına ne kadar

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye simqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Üye Numarası
  120960
  Nerden
  Türkiye
  Mesaj
  3.364
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  67754

  2009 da sizi neler bekliyor

  2009’da sizi neler bekliyor?

  KOÇ
  Parlak bir dönem gelecek

  Koçlar iş, hizmet ve sağlık konularında sınavlar verdi. Sağlıklarına ne kadar dikkat ettilerse, kendilerine ne kadar baktılarsa bunun ödülünü ya da karşılığını aldılar. Koçlar 2009’da ise tanıştıkları insanları unutmayacak. Çünkü hayatlarında etkili olacak insanlarla tanışacaklar. Sosyal ortamları çok hareketlenecek, bu da yeni arkadaşlar ve sosyal ortamlarda hareketliliği getirecek... Sosyal çevreden yararlanma gibi etkiler ortaya çıkacak. Tanıştıkları insanlar onlara yeni iş kapısı ve para getirecek. Kendilerini organizasyonlar içerisinde arkadaşlarıyla birlikte partilerde bulabilirler. Koçlar için umut ettiklerini alabilecekleri bir yıl; çünkü geçtiğimiz sene zorlandıkları bir dönemdi. Kariyer evlerinde de güçlenecekler. Kariyer konusuna biraz takıntılı olabilirler, hırslanacaklar. Bu hırs onlara güç getirebilir. Bir beraberlikleri yoksa girdikleri sosyal ortamda yeni biriyle tanışmaları çok kolay.  BOĞA
  Sezgileri güçlenecek


  Boğalar için iyi bir yıldı. Aşk, çocuklar ve eğlence konularında sorumluluk aldılar. Çocuklarının eğitimini üstlenip bu konuyu öne çıkardılar. Şimdiye kadar ‘lay lay lom’ bir aşk hayatları olanlar, bu konularda test edildiler. Aynı zamanda eğlence hayatlarını biraz kısmış olabilirler, kendilerini biraz yalnız, elini ayağını çekmiş gibi hissediyorlar. Ama genel anlamda çok güzel bir yıl olacak. Kariyerlerinde önemli fırsatlar yakalayacaklar; işlerinde ve kariyerlerinde orijinal yaklaşımlar sergileyecekler. Bu yüzden etraflarında daha fazla dikkat çekecek, açık görüşlü olacaklar. Boğaların 2009’da inanç sistemleri de değişecek. Birçok alanda hayatlarını, inançlarını sorgulayacaklar. Yeni düşünce kalıpları ortaya çıkaracaklar. Bir yıl boyunca çok dikkat etsinler, iç seslerini dinlesinler; iç sesleri kuvvetlenecek, ona kulak versinler. Çünkü sezgileri birçok konuda onlara doğu yolu gösterecek.


  İKİZLER
  Yeniden yapılanacaklar

  Genel olarak zorlandıkları bir yıldı. Ev ve aile konularında önemli sorumluluklar aldılar. Hayatlarında hiç almak istemedikleri kadar, aile konularıyla uğraşmış ve bu konudan bezmiş olabilirler. Yaşamlarını yeniden yapılandıracakları bir süreç, çok zorlandıkları bir dönemden geçiyorlar, birtakım şeyler sonlanacak. Ama hiç üzülmesinler bunlar hep geleceğe yatırım. Olan olayları güzel ve keyifli bir şekilde karşılasınlar. Yabancı kültürler, medya ve eğitim anlamında güzel dönemler yaşayacaklar. Bol bol gezecekler... Bu arada hayatlarında hiç olmadıkları kadar gerçekçi ve ahlaklı olacaklar. İkizlerin değişken bir yapısı vardır. Ama bu sene gerçek anlamda kendilerini oldukları gibi ortaya koyabilirler. Dünya üstü konularla ilgilenip, kendilerini dinlemeye başlayabilirler. Beklenmedik olaylar karşısında ve kriz anlarında soğukkanlı davranmayı öğrenecekler.


  YENGEÇ
  İlkler gerçekleşecek


  Yengeçler geçtiğimiz dönemde akrabaları ve kardeşleriyle hayatlarında hiç olmadığı kadar ilgilendiler. Aynı zamanda iletişimle ilgili her türlü işte başarılı oldukları, sorumluluklar ve testlerden geçtiler. 2008’de aile ve işle ilgili çok fazla sorumluluk almış olabilirler. Bu onları biraz sıkmış olabilir ama hiç üzülmesinler. Kredi, faiz gibi konularda (özellikle eşi varsa) eşinin kaynaklarından bolluk taşacak. Bu yıl parasal konularda bağımsız ve toleranslı davranacaklar. Bu sene bir de miras kalabilir. Para konusunda sürprizler olabilir. Yengeçler eşleriyle ya da yeni tanıştıkları kişilerle güçlü ilişkilere girecekler. Daha önce hiç olmadıkları kadar tutkulu davranacaklar, ilişkilerinde çok gözlemci ve tarafsız davranacaklar. Birçok anlamda ilkleri yaşayan yengeçler, yine hayatlarında hiç olmadıkları kadar tutkulu bir aşk yaşayacaklar. Yengeçler için ilklerin gerçekleşeceği bir yıl olacak.


  ASLAN
  Yalnızlar evleniyor

  Bu sene bekar aslanlara evlenecekleri müjdesini verebilirim. Çok güzel bir dönemin etkisi altındalar. Uzun süreli ilişkileri olanlar partnerleriyle, olmayanlar ise yeni tanışacakları insanla, bir anda karar verip evliliğe adım atabilirler. Aynı zamanda bu sene ortaklaşa iş yapmak istiyorlar. Çok verimli bir yıl, yeni iş anlaşmaları yapabilirler. Bu konularda şansları var. Koçlar gibi onlar da bu sene tanıştıkları insanlara dikkat etsin. Bu insanlar, hayatlarının 13 yıllık döneminde etkili olacak. Hayatlarının açılımını yapacak olan insanlar olabilir. Geçen seneden bu yana para konularında zorlandılar. Para gelse de “Tutayım mı harcayım mı?” diye zorlandılar. Bu sene parayı değerlendirebilecekler. Ama çok çalışacaklar, kendilerini işlerine adayacakları bir dönem. İşlerini sonuna kadar götürecekler, kendilerini iş hayatlarında güçlü bir şekilde ortaya koyacaklar. Aslanlarda hırsı ve gücü göreceğiz.


  BAŞAK
  Sevgiye sığınacak


  Başakların hayatları yeniden yapılandı ve hayatlarını gözden geçirdiler. Belki ameliyat ya da kazalar gibi konularla uğraştılar. Başaklar uzun bir süredir “Ne yapmalıyım?” diye hayatlarını sorguladı ve hayat onlara hakikaten aşk ve iş konularında sorumluluklar verdi. Onlar bu konularda hâlâ testlerden, çeşitli sınavlardan geçmeye devam ediyor. Bu durum 29 Ekim’e kadar sürecek. Ama artık aşk hayatlarıda biraz daha fazla tutku, sevgi ve sevilme ihtiyacı hissediyorlar. Çünkü o kadar zorlandılar ki artık hayatta onlara daha fazla sahip çıkacak, sevgisini daha tutkulu bir şekilde gösterecek insanlarla birlikte olmalılar. Bu arada yaratıcılıkları çok yüksek. Kendilerini yükseltiyorlar, aynı zamanda iş hizmet alanlarında inanılmaz fırsatları var. Çok iyi bir çalışma performansı gösterecekler. Altında çalışanlar varsa iyi ve unutulmayan bir patron, unutulmayan bir iş arkadaşı olacaklar.


  TERAZİ
  Aşk ve çocuk yılı olacak


  Olaylar biraz terazilerin kontrolünün dışında. Geçtiğimiz seneler biraz zordu ama tabii ki hayat onları birtakım şeylere hazırlıyor; bunları yaşayarak bir sonraki döneme hazırlanabilsinler diye. Çok sevdikleri insanları hayatlarından çıkarmış, kaybetmiş olabilirler. Gizli düşmanları ortaya çıkmış, bazı insanlar onların ayaklarını kaydırmaya çalışmış olabilir. En zor anları yaşadılar. Ama bu yıl yıldızlar onlardan yana. Çok eğlenceli ortamların insanı olacaklar, iletişim becerileri artacak. Yalnız teraziler, hayatlarının aşkını bulacak, çok güzel bir aşk yaşayacaklar. Çocuk sahibi olmak isteyen teraziler varsa bu dönemde çocuk sahibi olacak. Bolluk ve bereketle gelecek güzel bir bebek haberi alabilirler. Aile konularında da dönüşüm ve değişim yaşayacakları bir seneye giriyor. Bekarlar ailelerinden ayrı yaşamaya başlayabilirler.


  AKREP
  Ev alacak yuva kuracaklar


  Akrepler bu sene sosyal çevreleri konusunda çeşitli testlere tabi oldular. Bu yüzden çevreleri daralmış olabilir, bazı arkadaşlarını hayatlarından çıkarmış olabilirler. Tabii ki bu durum yaşadıkları birtakım olaylar sonucunda gerçekleşti. Geçen dönemde gelecek adına da önemli sorumluluklar alacaklarını düşünmüşler. Bundan sonra ev, aile ve yuva konularında çok önemli şanslar yakalayacaklar. İsterlerse güzel bir aileleri olabilir, yuva kurabilirler. Bunun yanı sıra ev sahibi de olabilirler veya emlak alım satımından para kazanabilirler. Bu konulara dikkat etsinler. Çünkü şans onlardan yana. Özellikle ailelerinden çok destek alacaklar. Bu onları çok mutlu edecek. Kendilerini güçlü bir şekilde ifade edecekler, iletişim konularında ikna edici olacaklar. Yeni tanıştıkları insanları ikna etmeleri her zamankinden çok daha kolay olacak. Kardeşleri üzerinde de önemli bir etkiye sahip olacaklar. Aile bağları bu dönemde daha da güçlenecek.


  YAY
  Dönüm noktası olabilir


  Geçmişte temeli atılan işlerin meyveleri toplanacak. Yaylar geçmişte neler yaptı, ne kadar uğraştı, ne kadar ahlaklı ve dürüst davrandı?.. Bütün bu soruların cevapları ortaya çıkacak. Eğer iyi birtakım temeller attılarsa dönüşümü çok güzel olacak. Ama temeller iyi değilse hayatlarını alt üst olmuş gibi hissedebilirler. Birçok anlamda hayatları değişiyor. Satış, reklam, pazarlama konularında çok fazla şanslı olacaklar. Eğer bu alanlarda çalışıyorlarsa fırsatlar yakalayacaklar. Bu şansları iyi bir şekilde değerlendirecekler. Kardeş ve akraba ilişkileri çok iyi olacak, onlardan yarar sağlamayı bilecekler. Yaylar aslında gezmeyi çok seven insanlardır ama kariyerlerinin test edilmesinden kaynaklanan bazı bocalamalardan dolayı gezmeyi kesecekler. “Ben ne yapıyorum. Benim birikimim ne?” gibi soruları parasal birtakım konularda soracaklar. Zenginlik arzuları artacak bu yüzden daha cesaretli olup risk alacaklar.


  OĞLAK
  Para ve şans dolu bir yıl bekliyor

  Geçen sene oğlakların yılıydı. Sorumluluk sahibi oldukları konularda, attıkları adımlar sayesinde meyvelerini aldılar. Oğlaklar için gelişmelerle dolu parlak bir yıl oldu. Bu sene geçen sene yakaladıkları şansı para kazanma konusunda devam ettirecekler. Onlara gelecek olan çok güzel bir para var. Sahip olunan mallar konusunda şansları artacak. Eğitim amaçlı uzak yolculuklar yapacak, medya ve siyaset alanında verilecek birtakım sorumluluklar alacaklar. Bol bol seyahat edecekler. Ama bu seyahatler hep eğitim amaçlı olacak. Onlar keyif için bile gitseler, gittikleri yerde mutlaka onları değiştirecek ve geliştirecek bilgiler öğrenecekler. Çeşitli hayat derslerinden geçecekler. Bu arada hayatlarını tamamıyla kendi hakimiyetleri altında hissedecekler. Ayrıca kendilerini daha karizmatik, daha güçlü hissedecekler ve bu yüzden “Ne oluyor bana?” diyecekler. Değişikliklerden kaynaklanan bu bocalamayı, ileri görüşlü ve mücadeleci oldukları için kazanacaklar.


  KOVA
  Onların yılı


  Bu yıl kovaların yılı olacak. Geçen seneler çok zor geçti, her şey üstlerine üstlerine geldi. Belki borçlandılar. Vergi, kredi, borç faizi gibi sorumlulukları oldu. Ama bundan sonra hayattan yana hiç kötü düşünmesinler. Şans, para, bolluk, onlarla birlikte. Girişimleri var. “Hayatıma yeni baştan başlıyorum” diyorlarsa, yapsınlar. Gezegenler onlardan yana. Bu sene her istediklerini gerçekleştirme adına, şans onlardan yana olacak. Sağlıkları çok iyi durumda. Sağlıkları iyi olacak ama kilo almaya biraz müsait olabilirler. Bu yıl ve önümüzdeki senelerde bilinç altları çok yoğun çalışacak. Her şeyi kafalarında yerine oturtacaklar. Bir yandan inzivaya da çekilecekler. Meditasyona yönelecek, bilinmeyeni anlamaya çalışacaklar. Hayatları değişirken onları rahatlatacak tek yol meditasyon. Yoksa korkabilirler, korkmasınlar.


  BALIK
  Sabretsinler


  Balıklar için zor bir dönem başlıyor. Balıklar neye ellerini atsalar, ne iş yapsalar çok enteresan olaylarla karşılaşacaklar. Hayat onları bir sınavdan geçirecek, deneyecek. “Niye yaşıyorum ki? Hiçbir işi beceremiyorum” duygusu yaşayabilirler. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklaşa ilişkiler gibi konularda hayat onları test ediyor ve önemli sorumluluklar veriyor. İlişkilerine özen gösteren, saygı gösteren kişiler değillerse bu ilişkiler sonlanacak. Eğer ki tam tersiyse evlilik kararı alabilirler ama şartlar onların elinde değil. 29 Ekim’den sonra rahatlayacaklar. Bütün bunlar olurken de bir yandan çok güçlü dostluklar kuracaklar, sosyal yönleri gelişmeye başlayacak, enteresan gruplar içinde bulanacaklar ve farklı insanların arasında kendilerini iyi hissediyor olabilirler. Ne kadar zorluk yaşarlarsa yaşasınlar Jüpiter’in etkisi sayesine onları koruyucu bir melekleri var. Sabırlı olsunlar bir süre sonra onların zamanı başlayacak.
  kaynak

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Bak Yılan burcu çıktı diyorlar ama 2009 da vermemeişler bile ...Ne bu kanun gibi yürürlüğemi girmesini beklicez..

 3. #3
  - Çevrimdışı
  Kıdemli Üye ~Mine~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Üye Numarası
  124000
  Mesaj
  919
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  4910

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Alıntı DeNiz GözLeR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bak Yılan burcu çıktı diyorlar ama 2009 da vermemeişler bile ...Ne bu kanun gibi yürürlüğemi girmesini beklicez..
  Boşver canım sen onu yılan diye burçmu olurmuş

 4. #4
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Boşverdim zaten:) Sinsidir yılan..sevmedim ben bu burcu...istemiyorum ..:)Özellikleri ne bilmiyorum da ama ... sanırım uymuyordur yapıma::)

 5. #5
  - Çevrimdışı
  Üyecik ~yaralı-yürek~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Üye Numarası
  113099
  Nerden
  almanya
  Yaş
  29
  Mesaj
  44
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  9

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  hmm ilginc bende yay burcuyum demek öyle benim beklentilerim 2009da ailemle barismak ben ailemi özlemedim ama arada soguklukta olmasin yakin 5 ay annemi babami görmüyorum :((((

 6. #6
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Alıntı bipbop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  hmm ilginc bende yay burcuyum demek öyle benim beklentilerim 2009da ailemle barismak ben ailemi özlemedim ama arada soguklukta olmasin yakin 5 ay annemi babami görmüyorum :((((
  İnşallah barışırsın...Özelemişsindir...Özlenmezmi aile...

  Mutlu yıllara küslüker olmadan...

 7. #7
  - Çevrimdışı
  Üyecik ~yaralı-yürek~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Üye Numarası
  113099
  Nerden
  almanya
  Yaş
  29
  Mesaj
  44
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  9

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Alıntı DeNiz GözLeR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  İnşallah barışırsın...Özelemişsindir...Özlenmezmi aile...

  Mutlu yıllara küslüker olmadan...

  insallah ama babami sevmyiorum nefret ediyom telefonu hep yüzüme kapatiyor bayramdada annem ariyor ama dalga geciyor benimle mesela diyorumki gelmeyi düsünüüyormusun buraya evet kkizim gelceyiz yumurta bayramda sevinmistim sonra bir hafta gecince yine sordum gelmeyi düsünüyorsun ya dedim hyaangi taroihde dedim yok gelmiyorum dedi offfffffff ister gelsin veya gelmezsin oyun oynamazsin ama nefret ediyorum böyle davranislardan nerdeyse hergün agöliyorum

 8. #8
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Ailwn neden böyle davranıyor dicem ama demiyorum özelin sende kalsın...En kısa zamanda aran düzelir inş....

 9. #9
  - Çevrimdışı
  Üyecik ~yaralı-yürek~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Üye Numarası
  113099
  Nerden
  almanya
  Yaş
  29
  Mesaj
  44
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  9

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Alıntı DeNiz GözLeR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ailwn neden böyle davranıyor dicem ama demiyorum özelin sende kalsın...En kısa zamanda aran düzelir inş....
  insallah kocamda diyor sen bosuna üzüyorsun kenndini bunlar gelici gidici sözler yakinda gelirler ozaman ailenle konusursun evden cikarken bile sktr olup git dedi öyle dügünüm oldu kacarken evde yakalandim ben yine eve götürdü ailem beni ikiside benden nefret ediyorlardi annemde beni kendi elleriyle gönderdi babamin elini öpeyim derken sltr olup git dedi o gidis son gidis ve görmemdi simdi evliyim ama kimsem yok burda yanlizim kocamda bana sahip cikmiyor aglamamam icin hersey yapiyor ama benim bildiyim ne olursa olsun bir anne baba kizina sahip cikmali

 10. #10
  - Çevrimdışı
  Üyecik ~yaralı-yürek~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Üye Numarası
  113099
  Nerden
  almanya
  Yaş
  29
  Mesaj
  44
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  9

  Cevap: 2009 da sizi neler bekliyor

  Alıntı bipbop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  insallah kocamda diyor sen bosuna üzüyorsun kenndini bunlar gelici gidici sözler yakinda gelirler ozaman ailenle konusursun evden cikarken bile sktr olup git dedi öyle dügünüm oldu kacarken evde yakalandim ben yine eve götürdü ailem beni ikiside benden nefret ediyorlardi annemde beni kendi elleriyle gönderdi babamin elini öpeyim derken sltr olup git dedi o gidis son gidis ve görmemdi simdi evliyim ama kimsem yok burda yanlizim kocamda bana sahip cikmiyor aglamamam icin hersey yapiyor ama benim bildiyim ne olursa olsun bir anne baba kizina sahip cikmali

  hayir kocam bana sahip cikiyor yanlis yazzdim

Benzer Konular

 1. sizi mezar kazıcılar sizi..:))
  Guney Tarafından Mesaj Panosu Foruma
  Yorum: 50
  Son mesaj: 14-02-2012, 08:43 PM
 2. sizi zengin LCD sahipleri sizi..:))
  Guney Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 13
  Son mesaj: 05-01-2011, 01:26 PM
 3. sizi seven bir erkek,sizi nasıl etkiler ?
  Gül@y Tarafından Ask ve Sevgi Foruma
  Yorum: 11
  Son mesaj: 20-10-2009, 10:30 PM
 4. Renklerin ışıltılı dünyasında burcunuzu neler bekliyor?
  Gül@y Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 02-07-2009, 03:32 PM
 5. Işıltılı bir yaz sizi bekliyor!
  serseriozi Tarafından Bu günlerde Ne Moda? Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-06-2007, 08:27 AM
Yukarı Çık