Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Tutkulu Aşklar dönemi..

Astroloji ve Fal Kategorisi Astroloji (burçlar) Forumunda Tutkulu Aşklar dönemi.. Konusununun içerigi kısaca ->> TUTKULU AŞKLAR DÖNEMİ (24 EYLÜL-18 EKİM) Aşk hayatımızla birebir alakalı olan Venüs gezegeni, akrep burcunun etkisi altına girmeye başlıyor. H2 ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  42
  Mesaj
  11.460
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742

  heart Tutkulu Aşklar dönemi..

  TUTKULU AŞKLAR DÖNEMİ (24 EYLÜL-18 EKİM)
  Aşk hayatımızla birebir alakalı olan Venüs gezegeni, akrep burcunun etkisi altına girmeye başlıyor. H2 Astroloji Danışmanı İrem Su bu dönemi sizin için değerlendirdi...

  Sevgili Okurlarımız,

  Aşk hayatımızla birebir alakalı olan Venüs gezegeni, sanıldığı gibi sadece sevgi ihtiyacımızı değil, bir başka insanla yakınlık kurma, aşkı hissetme, erotizm olgusu çerçevesinde romantik paylaşımlarda bulunma ve hayatın güzel yanlarının keyfine varma dürtümüzün de simgesidir. Yıllarca birbirinden bir türlü kopamayan, her defasında ayrılıp tekrar bir araya gelen çiftlerin eşleşim haritalarını incelediğimizde Venüs gezegenlerinin karşılıklı çekimi sağlayan inanılmaz gücünü gördüğümüzde biz danışmanlar hiç şaşırmıyoruz. Bildiğiniz gibi çağlar boyu böyle yaşanan, tutkulu ve oldukça derin nice sevdalar vardır. Venüs iki kişi arasındaki aşkın niteliği ve niceliği yönünde en etkili astrolojik temsilcilerden biridir. Bu nedenle gücünü tartışmak bile gereksizdir.

  Venüs gezegenlerinin seyirleri hakkında sizi bilgilendirmeye neden önem verdiğimizi şimdi daha net anlayabilirsiniz. Çünkü çağımız dünyasındaki hayat zorlukları, karmaşalar, savaşlar veya diğer sebepler bir yana, Aşk daima bir yanadır. Ne kadar zor durumda olursak olalım, mutlu süren bir birliktelik insanı hayata bağlayabilir, güçlüklerle mücadele etmenizi sağlayabilir ve yeniden yaşama katılmasına destek olabilir. Şimdi ele alacağımız Venüs gezegenin seyri ise tutkuların, ihtiraslı duyguların ve erotizmin uç noktalarında dolaşmamızı sağlayan Akrep burcu dönemidir. Venüs gibi, hoş duygular ve dengeli paylaşımlardan yana olan bir gezegenin, Akrep burcu döneminde halim selim bir enerji sunması beklenemez. Şimdi her burç mensubu, yaşam alanına göre yoğun duygular içinde, sahip olduğu herşeyi tutkuyla sarmalayacak, sadece kendisine ait olmasını isteyecek ve üzerinde hakimiyet kurmaya kalkışabilecektir. Aşk bu süreçte hem ifadeniz hem de yüreğinizdeki ateşi alevlendiren bir duygu olduğu gibi, sizi erotizmin uç noktalarında dolaştıran ve cinsel kimliğinizi kimi zaman güç aracı olarak kullanmanıza bile neden olacak kadar hırslandıran bir ifade aracı olacaktır. Bu dönemin sizlere yoğun duygular hissettiren aşklar yaşatmasını temenni ederim.

  Koç

  Sevgili Koçlar, aşk ve ilişkilerle birebir alakalı Venüs gezegeni tutkularınızın körükleneceği, arzularınızın yoğunlaşacağı ve karşı cinsle paylaşımınızın daha fazla ön planda olacağı Akrep burcu seyrine başlıyor. 18 Ekim tarihine kadar devam edecek bu etki altında siz Koçlar, isteklerinizin mutlaka yerine gelmesini talep edebilir, birlikte olduğunuz kişinin size ayak uydurmasını talep edebilirsiniz. Kısa bir dönem gibi gözükse de, bu etki altında başlayan aşklar oldukça derindir ve iki kişinin de birbiri üzerinde hakimiyet kurmaya çalışması doğaldır.

  Fakat bu hakimiyetin ana kaynağında tensel arzular daha yoğun olduğundan, çekişmeler, yakınlaşmalar, uzaklaşmalar ve daha sonra tekrar bir araya gelme gibi durumların yaşanması muhtemeldir. Böyle bir enerjiyi olumlu yönden kullanmak için aranızdaki dengenin karşılıklı olarak sağlanması gerekir. Yani bir tarafın kendi isteklerini diğer kişi üzerinde cinsellik veya başka yolla baskıda bulunarak sağlamaya çalışması sorunlara neden olabilir. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Boğa

  Sevgili Boğalar, Venüs gezegeninin 18 Ekim tarihine kadar devam edecek Akrep burcu seyri sizlerin, evliliğiniz veya uzun süredir devam eden ilişkinizle alakalı her konuda partnerinizin sahiplenme güdüsünün yükselmesi anl***** gelebilir. Bu durumda sizin istekleriniz veya düşüncelerinizle, onun sizden beklentileri arasında belli bir dengenin sağlanması gerekliliği oluşmaktadır. Venüs Akrep burcunda oldukça sert bir enerjidir. Beraberliğinizde eskiden beri var olan sorunlar varsa, bu enerji altında ortaya çıkabilir ve çözümlenmek üzere didiklenebilir. Tabi ki her ikiniz de kendi fikirlerini önemseyeceğinden ortak bir nokta oluşturmak kimi zaman zor olabilir.

  Ayrıca bu enerji altında tutkular inanılmaz derinleşir, arzular ön plandadır ve doğal olarak kimse kendisinden taviz vermek istemeyecek ama vazgeçmeyi de düşünmeyecektir. Bu enerjiyi olumlu kullanmanın yolu ise, farklılıklarınıza saygı duymak ve ılımlı ve olgun davranışlarda bulunarak süreci sakin geçirmeye çalışmaktır. İlişkisi olmayanlar için bu enerjinin anlamı ise, karşınıza çıkacak kişinin gayet derin ve tutkulu davranışlar sergileyen, cinselliğe düşkün ve isteklerini kabul ettirmekten hoşlanan yapıda biri olduğunu gösterebilir. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  İkizler

  Sevgili İkizler, Aşk ve ilişkiler, hayatın keyifli yanlarının tadına varılmasında astrolojik açıdan en büyük paya sahip Venüs gezegeni 18 Ekim tarihine kadar sürece Akrep burcundaki seyrine başlıyor. Venüs Akrepte son derece zorlu bir enerjidir. Yani istekler öylesine iradenize hakimdir ki, kendinizi bu enerji altında durdurmanız pek kolay değildir. Siz İkizler için bu enerjinin anlamı ise, özellikle iş hayatınızla alakalı konularda daha ihtiraslı ve daha kendinize dönük hareket edeceğinizin göstergesi gibidir.

  Genel olarak iş çevrenizde veya iş yerinde birlikte olduğunuz kişilerle olan iletişiminizde güçlü kişi imajı uyandırmayı bu dönemde daha fazla tercih edebilirsiniz. Rekabet konusunda neredeyse tüm şansları kendinizden yana kullanacağınız için, ekip çalışmalarında bir önceki Terazi burcu seyrindeki gibi uyumlu olmayabilirsiniz. Fakat ben yönetici gezegeniniz Merkürün Terazideki geri hareketi nedeniyle etrafınızdaki kişilerle olan iletişiminizi güçlü tutmanız gerektiğinden yanayım. Çünkü bugünlerde uğraştığınız konularla Ekim sonunda tekrar karşılaşmanız mümkün. O nedenle sakin hareket etmekte fayda var. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Yengeç

  Sevgili Yengeçler, Venüs gezegeninin burcunuzla uyum içinde olacağı Akrep burcundaki seyri bugün itibariyle başlamış bulunuyor. 18 Ekim tarihine kadar devam edecek bu enerji, özellikle aşk konusunda içsel yönden disiplinli davranmanızı mümkün kılacağı gibi, tutkularınızı, arzularınızı birebir ifade etmekten hoşlanacağınız anl***** da gelmektedir. Sahip olma yoğunluğunuz yüksektir ve yaşadığınız ilişkide kontrol ve güç arzunuz derinleşebilir.

  Cinsellik bu enerji altında ön plana gelmeye başlayabilir. Aşkın çekimsel gücü, sizi bir başkasıyla bütünleşmeye çağırabilir. Tensel arzularınızı hissetme ve hissettirme enerjiniz fazlasıyla etkilidir ve aşkta romantik paylaşımlardan ziyade karşılıklı çekim gücünün yarattığı duyguların tadına varmak size daha çok zevk verebilir. Karşınızdaki kişi üzerinde etkili olmak ve onun ilgisini sürekli çekmek hoşunuza gidebilir. Aradığınız güven duygusunu ilişkinizdeki erotizmi güçlü kılarak sağlamaya çalışmanız mümkündür. Bu süreçte Merkür terazi burcunda olduğu için, kafanızın içinde huzur isteği ön planda olduğundan bir yandan tutkularınızı yaşamak isterken diğer taraftan mantığınızı devrede tutmanız gerekebilir. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Aslan

  Sevgili Aslanlar, Venüs gezegeninin 18 Ekim tarihine kadar devam edecek Akrep burcu seyri bugün itibariyle başlamış bulunuyor. Bu enerjinin sizler için anlamı aileniz, eviniz sınırları içinde ve güvenliğinizle alakalı konularda disiplinli hareket etmeniz anl***** gelebilir. Büyükleriniz, eşiniz veya bazı kişilerin sizi denetim altına alması mümkündür. Bu durumda bir Aslan pes etmek yerine, kendini güçlü bir şekilde ifade etmeye çalışarak değerlerini koruma altına almayı tercih edebilir.

  Tabi ki yalnız yaşıyorsanız, birileriyle sorun oluşturmadan bu süreci evinizle alakalı konularda güçlü bir şekilde ifade etmeniz kolaydır. Fakat evliyseniz veya ailenizle yaşıyorsanız, size ne yapmanız gerektiğini söyleyen kişilerle her türlü konuda mücadele etmeye çalışabilirsiniz. Ailenizle bütünleşme arzunuzun yükseldiği bu dönemde mülkiyetçilik arzunuz yoğundur ve size akıl verilmesinden ziyade destek olunmasını bekleyebilirsiniz. Gerek iş gerekse özel hayatınızda onaylanmayı bekleyebilir, sırtınızın sıvazlanmasından hoşlanabilirsiniz. Elinizdeki herşeyi korumaya çalışacağınız için ketum davranabilirsiniz. Yani ne kadar üzerinize gelinirse gelsin, ser verip sır vermeyebilirsiniz. Bu süreçte kimle olursa olsun inatlaşmak yerine akıllı bağlantılarda bulunmak, fakat kendinize ait olanı da ılımlı bir şekilde korumaya çalışmak faydalıdır. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Başak

  Sevgili Başaklar, 18 Ekim tarihine kadar devam edecek Venüs gezegeninin Akrep burcu seyri bugün itibariyle başlamış bulunuyor. Venüs bildiğiniz gibi aşk ve ilişkilerle birebir alakalı olduğu gibi yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda da önem taşımakta. Sizler bu süreçte, disiplinli bir şekilde girişimde bulunabilir, maddi ve manevi kaynaklarınızı güçlendirme yolunda bazı kişi ve kuruluşlarla irtibata geçebilir, ortaklık girişimlerinde veya bireysel olarak kaynaklarınızı çoğaltmak için ne gibi yöntemler uygulayabilirsiniz bunlar hakkında bilgi toplayabilirsiniz.

  Eğitim hayatınızla ilgili mevzularda ise dönüşümde bulunmak için herşeyden önce kendinizle yüzleşmeniz ve eksiklerinizi tamamlamanız, disiplinli çalışmanız gayet önemlidir. Aşk hayatınızla ilgili konularda ise, karşınızdaki kişiyi değiştirmek yerine onu olduğu gibi kabul ederek iletişimde bulunmanız gayet faydalıdır. Partnerinizi kendi haline bırakmalı, üzerinde kontrol kurmaya çalışmamalısınız. Tutkunuzu, arzularınızı yaşamaktan hoşlanacağınız gibi bir yandan da teslim olmaktan korkabilir, kimi zaman uzak dururken kimi zaman birlikte olduğunuz kişiye yakınlaşabilirsiniz. Kısaca bu süreçte arzularınız yoğun ve bir o kadar doyumsuz olabilir. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Terazi

  Sevgili Teraziler, 18 Ekim tarihine kadar devam edecek Venüs gezegeninin Akrep burcu seyri başlamış bulunmakta. Bu enerji, siz Teraziler için, parasal konularda yoğun, tutkulu ve sahiplenici tarzda davranmanız anl***** gelebilir. Venüs bu burçta düşük konumda olduğundan maddi ve manevi değerlerinizle ilgili mevzularda hassas davranmanız mümkündür. Bunun en önemli nedeni, zor durumda kalmamak ve hayatınızı garanti altına almak içindir. Bu dürtü, çevrenizdeki insanları ve paranızı kontrol altında tutmaya çalışmanıza yol açabilir.

  Bazen kendinizi çok güvende hissedebilir, bazen de sanki her an bir şey olacakmış gibi kaybetmekten korkabilirsiniz. Herşey bu dönemde siyah ve beyaz olarak değerlendirileceği için, ortalama düşünmeniz zor olabilir. Oldukça sabit fikirli davranabilir, yanlış veya doğrularınız üzerinde inat edebilirsiniz. Yine bu etki altında parasal konularda aşırı ihtiraslı ve doyumsuz davranmanız mümkündür. Manevi anlamda ise, en küçük değerinizi bile koruma altına almanız ve sanki elinizden alınacakmışsınız gibi davranmanız, başkaları tarafından tuhaf bulunmanıza neden olabilir. Genelde böyle dönemlerde Terazilerin daha dikkatli harcamalar yaptığı çok görülmüştür ve yine böyle zamanlarda tutkulu yanlarının fazlasıyla ön planda olduğu gözlemlenmiştir. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Akrep

  Sevgili Akrepler sizler için gayet hoş, olumlu ve son derece güçlü bir dönemin başlangıcı olan Venüs gezegeninin burcunuzdaki seyri bugün başlamış bulunmakta. Artık ilişkiniz, girişimleriniz ve kendinizi ifade konularında biraz daha rahat nefes alabileceğiniz Venüs gezegeninin burcunuzdaki seyri bugün başlıyor. 18 Ekim tarihine kadar devam edecek bu etki altında, özellikle 4 Ekim tarihinden sonra bugünün iki misli daha atak ve cesur davranmanız mümkün olacaktır. Neden 4 Ekim diyorum. Çünkü şu aralar yöneticiniz Mars hala Terazi burcunda ve sizin çoğu konuda çekingenlik duymanıza neden oluyor. Fakat bu tarih geldiğinde hem Venüs hem Mars hem de Güneş gezegeni yanınızda olmaya başlayacak.

  Bütün bu enerjilerin olabilecek yansımalarından Ekim aylık yorumunuzda size söz edeceğim. Sadece rahat olmanızı, sakinleşmenizi ve gülümsemenizi istiyorum. Kendinize olan güven duygunuzu yitirmeyin. Şu aralar yavaşlamış, içe dönük gibi duruyor olsanız da, bugün başlayacak Venüs transitiyle yavaş yavaş karanlıklardan aydınlığa çıkmanız mümkün olacaktır. Venüsün bu seyri ilişkinizle alakalı konularda da etkilidir. Tutkularınızı, aşkınızı ve sahiplenme gücünüzü ön planda tutabilir, kendi geminizin kaptanı gibi, istediğiniz rotada ilerleyebilirsiniz. Sadece size önerim bu aralar Merkür gezegeninin geri hareketinden yararlanarak eskiden beri düşündüğünüz işlerinizi yürürlüğe koyarken, yeni planlamalar için sakin ve sabırlı olmanızdır.

  Yay

  Sevgili Yaylar, Venüs gezegeninin Akrep burcunda, 18 Ekim tarihine kadar devam edecek seyri bugün başlamış bulunuyor. Bu enerjinin siz Yaylar için olabilecek en önemli etkisi, gizli veya yasak hatta sıradışı olan herşeye karşı daha istekli olmanız ve bütün bu duyguları mahremiyetiniz olarak görerek kimseyle paylaşmamanızdır. Yay insanları genelde içleri dışları bir olduğundan içlerinde pek bir şey saklamazlar. Çünkü hesapçılıkları yoktur. Fakat Venüs Akrep burcu dönemlerinde karda yürüyüp izlerini belli etmek istemezler.

  İlişkisi olanlar ise bu dönemde partnerlerinin kendilerine karşı, sanki ilk kez tanışmış gibi baştan çıkarıcı davranmasını bekleyebilirler. Bu haz duygularının yükselmesine ve beraberliklerine karşı daha itinalı davranmalarına neden olabilir. Fakat bunun da belli dozda olması lazımdır. Yani fazlası sıkılmanıza neden olabilir. Ayrıca bu dönem yasak ilişki ve kısa süreli kaçamaklar açısından isteklilik doğurabilir. Tabi ki herhangi bir soruna yol açabilecek kadar etkili bir enerji değildir, çünkü hala Merkür gezegeninin Terazi burcunda ilerliyor oluşu hem kafanızın içinde kararsız durumda olmanıza hem de ciddi ilişkinize daha fazla önem vermenize neden olabilir. Ancak 4 Ekim tarihinde Mars Akrep burcunda seyretmeye başladığında dikkatli olmak faydalıdır. İlişkisinde sorun olanlar ise Venüsün Akrep burcu seyri esnasında problemlerle uğraşmaktan hoşlanmayacakları için sessiz kalmayı tercih edebilirler. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Oğlak

  Sevgili Oğlaklar, Venüs gezegeninin Akrep burcunda 18 Ekim tarihine kadar etkili olacak seyri bugün itibariyle başlamış bulunuyor. Bu enerji siz Oğlaklar için ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı konularda özdisiplin duygusu içinde davranarak hareket etmeniz adına etkilidir. Lider olduğunuz konularda veya yetenekli olduğunuz her alanda gücünüzü göstermekten hoşlanacağınız bu süreçte, kafanızın içindeki plan ve projeleri hayata geçirmek arzunuz yoğundur. Ne olursa olsun kendinizin ve amaçlarınızın gayet farkında olduğunuz bu dönemde dışarıdan gelebilecek etkiler karşısında mücadele verebilir, güven duygunuz dimdik bir şekilde kontrolü elinizde tutmaya çalışabilirsiniz.

  Sıradışı bir şeyler yaşamak arzunuz bu süreçte yükseleceğinden, adım attığınız konularda yeniliklerde bulunmak adına hedeflerinizi gözden geçirebilir, bulduğunuz ilginç şeyleri uygulamak isteyebilirsiniz. İlişkinizle alakalı konularda daha sahiplenici, kontrol kurmaya yönelik tavırlar gösterebilirsiniz. Oluşan sorunlarda taviz vermez fakat kaybetmekten de, o denli çekinebilirsiniz. Sevgilinizle arkadaşlık etmekten, sanki onu yeni tanıyormuşsunuz gibi tutkularınızı dile getirmekten zevk alabilirsiniz. Öncü gücünüzü diğer insanların kabullenmesi için öncelikle yapmanız gereken, gerek hedefleriniz gerekse ilişkinizle alakalı konularda değişime açık olmanızdır. Ne kendinizi ne de karşınızdaki kişiyi sınırlar içine hapsetmeyiniz. Onunla önce dost olmayı, birlikte hobilerinizi paylaşmayı deneyiniz. Sosyal ilişkilerinizde ketum ve mesafeli davranmak yerine, yeni insanlarla tanışmaya gönüllü olunuz. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Kova

  Sevgili Kovalar, 18 Ekim tarihine devam edecek aşk ve ilişkiler, hayatın keyif veren güzellikleriyle birebir alakalı Venüs gezegeni Akrep burcundaki seyrine bugün başlıyor. Bu enerji siz Kovalar için, mesleki konularda, toplum içindeki itibarınız, otorite konumundaki kişilerle olan ilişkilerinizde güç ve değişim arzusu içinde hareket etmeniz anl***** gelebilir. Hedeflerinize varmak için bu süreçte gerekli olanla olmayan arasındaki sınırı çok iyi tespit etmeniz lazımdır. Yani boş işlerle uğraşmak yerine, sizi ileriye götürecek, gelişiminizi sağlayacak işlere öncelik tanımanız gerekebilir. Korkularınızın veya çaresizliklerinizin esiri olmak yerine, hayatınızla ilgili dönüşümde bulunmak için daha fazla mücadele vermeniz gerekebilir.

  Toplum hayatında iyi bir yer edinmek için ne olursa olsun güçlü olmak zorundasınız. Kimileriniz iyi bir izdivaç yaparak gerçekleştirebilir, kimileriniz ise iyi bir meslek seçimde bulunarak. Fakat ne olursa olsun bu zamanda belli bir hedefiniz ve bulunduğunuz alanda belli bir isim yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden de, ufak tefek sorunların sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyiniz. Bu enerji, güç ve kontrol arzusu doğuracağından, otoriter kişiler kendi kuvvetlerini sizin üzerinizde kurmaktan hoşlanabilirler. Burada yapmanız gereken oyunu kuralına göre oynamak ve gerektiği yerde esneklik gösterebilmektir. Kendinizi asla küçümsemeyiniz, herşeyi şansa bırakmayınız. Şunu biliniz ki, siz bu dünyada teksiniz ve sizden bir tane daha yok. O zaman yapılacak şey, öncelikle özgüven duygunuzu sağlam tutmak ve akıllıca taktiklerle ilerlemektir. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  Balık

  Sevgili Balıklar, 18 Ekim tarihine kadar devam edecek Venüs gezegeninin Akrep burcu seyri bugün itibariyle başlamış bulunuyor. Siz Balıklar için, eğitim hayatınız başta olmak üzere, iş veya özel ilişkinizle alakalı konularda başlayacak yeni bir dönemin göstergesidir. Yalnız bu dönemin gerçekten başarılı geçmesi için, maddi destek ihtiyacınız son derece önemlidir. Kimileriniz için mesleki ihtisas, kimileriniz için yüksek eğitim, bazılarınız için yurtdışı faaliyetleri açısından önemli olan para, ileride başarılı girişimlerde bulunmanız için neredeyse, olmazsa olmaz denilen bir olgudur.

  Bu istekleriniz için, 4 Ekim tarihinde başlayacak Mars gezegenin Akrep burcundaki ilerleyişi size destek olabilir ve ardından Merkür gezegeninin 15 Ekim tarihinde geri hareketinin bitimiyle de rahat bir nefes almanız mümkün olabilir. Doğum haritalarınızdaki enerjiler nispetinde belirleyeceğiniz hedeflerinize varabilmeniz için benim size önerim, Ekim ayının başına kadar sakin ve sabırlı olmayı sürdürmenizdir. Bu konuyla ilgili geniş açıklamayı Ekim aylık yorumunuzda sizlere ifade etmeye çalışacağım.

  iremSu
  H2 Astroloji Danışmanı

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye kirmizigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2008
  Nerden
  Istanbul, Turkey, Turkey
  Mesaj
  3.148
  Blog Mesajları
  22
  Rep Gücü
  18820
  akrep, burcunda olmam bir ayricalikmis .

Benzer Konular

 1. Tutkulu aşk mı huzurlu aşk mı?
  dogangunes Tarafından Ask ve Sevgi Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 27-01-2010, 07:05 PM
 2. İşte ilişkide tutkulu olmanın ipuçları !
  Gül@y Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-01-2010, 08:45 PM
 3. büyük aşklar.
  __speedy_ Tarafından Ask ve Sevgi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-05-2009, 03:59 PM
 4. Düzenli ve tutkulu bir iliski yürütmenin en iyi yolu dönem
  EXSELANCE Tarafından Ask ve Sevgi Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 05-03-2009, 02:04 AM
 5. Hala Böyle Aşklar Var..!
  canseli Tarafından Ask ve Sevgi Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 28-02-2007, 11:15 AM
Yukarı Çık