Taşınabilir çoklu ortam oynatıcılar son yıllarda oldukça popüler oldular. Çoklu ortam oynatıcıların düşen fiyatları ve küçülen boyutları hiç kuşkusuz ilgiyi arttıran en önemli iki özellik arasındalar. Bu videomuzda oldukça küçük boyutlarına rağmen dahili radyo, Mp3 çalma, MP4 video gösterme, JPG formatlı resimleri görüntüleme, TXT uzantılı metin dosyalarını görüntüleme, ses kayıt, zaman ayarlı ve radyodan MP3 formatlı ses kayıt, Bluetooth destekli kablosuz kulaklıklarla çalışabilme gibi özellikler taşıyan Crea A9+'ı yakından tanıyacağız.Crea A9+, fiyat / performans oranıyla piyasada alınabilecek en iyi çoklu ortam oynatıcılardan biri. Cihaz bir çoklu ortam oynatıcıdan beklenen bütün fonksiyonları yerine getirebilmekte. Ufak boyutları ve hafifliği ise taşınabilirliğini en üst seviyeye çıkartarak avantah sağlıyor. Eğer şu sıralar bir taşınabilir çoklu ortam oynatıcı almayı düşünüyorsanız Crea A9+'ı da göz önünde tutulacaklar listenize eklemeyi unutmayın. Cihazın tüm bu özellikleri yanında ayrıca Bluetooth destekli kulaklıklarla kablosuz müzik keyfi sunabiliyor olması da değerini bir kat daha arttırıyor.

Model :

Crea A9+
Teknik özellikleri :

Depolama alanı : SD kart ile arttırılabilen 1GB dahili bellek
Ekran : 2,0” 265K renkli TFT LCD ekran
Fonksiyonlar : FM radyo ve radyodan kayıt, video oynatma özelliği, müzik dinlerken metin gösterimi, ses kaydı, line-in kayıt, zaman ayarlı kayıt , metin dosyaları görüntüleme, JPG formatlı resim dosyalarını görüntüleme, Bluetooth kablosuz kulaklık desteği
Pil : Dahili Li-poly pil ile Metin modunda 40 saat, Müzik modunda 20 saat, video modunda 9 saat kullanım
Formatlar : MP3, WMA, OGG, JPG, TXT, MP4 video desteği
Gennişleme yuvası : SD Kart desteği
PC ile bağlantı : Windows XP tarafından otomatik tanınma, USB 2.0 ile data aktarımı
Dahili Haporlör : Yok
Kulaklık Bluetooth desteği : var
Ek özellikler : Ses, SRS WOW 3D efekt, kullanıcıya özel 5 band EQ, 9 mod EQ desteği, JPEG gösterimi: müzik çalarken resim izleyebilme, Dijital saat ve alarm fonksiyonu, Şarkı sözü desteği (manuel ve otomatik)
Kutu İçeriğinde kulaklık mevcuttur ama bluetoothlu değildir.

Satış fiyatı :

Yaklaşık 320YTL