Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3
 1. #1
  Tecrübeli Üye pandura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Aug 2007
  Nerden
  EDİRNE
  Mesaj
  349
  Rep Gücü
  35

  günlük burç falımız

  Koç - 24.08.2007 , Cuma  Bugün, bilinçaltınızda iki farklı duygu etkindir ve bu durum en fazla toplum hayatınız ve mesleğinizle ilgili konularda ortaya çıkar. Sizler bu enerjinin hem olumlu hem de olumsuz yönünü bilirseniz en azından kendinizi denetleyebilir ve günü faydalı bir şekilde geçirebilirsiniz. Olumlu olarak kullanmak istiyorsanız, bilinçaltınızdaki güvence arayışınızı sabır ve azimli davranarak elde etmeye çalışmalı, fikirlerinizi anlatırken kendinizle çelişkiye düşmeden, kafanızın içindeki herşeyi hayata geçirmelisiniz. Yalnız bunu yaparken sertlik göstermek, uyumsuz olmak çözüm değil bilakis sorun yaratıcı olabilir. İşinizi sahiplenmeli, duygularınızla istekleriniz arasındaki ince çizgiyi korumaya çalışmalısınız.

  Özellikle, burcunuzun 21 Mart-5 Nisan tarihleri arasında doğan Koç mensuplari için bugün, kendi isteklerini gerçekleştirmek isterken, otorite konumundaki kişilerin engeli nedeniyle zorlanabilirler. Oysaki bugünkü enerjiniz, işinizle ilgili konularda, detaylara dikkat etmenizi ve keskin gözlem gücünüzle her zorluğun altından kalkmanızı sağlayacak kadar yoğundur. Bütün bunlara engel olacak tek şey, özgürlük konusundaki inadınız ve mesleki konulardaki aşırı sorumluluğun yarattığı gerilim olabilir. Bu durumla baş edebilmek için, mantıklı olmalı, sizi bunaltan yada üzen durumları sevdiklerinizle paylaşımdan çekinmemelisiniz. Ebeveynleriniz veya sizin üzerinizde hakimiyet kurması mümkün kişilerle elinizden geldiğince iyi kontak kurabilirseniz hiçbir sorun çıkmayacaktır.
  Boğa - 24.08.2007 , Cuma  Bugün, görüşlerinizi mantık çerçevesi içinde ele alabilmeniz gayet kolaydır. Ciddiyet içeren tüm işlerde başarı kesindir ve el atılan her konuda güvenilir oluşunuzun faydasını görebilirsiniz. Özellikle yaratıcılık gerektiren faaliyetler açısından akıl gücünüz en ön plandadır. Detayları gayet iyi yakalayan gözünüz, güven veren herkesi ve her olayı benimseyecektir. Sizi kandırmak veya suistimal etmek mümkün değildir. Bir bakışınızla kimin ne demek istediğini anlayan bir kavrama gücüne sahip olacaksınız. Bilinçli olarak düşündüklerinizi hayata geçirebilir, duygularınızın sizi yoldan çıkarmasına izin vermezsiniz. İnsanları sözlerinizle etkileme gücünüzün altında yatan en önemli değer, sağlam oluşunuzdur. Sizin attığınız adımların ne kadar doğru olduğunu bildiklerinden güven duymaları da kolay olacaktır. görüşmeler açısından gayet uygun bir gündür. Yazı yeteneğiniz genel olarak iş konularında hakimiyeti ele almanızı sağlayacaktır.

  Çevrenizdeki kadınlarla iletişiminiz belirli bir mesafe ve saygınlık içerir. Olgun, deneyimli insanlarla bir arada olmaktan ve kafanızın içindekileri paylaşmaktan zevk alacaksınız. İnancınız mantık ölçüleri içinde olup, fanatizm olgusundan uzaktır. Herşeyi gerçekçi gözlerle görebilir, duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermezsiniz. Dobra konuşacak, her zamanki gibi dürüst davranacak ve aynı şekilde de davranılmasını bekleyeceksiniz  İkizler - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, yönetici gezegeniniz merkürün oğlak burcunda ilerleyişi siz İkizler için, maddi kaynaklarınızla ilgili konularda ciddi düşünmeye sevk edecektir. Biraz karamsarlık görülebilir. Korkularınız nedeniyle güvencesiz kalacağınızı düşünerek kendinizi rahatsız hissettiğiniz anlar olsa da, siz azimle ve kararlılıkla sorunların üstesinden gelebilirsiniz. duygularınızın mantık dahilinde oluşu gayet iyidir fakat kuşku ve kuruntulara kapılır, güvensizliğe düşerseniz kendi kendinizi engellemiş olursunuz. gün içinde ailenizle ilgili konularda iletişiminiz gayet ciddi olabilir, onlarla bütçenizi ilgilendiren meselelerde konuşabilirsiniz. Böyle durumda yapmanız gereken, baskı kurarak isteklerinizi kabul ettirmek yerine uzlaşı içinde durumunuzu dürüstçe belirtmek olmalıdır. birebir duygusal ilişkileriniz bakımından karşınızdaki kişiyi net olarak inceleyebilir, bazı durumların sizde yaratacağı rahatsızlık nedeniyle biraz mesafeli davranabilirsiniz.

  İşinizle ilgili meselelerde güvence isteğiniz yoğundur, maddi şartlarınızın çok daha iyi olmasını bekleyebilir, bunun karşılanmadığını hissettiğinizde ise, iş randımanınız açısından düşüşler gösterebilirsiniz. Günlük bu enerjinin sizi olumsuz anlamda etkilememesi için, bilinçli düşüncelerinizi olumlu alanlarda yönlendirmeyi ihmal etmeyiniz  Yengeç - 24.08.2007 , Cuma  Bugün, burcunuzda oluşacak dolunay enerjisi(transit ay, güneşinizle karşıt) ilk önce 21 Haziran-7 Temmuz doğumlu yengeçleri etkisi altına alarak, partner ilişkileri bakımından zorlu bir gün yaşatacaktır. İlişkinizi tekrar gözden geçirme isteğiniz yoğunlaşacak, kendi istekleriniz ile onun duyguları arasındaki mesafeyi dengelemeniz gerekecektir. Sizin duygusal yapınız, sahiplenici ve koruyucu tavırlarınızla, onun ciddi bakış açısı ve karamsarlığı oldukça rahatsız edicidir. Siz sahip olduğunuz değerleriniz hakkında güvence isterken, o kendinden emin ve kimseye ihtiyacı yokmuş görüntüsüyle sizi tedirgin edebilir. Bu durumda yapılması gereken, son derece sabırlı bir şekilde olayları mantık çerçevesi içinde ele alarak konuşmayı denemektir. Yaşadığınız sıkıntıyı her ne olursa olsun, dürüst bir şekilde ona açmaya çalışınız. Yanlış anlaşılmak korkusu taşımadan, kendinizden emin bir şekilde ne hissediyorsanız ona söyleyin. Bu durum onun kendisini toparlamasını sağlayacaktır.

  Bu hareket tarzınız size doğal bir çekicilik kazandıracağı için, etki alanınızdan uzaklaşması mümkün olmayacaktır. Her detayın üstünde durun, ilişkinizle ilgili son durumun, eğer çözülmezse nelere yol açabileceğinden bahsedin ve olayın ciddiyetinin farkında olmasını sağlayın. Aynı şekilde siz de, mantığınızla duygularınız arasında kalmadan hareket edin. Bunu yapmadığınız takdirde beraberliği zora sokan taraflardan biri de siz olursunuz.
  Aslan - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, bilinçaltınızda sizi rahatsız eden durumların başında sağlığınız ve iş hayatınız en baş yeri alır. Gündelik işlerinizi yaparken gayet ciddi ve mesafeli bir tutumunuz vardır, en ufak bir terslikte hemence alınganlık gösterebilir sizi kimsenin anlamadığını düşünebilirsiniz. İstediğiniz tek şey, değerinizin bilinmesi ve huzurlu bir ortamdır. Başarma tutkunuz yüksektir fakat bunu ifade ediş tarzınız diğerlerinden farklı olduğu için etrafınızdaki insanlar sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Duygu dünyanız ile davranışlarınız arasında keskin bir çizgi vardır ve bunu ancak sizi gerçekten seven kişiler geçebileceğini düşünürsünüz. Sağlık konusu yine gündemdedir. Eşiniz veya ebeveynlerinizle ilgilenebilir, onlara hizmet verebilir ve elinizden geldiğince destek gösterebilirsiniz. Kendinizi formda tutmak veya hastalıklardan korumak için daha dikkatli olmak gerektiğini hissedebilir ve sosyal güvencenizi sırf bu yüzden daha fazla önemseyebilirsiniz.

  Parasal konularda ise işlek bir zeka ve ayrıntıların farkında olmanızı sağlayacak bir gözlem gücünüz vardır, gün içinde birebir iş ilişkileriniz kanalıyla maddi güç elde etmek kolaydır, sadece yapmanız gereken, kendinizi işinize odaklamak ve görevlerinizin farkında olarak dikkatli çalışmaktır. Detaylı işlerle uğraşmak zorunluluğu can sıkıcı olsa da, bilinçli bir şekilde düşündüğünüzde bütün bunların yaratacağı sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Duygusal meseleleri bu etki altında ele aldığınızda daha mantıklı çözümler üretmeniz kolay olsa da, kökeninde aşırı bir ciddiyet olacağı için sevginizi hissettirmeniz zorlaşacaktır.

 2. #2
  Tecrübeli Üye pandura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Aug 2007
  Nerden
  EDİRNE
  Mesaj
  349
  Rep Gücü
  35

  Cevap: günlük burç falımız

  Başak - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, kendinizi ifade ve aşk konusunda mükemmeli isteme arzunuz yoğundur. Kendinizi başarılarınızla ispat etmek zorunluluğu sizi bunaltsa da, sorumluluklar altında tedirgin olsanız da, aslında bütün bunların kökeninde ciddi duygularınız yatmaktadır. Yetersizlik duygularınız baskın olabilir, derin bir bağlılık beklentiniz yoğundur fakat ifade tarzınız o denli mantıklıdır ki, karşınızda kim olursa olsun sizin mutsuzluk çektiğinizi düşünür gibidir. Oysaki tam tersine bilinçli istekleriniz ile zihniniz arasındaki denge gayet iyidir ve siz duygularınızla mantığınız arasındaki çizgiyi gayet iyi koruyabilirsiniz. Buradaki sorun, yaşamınızdaki herşeyde aradığınız mükemmellik ve güvencedir. Kendi kafanızın içindeki sınırlar içinde olmayan herşey tedirginlik yarattığı için, bu dış imajınıza da etki etmektedir. Açık ve doğal olan herşey ilginizi çekebilir, kıskançlık duygularınız yüksektir fakat bu daha çok iş hayatınızda ortaya çıkabilir.

  Çevrenizdeki insanların, yaşam tarzları ve olanaklarının sizden farklı oluşu tedirginlik verebilir. Gerçek duygularınızı ifade etmektense, geri planda kalarak izlemekten yanasınızdır. Gün içindeki diğer bir enerji ise, sözel gücünüzdeki güven ve sağlamlığınızın, sizinle konuşan insanların etkilenmesini sağlamasıdır. Kimle iletişimde bulunursanız bulunun, fikirlerinizi kabul ettiremeyeceğiniz kimse yoktur. Yapmanız gereken, kafanızın içindeki herşeyi hayata geçirmek, hedeflerinize hırsınız ve azminizle kilitlenmektir.
  Terazi - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, güvence duygunuzu en yoğun şekilde hissetmek istediğiniz alan iç güvenliğinizle alakalı konulardır. Kafanızın içindeki bazı şüpheler veya kuruntular, sanki isteğiniz dışında bazı durumların sizi zora sokacağı yönündedir. Oysaki bu enerji sayesinde keskin bir gözlem gücünüz vardır ve siz hedef duygunuzdan bir milim bile şaşmadan araştırmaya, çalışmaya ve azimle ilerlemeye devam ederseniz başarmamanız için bir neden yoktur. Şu günlerdeki enerjiniz sizin için aslında çok kıymetlidir fakat gereksiz şeyleri kafanıza takarak bunu yanlış bir şekilde kullanmaya kalkarsanız kendinize oldukça eziyet verebilirsiniz. Öncelikle yaşamınızdan silip atmanız gerekenleri, mantıklı bir şekilde ele alınız. Kendinizi yenilemeye öncelikle düşüncelerinizden başlar ve kendi içinizde güven duygusu oluşturursanız gerek mesleki konularda gerekse ilişkileriniz açısından yükselişe geçebilirsiniz.

  Gün içinde, kendi mahremiyetiniz altında olan, gizli dünyanıza ait her konuda, başkalarına karşı soğuk bir duvar örmeden önce şöyle düşünün. Sizi bu kadar tedirgin eden asıl duygu nedir? Ebeveynlerinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle ilgili sorunlarınızın temelinde yatan duygu problemlerine aşırı bir mantıkla yaklaşmak yerine, daha ılımlı ve sevgi dolu bir şekilde davranırsanız öncelikle kendi içinizde uyumu yakalayacağınızı biliniz.

  Akrep - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, genel olarak iletişim tarzınızda ciddiyet hakim olacaktır. Çevrenizle olan birebir ilişkilerinizde güven olgusu çok değerlidir. Size sağlamlık veren, zamanla oturmuş olan her şeyinizi sahiplenir ve kaybetmekten korkabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir, yeni okulunuz, öğretmenleriniz hakkında bilgi toplayabilir ve nasıl bir ortamda öğrenim göreceksiniz onu saptayabilirsiniz. Çalışma hayatınızla ilgili alanlarda, ciddiyet içinde görevlerinizi ele alır, duygularınızı işinize karıştırmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla paylaşım içinde bulunmak sizi rahatlatabilir, kimi dostlarınızla aranızdaki problemleri bugün ele aldığınızda gerçekleri daha net ortaya koyabilirsiniz. Kısa gezintiler açısından kısır bir gün olabilir. Son anda bazı randevularınızı askıya alınabilir veya sizin bugün için ertelemekte durumunda kalabilirsiniz.

  Kafanızın içindeki bazı projelerle ilgili daha detaylı çalışmak isteyebilir, sistemli ve disiplinli olmak gereği duyabilirsiniz. Kimileriniz bugün aşırı ciddiyetin getirdiği bir içsel sıkıntı yaşayabilir ve bunu gidermek amacıyla daha sosyal olmak isteyebilirler, kimileriniz ise tam tersine kendi çevrenizde çok daha huzurlu olduğunuzu düşünebilirsiniz. Her ne durum oluşursa oluşsun,  Yay - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, parasal konulardaki güvence arayışınız yoğun olacaktır. her zaman özgür bir şekilde para harcamayı seven kişiler olarak, bugün biraz daha dikkatli olmaya çalışmanız doğaldır. İşinizle ilgili konularda daha dikkatli olma gereği duyabilir, mesleki faaliyetlerinizin ana maddesini gerçek ve pratik çalışmalar kanalıyla kendinizi ifade etmek oluşturur. İş bölümü, planlama üzerine yoğunlaşabilir, en ufak bir konuyu bile es geçmeden analiz etmek ilerisi adına yararlı olacaktır. Gün içinde ise, bu yoğunluk nedeniyle kendinizi oldukça yorgun hissedebilir, isteklerinizi arka plana atabilirsiniz. Sanki yeteri kadar çalışırsanız, daha fazla şeye sahip olacağınızı düşünebilirsiniz. Sosyal statünüzü önemsediğiniz için, duygularınızla alakalı konularda mantığınızı daha fazla önde tutarak, dağılmaktan kurtulabilirsiniz. Mükemmelliğe verdiğiniz pirim yüksektir ve elinizi attığınız her konuda da bu şekilde hareket etmek zorunluluğunuz vardır.

  Yaz sezonu bitişi ve sonbaharın yaklaşmakta olduğu bugünlerde, sizin için işinizle ilgili konularda atılım ve yoğunluk başlayacağı için şimdiden ön hazırlıkları tamamlamak gereği duyabilirsiniz. İşinizi en iyi şekilde başarmak için, iletişim konusunda duygusal olmaktan ziyade, daha gerçekçi düşünmeniz icap edecektir. Bu sizi yanılmaktan veya yanlış yapmaktan koruyacaktır. Özgür şekilde hareket etmek bugün oldukça zordur çünkü sorumluluklarınız hakikaten ağırlık vermektedir.

 3. #3
  Tecrübeli Üye pandura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Aug 2007
  Nerden
  EDİRNE
  Mesaj
  349
  Rep Gücü
  35

  Cevap: günlük burç falımız

  Oğlak - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, kendinizi ifade gücünüz, burcunuzda oluşacak yeniay enerjisiyle(transit Ay ile güneşiniz kavuşumda) artış gösterebilir. Bilinciniz ve duygularınız aynı doğrultuda olduğu için doğal olarak daha ciddi bir tutum içinde davranmaya özen gösterebilirsiniz. İçinizden geçenleri dürüstçe paylaşmaktan hoşlanabilir, sizin için önemi olan konularda açık açık konuşmayı tercih edebilirsiniz. Bugün, burcunuzun ilk onbeş gününde doğanlar için yeni kararlar almak ve uygulamak enerjisi vardır. Yarın ise son onbeş gün doğanlar için, yeni enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjinin yaratacağı etkinlik diğer burçlarda bazı sorunlara yol açsa da, sizin için kendinizle barışık olma anlamı taşımaktadır. Yolculuklarla ilgili konular gündeminizdedir fakat bunların çoğu işinizle alakalı konularda olacaktır.

  Mesleki faaliyetleriniz bu iki gün boyunca oldukça yoğun geçebilir, başınızı kaşıyacak vakit bulmakta zorlanabilirsiniz. Duygu dünyanızda ise, bilinçli bir şekilde hareket etmek isteğiniz yoğun olduğundan, bilinçaltınızda hissettiklerinizi yazıya ve söze dökmeniz kolaydır. Genelde olgun tavırlı ve yaşınızdan büyük düşünceler içinde olabilirsiniz. Yönetici pozisyonundaki kişilerle olan görüşmeleriniz gayet başarılı geçer, hatta çalışkanlığınız dolayısıyla takdir edilirsiniz  Kova - 24.08.2007 , Cuma  Bugün, üzerinizdeki ağırlık oldukça sıkıntı vericidir. Ödemeler konusu veya alacaklarınızla ilgili zihinsel olarak düşünceli olabilir, pratik bir şekilde hareket etmek istersiniz. Fakat günlük şartlarınız içinde hızlı bir şekilde çözüm bulmak zordur. Aksayan yönleri tesbit ettiğiniz halde, ummadığınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İşinizden almayı düşündüğünüz bir avans işi ertelenebilir veya siz ödeyeceğinize dair verdiğiniz bir sözü tutamayabilirsiniz. İşinizle ilgili bir seyahat konusu gündeme gelebilir fakat bu son anda ertelenebilir. Duygusal konularda gözlerden uzak kalarak karamsarlaşma meyliniz vardır, yeniden bazı şeyleri gözden geçirerek, en ince detayına kadar analiz etmeniz gerekecektir. Genel anlamda bir halsizlik söz konusudur. Yazın bitmesi ve işlerin yavaş yavaş artmaya başlamasının getirdiği bir tedirginliğiniz vardır. Daha önceden bitirilmesi gereken işlerle ilgili yoğun bir çalışma içine girebilirsiniz. Pratik çözümler bulmak ve görevinize odaklanmak için, hiçbirşeyi kafanıza takmamanız gerekecektir. Mide sorunları veya kemik, diş problemleriniz olabilir. bunlar bastırılmış enerjinin yarattığı psikosomatik rahatsızlıklardır. Yorgunluğunuz için vitamin alımı hem sinirlerinize iyi gelecek hem de sakinleşmenizi sağlayacaktır.

  Otorite konumundaki kişilerle aranızda maddi konularda veya işinizle ilgili görüşmeler umduğunuz gibi gitmeyebilir veya şimdilik ertelenebilir. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınızdaki duygular birbiriyle zıtlaştığı için, karşınıza kim çıksa anlaşma ortamı sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bu enerji altında duygusal konularda adım atmak yerine birkaç gün sonrayı beklemeniz faydalı olacaktır.  Balık - 24.08.2007 , Cuma


  Bugün, sağlam ve güçlü dostlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizi seven ve değer veren kişilerle öncelikle iş konusunda ve daha sonra da duygusal mevzularda iletişimde bulunmak ferahlık verecektir. Bu arada ilişkinizle alakalı konulardaki içsel çatışma devam etmektedir fakat son gelişmeler doğrultusunda olaylara daha mantıklı bakmak gereği doğmuştur. Karşınızdaki insanın ince eleyip sık dokumaları, davranışlarındaki değişkenlik ve aranızdaki duygusal iletişimsizlik hala yüreğinizi acıtmaktadır. Bugün ise birkaç dostunuzla biraraya gelerek bu konuda dertleşseniz bile, kendinize güvenli duruşunuzla bu durumun sizde yarattığı gerilimi göstermekten çekinebilirsiniz. Aslında sorunların temelinde, kendi istekleri konusunda oldukça baskın olan, tarafsız algılamadan yoksun ve sizin isteklerinizi ve duygularını önemseyen tavırlar gösteren partneriniz ve yaşadığınız ilişki yatmaktadır. Önce duygusal konularda, ardından yaşama bakış açınızdaki farklılık şimdi de, fikirsel olarak zıt düşüyor olmanız canınızı sıkmaktadır. Sanki üst üste yumruk yemiş gibisinizdir. Oysaki adım atması gereken kişi, size göre o dur.

  Fakat ne yazıkki şu an için hala eleştirel bir şekilde davranmaya çalışmaktadır. Burada her ikinizin de yapması gereken, isteklerinizi ve ne düşünüyorsanız tüm gerçekleri karşılıklı olarak konuşmak ve dengeye kavuşturmaktır. Fakat soğuk duvarlar ardına gizlenmesi veya sizin de artık kendinizi konuşmak yönünden cansız bir halde hissetmeniz bunun olmasına engel teşkil etmektedir. Bu enerjiler gün içinde her ne kadar olumsuz gibi dursa da, duyarlılığı biraz daha azaltacağı için, sorunlarla baş etmeniz zor olmayacaktır.

Benzer Konular

 1. Burç Uyumları
  İnci Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 143
  Son mesaj: 18-03-2010, 02:46 PM
 2. 2010 Burç Yorumları
  simqe Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 11
  Son mesaj: 17-12-2009, 02:45 PM
 3. Gökyüzündeki On İki Burç
  mopsy Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 01-11-2009, 10:29 AM
 4. Yükselen burç
  SUPERMEYDAN Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 24-09-2007, 02:07 AM
 5. Günlük falımız
  pandura Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 31-08-2007, 11:57 AM
Yukarı Çık