+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
2. Sayfa, Toplam 3 BirinciBirinci 123 SonSon
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 20 Toplam: 28

Saç dökülmesi ve Saç Ekimi Hakkında

Estetik ve Estetik Cerrahi Kategorisinde ve Saç Ekimi Forumunda Bulunan Saç dökülmesi ve Saç Ekimi Hakkında Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> İnşallah Öyle Bir Olayla Karşılaşmam ve Ektirmek Zorunda Kalmam

 1. #11
  - Çevrimdışı
  Üyecik GeTFree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Mesaj
  4
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  8
  İnşallah Öyle Bir Olayla Karşılaşmam ve Ektirmek Zorunda Kalmam

 2. #12
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye İnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Sanane :)
  Mesaj
  3.037
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  1
  Rep Gücü
  68555
  Saç Ekimi Cerrahisi

  İlaç tedavisi, kadın ve erkek*lerde saç kaybını tedavi etmeye yardımcı olabilmektir. Kaybedilen saçı yenilemek için birçok cerrahi işlem de yalmz başına ya da bir arada kulla*nılmaktadır. Bu işlemlerin her birinde kendi saçınız kullanılır ve her birinde başınızın arka ve yan taraflarında sağlıklı saç büyümesi olmalıdır. Bu bölgeler, donör bölgelerdir. Bu işlemlerden hiçbiri, saç kaybını tamamen gideremez fakat ince alanları saklayabilir.

  Saç ekimi cerrahisi genellikle bir doktorun muayenehanesinde ya da bir poliklinikte gerçekleştirilir. Nadiren hastanede kalmayı gerek*tirir. Hangi teknik kullanılırsa kulla*nılsın, saç ekimi cerrahisi genellikle rahatlamanızı sağlayacak bir sakin*leştirici eşliğinde lokal anestezi (bkz. sf. 168) altında uygulanır, îşlem gerçekleştirilirken başınızda acı hissetmezsiniz fakat bazı çekme ve baskıların farkına varabilirsiniz.

  GREFTLER
  Başın saçlı bir bölümünden bir parça kafa derisini ve üzerindeki saçı (bir greft) kel olan bölgeye nakletmek için kullanılan birçok teknik vardır. Farklı boyutlar*daki ve farklı şekillerdeki greftler farklı isimler alırlar -punch (parça) greftler, mini greftler, mikro greftler ve slit (yank) greftler. Greft, cerrahisi genellikle, birkaç seans ve daha önce yapılan ameli*yatın iyileşmesine olanak sağlamak için seanslar arasında birkaç ay beklenilmesini gerektirir.

  Greftler genellikle 1/8 inch aralıklarla yerleştirilir ve ilk greftler arasın*daki boşluklar daha sonraki seans*larda doldurulur. Saçların yeni yerleştirildikleri alanda doğru yönde büyüyebilmesi için greft-lerin düzgün olarak yerleştiril*mesi gerekir. Plastik cerrahı*nızdan, kullanılacak olan tekniği daha detaylı bir şekilde anlatma*sını isteyiniz.

  DOKU GENİŞLETMESİDoku genişletme işlemi, yanmış ya da ciddi olarak hasar görmüş bölgelerde sağlıklı yeni derinin oluşmasını sağlamak için yıllardır kullanılmaktadır. Daha yakın bir zamanda, bu işlem saç kaybı için de kullanılmaya başlanmıştır. Saçlı ve kel bir bölge arasındaki sınır çizgisinde kafa derisinin altına balona benzer bir alet yerleşti*rilir. Birkaç hafta boyunca balon yavaş yavaş tuzlu su doldurularak şişirilir. Bu, kafa derisinin yukarıya doğru esnemesine neden olur. Bu, yukarı doğru esneyen bölgenin üzerinde yeni, saçlı deri oluşma*sına olanak sağlar. Birkaç ay sonra yandaki kel alan, bu yeni, saçlı deri ile örtülür.

  FLEP CERRAHİSİFlep cerrahisi, daha sağlıklı bir saç ekimi yapmak için kullanılır. Flep cerrahisinde, kel kafa derisinin bir bölümü alınır. Daha sonra, başın saçlı deri taşıyan yüzeyinden aynı büyüklükte bir flep kaldınlır ve kel olan kafa derisinin çıkarılmış olduğu alana yerleştirilir. Bu flebin bir ucu, oluşturulduğu orijinal yerin*deki deriye ve kan damarlarına bağlı kalır. Zamanla, flebin alındığı donör bölge yeni deri ve saçla dolar ve nakledilen flep genellikle yeni yerinde saç üretmeye devam eder.

  SAÇ EKİMİ CERRAHİSİNİN RİSKLERİCerrah nitelikli ve deneyimli olduğunda, saç ekimi cerra*hisi genellikle güvenlidir. Ancak, herhangi bir cerrahi uygulamada da olduğu gibi, enfeksiyon, aşırı kanama ya da (flep cerrahisinde çok yaygın olan) geniş yara izleri gibi komplikasyonların görülme olasılığı vardır. Aynı zamanda, ameliyat bazen de başarısız olur çünkü nakledilen doku yeni yerinde gelişme göstermez.

  AMELİYATTAN SONRA UMULMASI GEREKENLER
  Ameliyattan sonra ağn, gerginlik ya da çarpıntı oluşabilir ancak bunlar ağn ilaçlan ile kolaylıkla kontrol edilebilir. Ameliyattan sonra sizi arabayla eve götürecek birini ayarla*yınız ve bir ya da iki gün kendi*nizi yormayınız. Çoğu kişi, birkaç gün sonra kendini işe dönebilecek kadar iyi hisseder. Sargılannız varsa, bu sargılar genellikle ameliyattan sonraki gün çıkarılır.

  İki gün saçınızı yıkamaktan kaçınınız ve saçınızı yıkadığınızda da çok nazik davra*nınız. Dikişleriniz varsa, bunlar 7 ila 10 gün içinde alınacaktır. Yorucu fiziksel aktiviteler kafa derisine kan akışım arttırdığından ve insizyonlan-nızın (kesilerinizin) kanama yapma*sına neden olabileceğinden, cena*hınız 1 ila 3 hafta için yorucu egzer*sizlerden, temas sporlanndan ve cinsel aktiviteden kaçınmanızı tavsiye edebilir.

  Nakledilen saçlarınız ameli*yattan sonraki ilk haftada dökülürse endişelenmeyiniz. Bu normaldir ve saç büyümesi 5 ila 6 hafta içinde yeniden başlayabilir.

  kaynak
  Konu İnci tarafından (12-11-2009 Saat 08:31 PM ) değiştirilmiştir.

 3. #13
  - Çevrimdışı
  1. Hikaye yarışma birincisi
  2. Avatar yarışma birincisi
  Venhar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2007
  Nerden
  Bilmiyorum :)
  Mesaj
  4.887
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  81913
  Benim saçlarımda bu aralar çok fazla döükülme oldu . bir arkadaşımın bana tavsiye ettiği karşımı yaptım ... hem saçlarımın bukleleri fazlalaştı hemde çok haçimli oldu :)

 4. #14
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Mesaj
  1
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  8
  ben de saç ektirmeyi düşünüyorum, bir süredir araştırma yapıyordum. Yaptığım araştırmalar beni isimli kliniğe götürdü. Orada saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. O sitede gezinirken bu bilgileri buldum: Belki başarı veya başarısızlık bunlara bağlıdır.


  Hasta Seçimi Kriterleri Nelerdir?  Tüm planlama androgenetik alopesinin son halinin doğru tespit edilmesine ve donör alanın büyüklük ve özelliklerine göre yapılmalıdır. Hastanın yaşı, dikkatli aile öyküsü, fizik muayenesi bu değerlendirmeyi yapmak için önemli faktörlerdir.

  Saç ekiminden önce bölgenin tamamen kelleşmesini beklemek gerekli de değildir;avantajlı da değildir. Göreceli olarak erken androgenetik alopesili bir kişinin varolan saçları, operasyon sonrasında daha iyi kamuflaj sağlar.

  İkinci bir operasyon gerekli olursa, iki operasyon arasındaki sürenin daha uzun olmasını sağlar.

  Saç taşıyan bölgelere ekim yapmak saç kaybını hızlandırmaz. Ancak bölgenin saçlı olması daha fazla dikkat gerektirir. Kanal açmak için yapılan kesiler bölgedeki mevcut saçlarla aynı yönde ve açıda olmalıdır.

  Ayrıca kişinin mevcut saçlarını korumak için oldukça etkili medikal tedaviler kullanılmaktadır. Bu tedaviler başarılı sonuç verdiğinde, kişinin mevcut saçlarını kaybederek ikinci bir operasyon geçirmesi söz konusu olmayacaktır.

  İşlem için doğru yaş üzerine kesin kural yoktur. Ancak 20 yaş öncesi ve 80 yaş sonrası işlem için çok uygun değildir.

  Kadınlar şu anda saç ektiren hastalarda daha fazla orana ulaşmışlardır.

  Son 10 yıldaki gelişmelerden dolayı, kadınlar saç ekimi için kabul edilebilir adaylar haline gelmişlerdir.

  Saç ekiminde sonuç sadece dökülme şekline değil; saçın rengi, telin kalınlığı, telin yapısı gibi faktörlere de bağlıdır. Saçın rengi ile alttaki derinin rengi arasındaki kontrast ne kadar az olursa , saçların seyrekliği o kadar az fark edilir ve saç ekimi daha başarılı sonuç verir. Bu bakımdan en şanslı hastalar sırasıyla saç renkleri sarı, beyaz ve gri olanlardır. Kural olarak; sarı-beyaz-gri saçlar daha az yoğunluk ile, koyu renkli saçlara oranla sık görülürler.

  Kahverengi ve siyah saçlı hastalarda daha fazla greft ekimi gerekmektedir. Kalın saç telleri daha fazla alanı kapatırlar. Saç kalınlığı 80 mikron civarındaki kişiler ince saç teli olanlara göre daha şanslıdırlar. Kıl çapında 0,01 mm´ lik artış, kıl hacminde % 36’lık şok edici şekilde artış sağlamaktadır. Kural olarak; ince telli saçlarda daha yoğun ekim gereklidir. Ayrıca dalgalı-kıvırcık saçlar daha dolgun ve hacimli göründüklerinden dolayı, saç ekiminde düz saçlı olanlara göre daha avantaj sağlar. Kural olarak; dalgalı-kıvırcık saçlar daha az yoğunluk ile düz saçlara oranla daha sık görünürler.

  Saç ekimi operasyonları sadece androgenetik alopeside uygulanmaz. Yanık, yara, infeksiyon sonrası iz gibi sikatris bırakan saç dökülmelerinde ve alopesi areata (pelad - saç kıran) hastalığında da başarıyla uygulanmaktadır. Saçlı deri dışında sakal ve kaşlı deriye de ekim operasyonları yapılabilmektedir.

  Kaynak

  Biraz geç cevap yazmışım sanki :) Ama ben şimdilerde bu dertten muzdaribim. Eğer yeni bilgileri olan arkadaşlar varsa lütfen burdan paylaşın. Gerçekten çok önemli bir konu...
  Konu İnci tarafından (03-12-2009 Saat 11:01 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: reklam yasak

 5. #15
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Nerden
  İzmirDürüstlük pahalı bir şeydir ucuz insanlardan beklemeyin
  Yaş
  46
  Mesaj
  164
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  2
  Rep Gücü
  7688
  Alıntı MEKSELİNA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Benim saçlarımda bu aralar çok fazla döükülme oldu . bir arkadaşımın bana tavsiye ettiği karşımı yaptım ... hem saçlarımın bukleleri fazlalaştı hemde çok haçimli oldu :)
  nedir o karışım bir mahsuru yoksa öğrenebilirmiyiz teşekkürler

 6. #16
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye orkuorkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2007
  Nerden
  BULGARISTAN, ROMANYA, UKRAYNA, ISTANBUL, JAKARTA
  Yaş
  48
  Mesaj
  1.941
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  1
  Blog Mesajları
  3
  Rep Gücü
  37781
  genelde sarimsakli karisim kullanilir. sarimsakli yogurt gibi seyler . Once dokulen yerler biraz kazinir hafif masaj yapilir. ancak bu Gecici sac dokulmelerinde kullanilan bir yontemdir .
  Belli donemlerde stress yuzunden kadinlarda Sackiran gorulebilir. Saclarinizin bir bolumu 1 gunde tamamen gider. aaa bakarsiniz 3 gun sonra biraz daha gitmis tamamen hemde.
  sarimsak sadece hizlandirir sac cikmasini. ozel bir ozelligi yoktur. Bazilari ise kekik yagi kullanir. fakat karisim kullanildiktan 10 dk sonra yikanir.
  Bunlar sac cikaran malzeme degi sadece sac cikmasini hizlandirir. Sackiran olmus bir hanimin sac dibini incelerseniz mesela kucuk kilciklar sac kokleri vardir tamamen dokulme degildir bu. Daha sonra renksiz sac cikar ve saclar zamanla normal pigmentini alir.

  Bu bilgiler zahiridir. size zarar da verebilir.
  Esim daha once sackiran olduydu fakat gecti duzeldi. Guzelim saclar gitti 4 yerinde ama simdi normal. Sackiranin bir sebebi yok tamamen ruhsal stessel bir olay.

 7. #17
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  May 2010
  Mesaj
  1
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  8

  Sac ekim

  Arkadaslar

  bende 2 kez sac ekimi yaptirdim ve sonuc cok kötü. Hanki sac ekim merkezinde yaptirdigimi bilmek isteyen, ve önce sonra fotoraflari görmek isteyen bana yazabilir, ben en kisa zamanda geri yazarim ve her istedigi soruyu cevaplarim.

  Kimse benim gibi Yanlis Doktorda sac ekimi uygulatmasin, yazik olan sac kökleri gidiyo, paraya üzülmüyorum,

  Sevgiler saygilar Ünsal

 8. #18
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jun 2010
  Mesaj
  5
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  8

  Saç Ekimi (bilgilendirme)

  Saç Ekimi ile Saçlarınıza Kavuşun(Bilgilendirme)
  Saç Ekimi Son 10 yılda oldukça büyük bir gelişme göstermiştir. Günümüzde saç ekimi, doğru yapıldığı takdirde doğal ve dolgun bir görünüm sağlayan, ayakta tedavi edilebilen garantili bir yöntemdir.

  DOĞRU SAÇ EKİMİ

  Doğru bir şekilde uygulandığında berberiniz bile saç ekimi yaptırdığınızı fark etmeyecektir. Birçok doktorun saç ekiminde hala eski yöntemleri kullanmasından ve birçok kliniğin saç ekimini doktor tarafından değil, doktor kontrolünde yapmasından dolayı, doğru merkezi seçmek çok önemlidir.
  Doktor saç kıllarını doğal yönünde ve ön sırasına doğal şekil vererek ektiği takdirde çok yaygın olan çim adam görünümü olmaz.
  Hiçbir saç ekimi yönteminde başkasından saç alınıp ekilemez çünkü bu işlem bir doku naklidir ve hücreler birbirini reddederek doku uyuşmazlığı yaşanır.


  EN İYİ SAÇ EKİMİ YÖNTEMİ

  Çok az sayıda doktorun saç ekimini bir sanat olarak uygulamasının nedeni, daha fazla deneyim, daha uzun zaman ve daha fazla yetenek gerektirmesidir.
  Bunu uygulayacak kişinin bu konuda iyi eğitim görmüş ve kendini bu işe adamış olması gerekir. Bu işlem hasta açısından:

  •Bizzat doktor ve eğitimli yardımcısı tarafından,
  •Lokal anestezi ile uygulanan,
  •Hızlı iyileşme görülen,
  •Doğal, dolgun ve ömür boyu süren bir avantaj sağlar.
  KİŞİYE ÖZEL EN UYGUN SAÇ EKİM YÖNTEMİ:

  İyi bir saç ekimi kişiye özel olmalıdır. Kişinin saç yapısına göre, klinik tarafından yapılan saç analizi sonrası kişiye yapılacak yöntem belirlenmelidir. Günümüzde sıklıkla 2 tür saç ekimi uygulanmaktadır.

  FUT TEKNİĞİ
  Halen uygulayan klinikler vardır.
  Avantajı: Bir seansta 2000-3000 kök ekilebilmesidir.
  Dezavantaj:

  •Ensenin üzerinde, iki kulak arası bölgede 10 – 15 cm arası ameliyat izi kalması,
  •Daha ağrılı, daha kanlı olması
  •Operasyon sonrası kafa derisinin daha gergin olması
  •Enfeksiyon olasılığı
  •Donör alanının küçülmesi,
  •Tek seanstan fazla olamaması
  •Ameliyat izinin üzerinde saçsız, açık alanlar olması vb.
  Bu teknik artık tarihe karışmak üzeredir.


  FUE TEKNİĞİ

  Bu teknik bir tür doku nakli şeklidir. Folliküler unit denen yapı: Dermal bit kılıf ile çevrili içinde 1-5 adet kıl kökü barındıran, etraf doku ile fizyolojik bir bütün oluşturan yapılardır. Bu folliküler ünite nakli 1996’ larda keşfedilmiş ve 40 yıllık saç ekimi tarihinde devrim niteliği kazanmıştır. Bu folliküler ünite mikroskop altında, çok hassas biçimde elde edilmeli ve titizlikle ekilmelidir. Bu nedenle saç ekimini özelliklede FUE yöntemini tecrübeli, deneyimli ve titiz doktorlar bizzat kendileri yapmalıdır.

  FUE yöntemi kesme ve dikme işlemi olmadan sadece folliküler ünitenin çıkartıldığı bir tekniktir. Bu işlem için özel uç yapısı ve bir milimden küçük çapta lümeni olan aparatlar kullanılır. Bu özel bir cihazdır. Çıkartılan folliküllerin ekim işlemide kişiye özel olacak şekilde planlanıp 1 santimetre karelik alana 50-60 ünite (100-120) saç teli olacak şekilde ekilebilmektedir.

  FUE İŞLEMİ: Follikül çıkartma işleminden önce donör alandaki ( saç köklerinin alınacağı genellikle iki kulak arası bölge) saçlar 1-2 milim olacak kadar kısaltılır. Daha sonra bu alan lokal anestezi ilaçları ile uyuşturulur. Toplama işlemini yapacağımız aparatın ucu, lümeni saç kılını ortalayacak şekilde deriye yaklaştırılır ve kılın çıkış açısına uygun olarak 5-6 milim kadar deriye batırılıp, çekilir. Saç teli, follikül ve onu çevreleyen doku ile birlikte, silindirik şekilde kesilmiş olur. Etraf dokuda ayrılan folliküler ünite bir mikropenset ile nazikçe çekilir ve gevşek tabandan ayrılmış olarak gelir. 1 seansta maksimum 1500 folliküler ünite( yaklaşık 2500-3000 saç teli) bu şekilde toplanarak kök sayılarına göre gruplanır ve uygun solüsyonlar içine alınır.

  Sonraki aşamada saç ekimi yapılacak alan lokal anestezi ilaçları ile uyuşturulur. Bu alana kişiye özel planlanan şekilde mikro kanallar açılır. Folliküler üniteler tek tek sistematik olarak mikro kanallara yerleştirilir ve işlem tamamlanmış olur.
  FUE YÖNTEMİNİN AVANTAJLARI

  •Saç kökü alınan yerde KESME ve DİKME işlemi OLMAZ. Folliküler ünitelerin alındığı bölgede oluşan 1 milimden küçük çaplı delikler 1-2 günde kapanır ve iz bırakmadan iyileşir.
  •Kafa derisinin her tarafından saç kökü alınabilir. Sadece arka kısma bağımlı kalınmaz, hatta ihtiyaç halinde göğüs kılı gibi, vücut kıllarından da alınabilir. Ya da kafa derisinden alınan kıllar vücudun her hangi bir yerine ( bıyık sakal gibi) ekilebilir.
  •Tek seansla kalmayıp tekrarlayan seanslar ( 4-5 seans gibi) yapılabilir. Seansların arası 3-4 hafta olmalıdır. Her seansta maksimum 1500 folliküler ünite (yaklaşık 2500-3000) saç teli ekilebilir. Her ünitede kişiye bağlı olmakla beraber ortalama 2 saç teli bulunur.
  1 seans = 1500 follikül = 3000 saç teli.

  2 seans = 3000 follikül = 6000 saç teli.

  3 seans = 4500 follikül = 9000 saç teli.

  4 seans = 6000 follikül = 12000 saç teli.

  •Alınan folliküler ünitelerin çapı 1 mm ‘ den küçük olduğu için, çok küçük kanallardan ekim yapmak mümkündür. Santimetre kareye 50 – 60 folliküler ünite ( 100 - 120 saç teli) ekilebilir.
  •Garanti bir yöntemdir.
  •Ağrısızdır, iz bırakmaz, tamamen doğaldır.
  •Saçların alındığı bölge seyrelmez.
  Tecrübeli bir doktor tarafından ekildiğinde saç kılları doğal yönünde çıkar

  HTML-Kodu:
  <P><A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/epilasyon-nedir-bilgilendirme.html">Lazer Epilasyon</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/sac-ekimi.html">Saç Ekimi</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/sibella-sikca-sorulan-sorular.html">Leke Tedavisi</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/sibella-sikca-sorulan-sorular.html">Dövme Sildirme</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/botox-ve-dolgu.html">Botox Dolgu</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/varis-tedavisi.html">Varis Tedavisi</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/profesyonel-ozel-gun-makyajlari.html">Kalıcı Makyaj</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/sibella-sikca-sorulan-sorular.html">Kök Hücre Ekstresi</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/cilt-analizi.html">Cilt Bakımı</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/cilt-analizi.html">Cilt Analizi</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/diyet-programlari.html">Zayıflama Yöntemleri</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/vela-shape.html">Velashape ile Zayıflama</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/diyet-programlari.html">Kavitasyon ile Zayıflama</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/powerplate.html">Powerplate ile Zayıflama</A> - <A href="http://www.sibellaguzelliksalonu.com/vela-shape.html">Velashape ile Zayıflama</A></P>

 9. #19
  - Çevrimdışı
  İletileri Onay'a Tabi
  Üyelik tarihi
  Jun 2007
  Nerden
  Huzûru İlahî
  Mesaj
  1.427
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  18
  Rep Gücü
  7864
  Saç ektirmeyi tarihi gömecek bir teknoloji Kanada'lılar tarafından geliştirilerek insanlara sunuldu.Kanadalılar ozon terapi uygulamasını ev ve ofis kullanımına indirgeyecek bir teknoloji harikası olan ürün ürettiler.Bu anlamda Dünyada tek diyebiliriz.

  Ürün kısaca radyo dalgalarını insan vücuduna zarar vermiyecek konumda yüksek nitelikli oksijene çeviriyor bu bu uygulama ile saç kök hücrelerinin ihtiyacı olan oksijeni almasını sağlıyor.Beslenebileceği oksijene kavuşan kökler harekete geçerek saçın yeniden çıkmasını sağlıyor.

  Ürün Obeka B2B adlı şirket ile Türkiye pazarına girmiş durumda.

  Ürünü incelemek isteyenler Triox Ozon Terapi ve Sa Bakm Cihaz inceleyebilirler.
  ayrıca online satışta trükiye lideri Hepsiburada'da yerini almış durumda.Hepsiburada.com : Trioxinator Ozon Terapi ve Saç Bakım Cihazı | Sağlık & Güzellik

  Saç sorunu yaşayan herkeze hayırlı olsun.Cihazı kullanan kullancılar sonuçlara inanamıyorlar.Bazı kuaförler ücretli seans uygulamaları dahi yapıyor.

 10. #20
  - Çevrimdışı
  Kıdemli Üye alone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mar 2010
  Nerden
  ankara
  Yaş
  38
  Mesaj
  592
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  18453
  evvet ektirmeli onlar niye saçsız gezsinler dimi:)

Benzer Konular

 1. Bakımlı erkek olmanın püf noktaları ve Saç Ekimi
  redresör Tarafından Sağlık Sorularınız Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 31-07-2012, 07:14 PM
 2. Yanık İzine Saç Ekimi
  selincandan66 Tarafından Saç Ekimi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-02-2012, 12:41 PM
 3. Doğru Saç Ekimi Öneriler
  selincandan66 Tarafından Saç Ekimi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-02-2012, 11:54 AM
 4. fue tekniği ile kaş ekimi
  nilyesili Tarafından Estetik ve Estetik Cerrahi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 30-10-2011, 11:51 PM
 5. Saç dökülmesi
  Nil@y Tarafından Saç Bakımı Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-10-2006, 06:08 AM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık