Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Personel Alımı 2016,Uzman Erbaş , Sahil Güvenlik Komutanlığı,Uzman Erbaş Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Personel Alım kılavuzunu yayınladı. Kılavuza göre Uzman Erbaş Personeli olabilmek için başvurular 22-26 Şubat 2016 tarihleri arasında olacaktır. Yapılan açıklamaya göre ilk sözleşmeler 3 yıllık olarak yapılacaktır. Bu alıma 26 yaşından gün almamış olanlar yani 01 Ocak 1991 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Personel Alımı 2016 Lise mezuniyet bölümü, belirlenen lise bölümleri arasında olmayıp önlisans veya lisans bölümleri arasında bulunan ya da önlisans veya lisans mezuniyet bölümü, önlisans veya lisans mezuniyet bölümleri arasında olmayıp lise mezuniyet bölümünde yer alan adayların başvuruları da kabul edilecektir.

ALIM YAPILACAK SINIFLAR
- TOPÇU
- MOTORCU
- KURBAĞA ADAM
- SERDÜMEN
- İKMAL

ŞARTLAR
* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak,
* En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
* 26 yaşından gün almamış olmak (01 Ocak 1991 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir),
* Askerlik görevini yapmış veya yapıyor olmak

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Personel Alımı 2016 'ya Başvurular sadece Sahil Güvenlik Komutanlığı Genel Ağ (internet) adresinden yapılacaktır. Adayların Başvuru Kılavuzunun tamamını okuduktan sonra isbilgisi.com yukarıda belirtilen Genel Ağ (internet) adresinden istenilen bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Başvuru Sayfası’nda doldurulacak bilgilerin doğruluğundan ve sonrasında doğabilecek hukuki sorumluluklardan adaylar sorumludur.

[PDF]http://www.kpsscafe.com.tr/images/upload/sahil-guvenlik%C4%B0LAN.pdf[/PDF]