KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Burcunuzda bulunan Ay eşliğinde girişken ve canlı enerjilerle hareket ediyorsunuz. Kişiliğinizi öne çıkaracak yeni girişimleriniz olabilecek. Bu sayede değişik fırsatları kolaylıkla elde edebileceksiniz. Yeni başlangıçlarınız kendinize olan güveninizi destekleyebilecek. Artık ilişkilerinizde tutarlı olmayı başarabilir ve uyumlu olmak için daha çok çaba gösterebilirsiniz.

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs) Sizi kısıtlayan ve harekete geçme arzunuzu engelleyen koşulları kabul etmelisiniz. Bu nedenle hiçbir konuda acele etmemeli ve sabırlı olmayı başarmalısınız. Zira kendinize olan güveniniz devam ediyor. Geçmişe ait konular sizi bir hayli uğraştırsa bile, bunları akışa bırakarak aşabilirsiniz. Bu arada başkalarının yararına çalışmalar size huzur verebilecek.

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran) Kendinizi son derece aktif hissediyorsunuz ve sosyal alandaki canlılıktan faydalanabilirsiniz. İleriye dönük kararlarınız artık netleşebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz bugün çok yönlü gelişebilecek. Bu sayede sizin hayatınıza katacağı olumlu getirilerini de görebilirsiniz. Sosyal olanakları ileriye dönük düşünebilmelisiniz.

YENGEÇ Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz) İş hayatında süregelen birtakım engelleri artık aşıyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz desteği görmeniz ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde düzelme mümkün olabilecek. Bu olumlu koşulları değerlendirmeli ve öne çıkabilmeniz için çaba göstermelisiniz. Tamamlanması gereken pek çok işinizi ciddiye almaya devam etmeniz sizin yararınıza.

ASLAN Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos) İlişkilerinizde düzenli ve dengeli olmayı başaracaksınız. Zira hayatınıza girebilecek yeni kişilerle önemli kararlar gündeme gelebilecek. Çok fazla sorumluluk taşımanıza rağmen, kendinizi ortaya koymakta kararlılık göstereceksiniz. Yeni bir eğitim programı size yeni ufuklar açabilir ve destek göreceğiniz gelişmeleri beraberinde getirebilir.

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül) Duygusal alanda gevşemeyi başaracaksınız. Zira bu alandaki paylaşımlarınızda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Ayrıca eşinizin para durumu ile ilgili önemli kararlar sizi kazançlı bir duruma getirebilir. Bu gelişmelerle beraber başkalarından destek bulacağınız yeni olanaklar ve yatırım imkanları üzerinde durabilirsiniz.

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim) Bire bir ilişkiler adına şanslı bir günde olacaksınız. Gün içinde eşinizle olan ilişkinizde çok şey öğrenebilir ve uyum elde edebilirsiniz. Bu sayede birtakım sorunlarınızı aşmayı başarabilirsiniz. Yeni anlaşmalar olumlu yönde gelişirken, işbirliğine açık yanlarınız sizin lehinize gelişebilir. Ortak yeni projelerinizde ise yenilikler denemeye hazır olmalısınız.

AKREP Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım) Enerjinizi yapıcı kullanabilir ve tüm işlerinizin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Hızlı hareket etmeniz gereken detaylı işler üzerinde durabilirsiniz. Kişisel güveniniz ile iş ortamında başarıya yakın olacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerle uyum geliştirmek veriminizi oldukça artırabilecek. Sağlığınız konusunda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

YAY Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık) Yaşama sevinciniz artıyor ve kendinizi ifade etmenin başarısını yaşıyorsunuz. Size keyif veren pek çok konuda hevesli olabilir ve yaratıcı alanda aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Bu sayede tüm çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Aşk hayatınızda daha coşkulu arayışlar içinde bulunacaksınız. Maddi alanda yeni kararlar alırken riskten uzak kalmanızda yarar var.

OĞLAK Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak) Tüm gününüz hareketli ve yeni girişimlerle geçebilir. İşe ait konular ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Zira tamamlanması gereken işler yüzünden planlı olmanız gerekiyor. Amaçlarınız konusunda ilişkiler belirleyici bir rol alırken, üstlerinizin desteği ile önemli aşamalar elde edebiliriniz. Öne çıkacağınız gelişmeleri fırsat olarak görmelisiniz.

KOVA Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat) Gün boyunca sizinle ilgili konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sizin için, hareketin ve yeni girişimlerinizin öne çıktığı şartlar söz konusu. Duygularınızı rahat ifade edebilir ve kendi kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Özellikle eğitim konularında daha girişimci ve kararlı olmanız sizi başarılı kılabilecek. Verimli geçecek kısa yolculuklarınız size çok şey katabilir.

BALIK Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart) Kendinizi çok kararlı biçimde ortaya koyacaksınız. Para konularının önemini kavramanız ve yeni adımlar atmanız söz konusu olacak. Kişisel beceriniz ve cesaretiniz sayesinde kazançlarınızı artırmakta başarılı olabilirsiniz. Birikimlerinizi yatırıma dönüştürmek için güzel olanakları değerlendirmelisiniz. Her şeye rağmen aşırı harcama arzunuzu yenmeniz gerekiyor.