Elektronik eşyalarınızın temiz kalması için kullandığınız araçlar, onların ömürlerini azaltabilir ve kalıcı hasar verebilirler. Oysa farklı bir seçeneğiniz daha var.

Hem maddi hem de manevi değeri yüksek olan elektronik eşyalarınızı temizlemek, gerekli olmanın yanı sıra aynı zamanda keyifli de bir iştir. Ne var ki, bu keyifli işi yerine getirirken kullanılan araçlar, eşyanıza yarardan çok zarar verebilirler. Örneğin, bilgisayarınızın monitörünü silmek için son derece yanlış bir seçenek olan kağıt mendil üzerine kolonya dökenlerin sayısı az değil.

Diğerlerinden farklı

Elektronik eşyalarınızın temizliğini profesyonel olarak yapacak araçlar, ülkemizde giderek yaygınlaşıyor. Bu alandaki en yeni markalardan biri de Rogge. LCD Monitör, dizüstü bilgisayar, LCD TV, plazma TV, dijital fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. tüm elektronik ekipmanların temizliği konusunda 30’dan fazla ürünü kullanıcılara sunan ROGGE'nin diğer temizlik markalarından en büyük farkı LCD Monitör ve TV üreticilerin resmi onayına sahip olması.

Resmi onay veren markalar arasında Toshiba, Samsung, Asus, Nec, Hyunda, Loewe, Ctx, Aoc, Iiyama, Proview bulunuyor.

Alkol içermiyor
Antistatik ROGGE LCD temizlik setleri, alkol içermeyen özel formülü ile LCD ekranınız üzerindeki koruyucu filme zarar vermeden lekeleri çıkarıyor ve parlak bir görüntü sağlıyor.
18 parçadan oluşan Digi-Clean - dijital fotoğraf makinesi temizlik setleri; LCD ekran, lens, oküler ve gövde üzerindeki kir, yağ ve parmak izi lekelerinin makineye zarar vermeden çıkarabiliyor.

Cep telefonlarınızı temizleyin
Hijyene önem verenler için ROGGE anti-bakteriyel temizlik spreyi ile telefonunuzu düzenli olarak temizleyerek, mikropsuz bir ortamda güvenle çalışabiliyorsunuz.